Şimdi Ara

FIAT PUNTO EVO 2011 - 1.3 mjet DYNAMIC'in donanımları ve araç hakkında bilgi verir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fiat Punto evo almayı düşünüyorum

Dynamic donanımlı 2011 model bir tane buldum 100 binde, alabilirim.

FIAT PUNTO EVO 2011 model
    1.3 mjet DYNAMIC

Bana ayrıntılı bir şekilde donanımları hakkında bilgi verecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim. Ve tabi araç hakkında da deneyim ve bilgilere açığım.

i20, corsa ve punto düşünüyordum ancak corsa pahalı ve konsolunu beğenmiyorum, i20 dizel bir üst vergi dilimine girmekte görece daha dayanıksız duruyor..

Evo, i20'den sizce'de üstün müdür?

ve özellikle yukarıda yazdığım dynamic paket 2011 modelde hangi donanımlara sahiptir,

Active pakete göre ne artıları vardır ?

• Kesinlikle üstün, evo cruze control, abs, esp, asr, hild holder,yağmur sensörlü, far sensörlü vb donanımlar var bir kısmın da asist kit olanda. I20 ye göre cok daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • assit kit varsa esp var yani anladım, teşekkürler,

peki en baz dynamic'de neler var
  • yardımcı olacak kimse yok mu ?
  • Asist kit varsa ESP yok..Dynamic versiyonunda standart olarak ESP bulunmuyor. ESP olsun isterseniz güvenlik paketli bir araç bulacaksınız. O zaman ESP, ASR, HillHolder gibi donanımlar olur.
    Asist kit'te, Hız sabitleyici, otomatik kararan iç dikiz aynası, yağmur sensörü gibi donanımlar var.
    Bir de Evo Kit var, onda da Asist Kit'e ilave olarak sürücü diz hava yastığı, perde hava yastıkları, hi-fi ses sistemi, carbon görünümlü ön-arka tamponlar var.
  • eğer punto otomatikse esp, asr, hillholder gibi güvenlik özellikleri default geliyor.
    assist kitten arkadaşlar bahsetmiş.

şu linkteki bilgiler yardımcı olacaktır; yalnız fiat zırt pırt donanım ve opsiyonlarda isim ve içerik değişikliğine gittiği için bazı ufak tefek farklıklar olabilir.
    örneğin evo ilk çıktığında evo kit vardı sonra kaldırıldı felan gibi..
    http://www.boranlar.com.tr/pdf/PuntoEvo_Donanim.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuisance -- 18 Mayıs 2014; 5:33:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.