Şimdi Ara

FIAT LINEA T-JET 120BG. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
13.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kkvan

55 bine ne arabalar alınır. C5 dizelin fullü alınır ki çok daha iyi bir donanımı var.

55 bine 170'lik olanı bırakın 1,9 105 lik dizel Jetta alanlar var ya nası bi mantıksa.

Anlamak zor...
  • 55 milyara 170hp araç alan kişininde tercihinede saygı duymak gerekir ama öbür yanda gerçektende çoğu kimsenin kolayca ikileme düşerek vazgeçeceği bir rakam var ortada.

122 ve 140 hp lik TSI Jetta lar 44 - 45.5 milyar civarı olsa gerek.
  • jetta dsg 170lik araç 52000 ytl falan 55bin verdinmi sunroof metalik renk hatta belki orijinal mercekli xenon la bile sipariş edilebilir. üstelik bu liste fiyatı. tahminim 170lik dsg vitesli arabayı liste fiyatından 3bin ytl gibi düşük bir fiyata almak mümkün olur. ceptelefonunu radyodan kullanmak bazen faydalı olabilir ama aile faciasına da yol açabilir bence pek gerekli değil boş bir donanım. alcak olsam jetta dsg 170liği tercih ederim
  • Telefonu radyodan kullanmamı aile faciasına yol açar yoksa jetta daki gibi elde kullanmak mı?
    quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

jetta dsg 170lik araç 52000 ytl falan 55bin verdinmi sunroof metalik renk hatta belki orijinal mercekli xenon la bile sipariş edilebilir. üstelik bu liste fiyatı. tahminim 170lik dsg vitesli arabayı liste fiyatından 3bin ytl gibi düşük bir fiyata almak mümkün olur. ceptelefonunu radyodan kullanmak bazen faydalı olabilir ama aile faciasına da yol açabilir bence pek gerekli değil boş bir donanım. alcak olsam jetta dsg 170liği tercih ederim
  • Jetta da olsaydı dolu bir donanım olurdu değlmi? Hani kedi ciğer meselesi.
    quote:

jetta dsg 170lik araç 52000 ytl falan 55bin verdinmi sunroof metalik renk hatta belki orijinal mercekli xenon la bile sipariş edilebilir. üstelik bu liste fiyatı. tahminim 170lik dsg vitesli arabayı liste fiyatından 3bin ytl gibi düşük bir fiyata almak mümkün olur. ceptelefonunu radyodan kullanmak bazen faydalı olabilir ama aile faciasına da yol açabilir bence pek gerekli değil boş bir donanım. alcak olsam jetta dsg 170liği tercih ederim
  • yoo açıkçası ben o donanım olsun diye para vermem. yol bilgisayarınada para vermem kimse ksuura bakmasın. yumurta gibi arkası olan lineaya da para vermem. ayrıca astra sedana da para vermemhani marka fanatiği falan dersiniz diye söylüyorum. o sınıfta bir araba alcak olsam zaten linea bence o sınıfta bile değil kimse kusura bakmasan ya jetta alırdım yada focus. zaten alınacak 3 tane araba var astra sedan jetta focus sedan. fransızlardan mümkün mertebe uzak durur alman kalitesini tercih ederdim. astrayı beğenmiyorum belki honda civic alabilirdim ama öncelik jetta olur:))
  • acıkcası ben su an o sınıf bı arac alacak olsam civic sedan yada jetta düşünürdüm kesinlikle.. ha sıfırına param yetmezse gider 2. elini alırım o baska ama tercihim 2 si arasında olur
    quote:

yoo açıkçası ben o donanım olsun diye para vermem. yol bilgisayarınada para vermem kimse ksuura bakmasın. yumurta gibi arkası olan lineaya da para vermem. ayrıca astra sedana da para vermemhani marka fanatiği falan dersiniz diye söylüyorum. o sınıfta bir araba alcak olsam zaten linea bence o sınıfta bile değil kimse kusura bakmasan ya jetta alırdım yada focus. zaten alınacak 3 tane araba var astra sedan jetta focus sedan. fransızlardan mümkün mertebe uzak durur alman kalitesini tercih ederdim. astrayı beğenmiyorum belki honda civic alabilirdim ama öncelik jetta olur:))
  • Siz gidin dıştan arabaya benzeyip içine girince daracık bir arka koltuğu olan ve 70 000 kmde mekanik aksamı dökülmeye başlayan jetta ya para verin. VW ne biniyor diyecekler ya sizin için yeter.
    quote:

yoo açıkçası ben o donanım olsun diye para vermem. yol bilgisayarınada para vermem kimse ksuura bakmasın. yumurta gibi arkası olan lineaya da para vermem. ayrıca astra sedana da para vermemhani marka fanatiği falan dersiniz diye söylüyorum. o sınıfta bir araba alcak olsam zaten linea bence o sınıfta bile değil kimse kusura bakmasan ya jetta alırdım yada focus. zaten alınacak 3 tane araba var astra sedan jetta focus sedan. fransızlardan mümkün mertebe uzak durur alman kalitesini tercih ederdim. astrayı beğenmiyorum belki honda civic alabilirdim ama öncelik jetta olur:))

• mehmet kardesım sankı bıras agır yorum yapmıssın gıbı geldı bana...
    quote:

Orjinalden alıntı: mehmethlx

Siz gidin dıştan arabaya benzeyip içine girince daracık bir arka koltuğu olan ve 70 000 kmde mekanik aksamı dökülmeye başlayan jetta ya para verin. VW ne biniyor diyecekler ya sizin için yeter.
    quote:

• Dediklerinde bir yanlışlık varsa arkasındayım. Bir kişide bana desinki jettanın arka koltuğu geniş. Benim yakın bir arkadaşım sıfır kilometre VW golf aldı. Kendisi kullandı. araç 70 000 kmde ön takımdan dökülme sesleri gelmeye başladı. Bir zamanlar böyle tempraları kınardı ya millet. Nedense aynı olay VW de olunca kimsenin sesi çıkmıyor. Niye çünki bu aracı alırken çok para veriyorsunuz ya. Çok para verince iyi oluyor. Bu bizim türk milletine daha geçen güne kadar 8 v. eski teknoloji motorları satan VW değilmiydi. Bizim milletimiz bu düşüncede olduktan sonra daha çoook eski teknoloji satarlar bize. Şu anda Audi A3 lerdede boralarda kullanılan eski teknoloji 8 v. motor olduğunu biliyormuydunuz.
    quote:

Orjinalden alıntı: ortmeNN

mehmet kardesım sankı bıras agır yorum yapmıssın gıbı geldı bana...
    quote:

Siz gidin dıştan arabaya benzeyip içine girince daracık bir arka koltuğu olan ve 70 000 kmde mekanik aksamı dökülmeye başlayan jetta ya para verin. VW ne biniyor diyecekler ya sizin için yeter.
    quote:

• evet biliyorum passat ta golf de A3 te seat leon da bu motorların kullanıldıgını bılıyorum. seat leon almayı dusunuyordum zaten ancak 8v olması benı dusunduruyordu sonra tsi cıktı ama ona da param yetmedı bende marea hlx aldım bıtane..
    benım takıldıgım konu jettanın arka tarafının dar olması degıl ona bır ıtırazım yok sadece sızın ıcın jettaya bınıyor desınler o sıze yeter demıssın ben ona dedım bıras agır yorum yapmıssın dıye...hala da soyluyorum yaptıgın o yorum yersızdı
  • Bir arabada verdiğiniz para kadar donanım yoksa. Abartıldığı gibi dayanıklı değilse, Fiyatıda uçuksa, geriye bu dediğimden başka birşey kalmıyorda onun için böyle yazdım. Geriye ne kalıyor aracımın önündeki ve arkasındaki marka VW o kadar.
    quote:

evet biliyorum passat ta golf de A3 te seat leon da bu motorların kullanıldıgını bılıyorum. seat leon almayı dusunuyordum zaten ancak 8v olması benı dusunduruyordu sonra tsi cıktı ama ona da param yetmedı bende marea hlx aldım bıtane..
    benım takıldıgım konu jettanın arka tarafının dar olması degıl ona bır ıtırazım yok sadece sızın ıcın jettaya bınıyor desınler o sıze yeter demıssın ben ona dedım bıras agır yorum yapmıssın dıye...hala da soyluyorum yaptıgın o yorum yersızdı
  • neyse uzatmaya gerek yok siz haklısınız
    quote:

Bir arabada verdiğiniz para kadar donanım yoksa. Abartıldığı gibi dayanıklı değilse, Fiyatıda uçuksa, geriye bu dediğimden başka birşey kalmıyorda onun için böyle yazdım. Geriye ne kalıyor aracımın önündeki ve arkasındaki marka VW o kadar.
    quote:

evet biliyorum passat ta golf de A3 te seat leon da bu motorların kullanıldıgını bılıyorum. seat leon almayı dusunuyordum zaten ancak 8v olması benı dusunduruyordu sonra tsi cıktı ama ona da param yetmedı bende marea hlx aldım bıtane..

• selamlar...

vw-audi firması gerçekten güzel araçlar yapıyor..

gerek alırken gerekse servis sırasında daha fazla para ödendiği de gerçek..ama ne var ki ülkemiz yol koşulları,aşırı tozlu ve kirli şehir ortamı,gereksiz yere,idarecilerin hatası yüzünden oluşan sıkışık trafik,kalite düzeni sağlanamamış yakıt gibi önemli sorunlar bu araçların kullanımını ve idamesini maddi ve manevi sıkıntıya sokuyor...bir de kıskanç ve hasta insanların verdiği zarar da cabası...

ülkemiz koşullarına uygun araç derken de hep bunu kastediyorum...

her nekadar gönlümün bir yerinde audi 3.2 quattro yatsa da ; ben fiat linea'yı

1 - Ülkemizde ve ülkemiz koşullarına tam uygunluk ve sağlamlıkta üretildiği için
    2 - En yeni teknolojileri uyguladığı için
    3 - güvenlik sorunu olmadığı için
    4 - sınıfına göre son derece ergonomik ve geniş kullanım alanı sunduğu için
    5 - (umarım düzelir notunu ekleyerek..) geniş servis ve satış sonrası hizmetleri için
    6 - servis ve bakım maaliyetleri açısından en iyisi olduğu için
    7 - yeterli ve gerekli motor seçeneklerini sunmaya devam edeceği için
    8 - çok üstün süspansiyon ve yol tutuş özellikleri için
    9 - gerek aerodinamik ,gerekse zarif,alımlı ve albenili olan dış görünüşü için
    10-fiyat fayda ilişkisinde dünya çapında değerlere sahip olduğu için
    11-her yönüyle kişisel olarak ta çok beğendiğim için

tercih ediyorum.

saygılarımla...

• cok üstün ve süspansiyon ve yol tutuş mu...
  • evet..dünyadaki tüm otoritelerin kesin olarak kabul ettikleri ve resmi yazılarla fiat ve tofaş'ı kutladıkları bu üstün özellik...diğer üreticilere de örnek oluşturmuştur.
  • Test pilotları otomobil dergilerinde Lineanın tüm testlerinde yol tutuş ve süspansiyonu (Almancılar dahil) övdüler.

Avni abi 1,6 Multijetten haber var mı?
  • linea 1.6 multijetler hazır...sanırım 2009 model olması için ağustos ya da eylülde piyasaya çıkar diye düşünüyorum..
  • Avni Bey biz millet olarak teknik verileri ne yapalım ki. Yol tutuşu iyi olması güvenli olması önemli değil. Etiketi var mı etiketi. Bize millet olarak o lazım. Yoksa herkese rezil oluruz. Boşverin aracımız etiketli olsun da virajlarda savrulsun. Önemli değil. Fazla donanımda gereksiz. Arka koltuğuda dar olsun. Kat kat fazla parada verelim. Yeterki havamız iyi olsun. :-)
    quote:

Orjinalden alıntı: havnitekin

evet..dünyadaki tüm otoritelerin kesin olarak kabul ettikleri ve resmi yazılarla fiat ve tofaş'ı kutladıkları bu üstün özellik...diğer üreticilere de örnek oluşturmuştur.
  • quote:

Avni Bey biz millet olarak teknik verileri ne yapalım ki. Yol tutuşu iyi olması güvenli olması önemli değil. Etiketi var mı etiketi. Bize millet olarak o lazım. Yoksa herkese rezil oluruz. Boşverin aracımız etiketli olsun da virajlarda savrulsun. Önemli değil. Fazla donanımda gereksiz. Arka koltuğuda dar olsun. Kat kat fazla parada verelim. Yeterki havamız iyi olsun. :-)
    quote:

Orjinalden alıntı: havnitekin

evet..dünyadaki tüm otoritelerin kesin olarak kabul ettikleri ve resmi yazılarla fiat ve tofaş'ı kutladıkları bu üstün özellik...diğer üreticilere de örnek oluşturmuştur.

hehe ozman herkez lineasina wolsvogen etiketi yapistirsin. satarkende 15000 ytl fazladan satariz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.