Şimdi Ara

FIAT PALIO NUN ÖN FARI 500 YTL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiat albea ve palio nun ön farı karaborsaya düşmüş Parçacılar 120 YTL lik fara 500 YTL istiyorlarmış. Nedeni ise farı imal eden fabrikanın grevde yada kapanmış olmasıymış. Yerli bir marka olan Tofaşın ürettiği aracın yedek parçasının olmaması gerçekten enteresan...
    KAYNAK:Şikayetvar.com
    http://www.sikayetvar.com/index.php?level=3&c=1&id=24&fno=101&loc=categories&sayfa=0

• Fiat ın Albea ve Palio lardaki far sorununu fiat hariç neredeyse duymayan kalmadı. acaba kasko şirketleri kırılan farların ücretini liste fiyatı 120 ytl denmi yoksa karaborsa fiyatı 500 ytl den mi karşılıyor.
  • ilginc bir durummus gercekten.
  • 120 ytl lik fara 500 ytl
  • avrupa araçlarından farkı kalmamış o zmaan
  • oooohhha
  • Bnm Lagunanınkını bıle 440 a degıstırdım
  • benim için büyük bir hayalkırıklığı oldu..

way palio way...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmettr

benim için büyük bir hayalkırıklığı oldu..

way palio way...

sanırım bu sorun 2005 ve sonrası modellerde var.
  • Parçası ucuz olarak tavsiye edilecek otomobiller listesinden çıkarmak lazım o halde Palio'yu.
  • palio tercihimden twingoya doğru geçme aşamasındaydım, bu kararımı vermede daha yardımcı oldu...
  • mercedes gibi olmuş palio..
  • Benim almeranınki 270 e degismisti 1996 model nissan pick up ın bile bugun aynı orjinal farından bulunuyor hemde 60 ytl ye yerli bir üretimin boyle olması cok ilginç
  • sallıyolar ya..

antalya'da çıkma parçacıda 60-70 ytl'ye dolu far var!
    aynı şekilde yenisi de parçacılarda mevcut.

karaborsaya filan düştüğü yok.
    zaten böyle birşey olmazda;daha karaborsaya düşecek kadar az satılmadı bu araçlar;etrafata yığınla palio-albea var
    eğer o firma kapandıysa başka bir firma üretim yapar.
  • cok ilginc
  • Gecen gun gordum palionun farlarını calmıslar teybe airbage dokunmamıslar[Sakadır ha mıllet harbi sanıcak]
  • palio ve albealarda ön farlar artık opsiyonel olacakmış

• quote:

Orjinalden alıntı: ottocu

palio ve albealarda ön farlar artık opsiyonel olacakmış

Evet sanırım öyle olucak. Yazık valla. bu kadar acizlik olmaz. Tofaş o kadar rahatki şikayetlere cevap verme gereği bile duymamış. demekki sorunlar hla çözülmemiş. çözülseydi gerine gerine yazarlardı. Sıfır km araba almakda şans işi oldu ikinci el gibi artık. Şansın varsa kaza yapmazsın ve arabn yatmaz 2 ay. Bende düşünüyordum işyerim için almayı Tofaştan bir Albea ama dandik bir farı bulamayan üretici firma ciddi bir durum olursa arabayı suratına atıp ne halin varsa gör der heralde.

• hadi hemen ortak bi fabrika açalım kısa zamanda köşe oluruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.