Şimdi Ara

FİAT SERVİSLERİ HAKKINDA BİLGİ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim fiat doblom var. servis zamanı geldi. 10.000 km bakımına gitcem. servisler hakkında bilgisi olan varsa ve cevap yazarsa çok sevinirim. servis ücretleri işcilik dahil. birde servise giden arkadaşlar servislerden memnunlar mı? onları da yazarsanız çok sevinirim.

• Fiat Sienam varken giderdim
    Servisler arabalarından daha kötüydü
    Yedek parça bulunmadığı çok olurdu
    Bujimiz yok sonra gel benzin hortumumuz yok sonra gel vs
    ne diyeyim Allah Fiat sahibi olmaktan başka bir dert vermesin

Not :Şimdi kullandığım Opelin Servis anlayışıda berbat o ayrı konu
  • Ben Stilonun ilk bakımını 130 ytl ye yaptırmıştım.
    Yalnız yağı arkadaşımdan almıştım.Bu fiyatın içinde
    o da var.
    Bakımların 20.000kmde bir olduğu
    düşünülürse bana göre gayet makul bir fiyat
  • quote:

Orjinalden alıntı: sefa_gs

Arkadaşlar benim fiat doblom var. servis zamanı geldi. 10.000 km bakımına gitcem. servisler hakkında bilgisi olan varsa ve cevap yazarsa çok sevinirim. servis ücretleri işcilik dahil. birde servise giden arkadaşlar servislerden memnunlar mı? onları da yazarsanız çok sevinirim.

10.000'de bakıma gitmen gerekmiyor. fiat'ta bakım periyodu 20.000. sadece dizel araçlarda 10.000 de bir yağ değişimi var galiba...

benim stilonun 350 ytl ye gelmişti ilk bakım. daha ilk bakımda nedense ön fren balataları değişti, çok ta sakin kullanırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

quote:

Orjinalden alıntı: sefa_gs

Arkadaşlar benim fiat doblom var. servis zamanı geldi. 10.000 km bakımına gitcem. servisler hakkında bilgisi olan varsa ve cevap yazarsa çok sevinirim. servis ücretleri işcilik dahil. birde servise giden arkadaşlar servislerden memnunlar mı? onları da yazarsanız çok sevinirim.

10.000'de bakıma gitmen gerekmiyor. fiat'ta bakım periyodu 20.000. sadece dizel araçlarda 10.000 de bir yağ değişimi var galiba...

benim stilonun 350 ytl ye gelmişti ilk bakım. daha ilk bakımda nedense ön fren balataları değişti, çok ta sakin kullanırım...

sakin kullanmak için çok frene basmış olabilr misin acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.