Şimdi Ara

Fiat Opsiyon sıkıntısı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Fiorino Emotion alacağım. Ancak araçta ESP yok. Benim için çok önemli opsiyon olarak sunulmuş ama satış danışmanı biz ürettiğimizi satıyoruz , kişiye özel araç üretmiyoruz dedi. Emotion genel anlamda çok iyi bana göre ancak ESP olmayan arabaya özellikle bu yükseklikteki bir araca binmem ki 0 alıp para vereceğim o kadar. Bu opsiyon muhabbetini yaşayan var mı ? ESP sonradan araca yüklenebiliyor mu ? Bilen yardımcı olursa sevinirim.

• Fiorino hem yuksek hem dar bir arac genellikle kaymaya degil taklaya musait esp pek ise yaramaz o aracta bence farkli modellere yonelin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

Fiorino hem yuksek hem dar bir arac genellikle kaymaya degil taklaya musait esp pek ise yaramaz o aracta bence farkli modellere yonelin

Bütçem 0 araç konusunda buna yetiyor maalesef. Fiorino kullandım internette videoları falan var ESP'siz araba takla atıyor ESP'li olan devam ediyor gibisinden. Fiorino'nun bir akranı yok başka firmalarda bildiğim kadarı ile. Caddy felan demeyin şimdi bana
  • Fiorono trekking alabilirsiniz,daha güzeldir ve esp standart

• quote:

Orijinalden alıntı: Bavarian

quote:

Fiorino hem yuksek hem dar bir arac genellikle kaymaya degil taklaya musait esp pek ise yaramaz o aracta bence farkli modellere yonelin

Bütçem 0 araç konusunda buna yetiyor maalesef. Fiorino kullandım internette videoları falan var ESP'siz araba takla atıyor ESP'li olan devam ediyor gibisinden. Fiorino'nun bir akranı yok başka firmalarda bildiğim kadarı ile. Caddy felan demeyin şimdi bana

Hocam kesinlikle tourneo courier 42000 tl ye aliniyor hersey standart

• Fiorino ESP'siz çuvallıyor.
  • quote:

ESP neyde işe yarar o zaman?
  • Biraz bekleyin bence.Eğer alacağınız araç binek tipiyse kasımda otomobillerde esp zorunlu olacağı için en baz donanımda bile kasım ayında üretilen araçta esp olacak.
  • esp bu araçta işe yaramaz gibi boş laflar ortaya atan bilgisiz insanları dikkate almayın

aşağıdaki video da esp li fiorino nun zorlu geyik testinde takla atmaktan nasıl kurtulduğunu izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 8 Kasım 2014; 21:31:44 >
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Trekking modelini biliyorum arada 2-3 bin tl oynuyor. Onu sorduğumda bana bunu bulamam şimdi dedi. Bunlar nasıl yetkili satıcı çıldıracağım. 30 bin tl %0 faiz için girdim yoksa zaten faiz ödemek istemediğimden çok beklemek durumunda kalacağım. Trekking modelini getirtmeye çalışacağım. Pazartesi gidip tekrar konuşurum yapacak bir şey yok. Ayrıca Ford'a bakacağım tavsiye için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bavarian

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Trekking modelini biliyorum arada 2-3 bin tl oynuyor. Onu sorduğumda bana bunu bulamam şimdi dedi. Bunlar nasıl yetkili satıcı çıldıracağım. 30 bin tl %0 faiz için girdim yoksa zaten faiz ödemek istemediğimden çok beklemek durumunda kalacağım. Trekking modelini getirtmeye çalışacağım. Pazartesi gidip tekrar konuşurum yapacak bir şey yok. Ayrıca Ford'a bakacağım tavsiye için teşekkürler.

trekking modelinde esp dışında ek donanımlar ve dış tasarımda ek detaylar var

2-3 bin tl ek ödemek ile kaybınız olmaz

başka bayiler ile de görüşün

ford da gayet iyi bir araç yaptı ancak tüketim olarak 1.3 multijet fiat dan yukarıda olacağını düşünüyorum

ayrıca multijet motorlar zincirlidir . triger kayışı maliyeti yok.

• akifsari A kullanıcısına yanıt
    Başka bayiye bakıyorum. Komşu illerdekilerle konuşup öyle karar vereceğim 2-3 bin tl önemli değil. 45'i veren gerisinide verir zaten. ESP olmazsa olmaz benim için tekrardan tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.
  • 2-3 önemli değil ise, tourneo courier 95 ps titaniumu 46-47 civarına alabilirsiniz diye düşünüyorum... incelemeniz de fayda var

biraz önce baktım liste fiyatı üzerinden "Transit Courier & Tourneo Courier 24.000TL / 24 ay / 0% faiz" kredi desteği de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akıllıdeli06 -- 8 Kasım 2014; 22:30:04 >
  • sinoplu kullanıcısına yanıt
    Sen ne cahil bilgisiz bi adamsın arkadaşım. Esp ne işe yarayacak madem yerden tutunmaya yardımda etmiyecekse, insanları yanlış yönlendirme gözünü seveyim çok biliyormuş gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pro-black kullanıcısına yanıt
    Fiorino kullandinmi

• O ne biçim satıcı öyle? Trekking bulamam şimdi ne demek? Ya "biz ürettiğimizi satıyoruz, kişiye özel araç
    üretmiyoruz" demesine ne demeli? Bu kadar ukala satıcıdan birşey alınmaz. Başka bayilere bakar, o ukala satıcıyı da ilgili yerlere şikayet ederdim yerinizde olsam.

• sinoplu kullanıcısına yanıt

Fiat Opsiyon sıkıntısı.
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım. Normalde 0 araba alacaksam kafamdaki arabayı paket ve opsiyonları ile söylerim yapılır getirilir teslim edilir. Ancak bu işin raconunu bilmediğimden pek ses edemedim. Şu işi atlatayım gerekli cevabı vereceğimden emin olabilirsin.
  • Hocam hangi bayi burası ve siz satış danışmanı ilemi yoksa satış müdürü ile mi konuştunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.