Şimdi Ara

FİAT LİNE MULTİJET 1.3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk arabam.Allah size daha iyiisni kismet etsin.Arabanin kilometresi 110 binde .İkinci el olduğu için yağını değiştirdim.Ne olur ne olmaz diğe.Ama şanzıman yağını değiştirmek aklıma gelmedi.Biri değiştir diyor diğeri değiştirme diyor.Birde triger zinciri ne zaman değişir .Bu konuda da bilgi vermenizi rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alia -- 8 Mart 2017; 9:43:29 >

• Kaç model ve kaç paraya aldınız acaba? Bende linea bakıyorum da 1 2 hafta içinde kısmet olursa alacağım. Hayırlı olsun arabanız allah kaza bela vermesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrongestWarrior

Kaç model ve kaç paraya aldınız acaba? Bende linea bakıyorum da 1 2 hafta içinde kısmet olursa alacağım. Hayırlı olsun arabanız allah kaza bela vermesin

Araba 2012 model .33 bine aldım.Aynı paraya daha ucuzu da alınırdı.Gleriden aldım.Hataydan.Tramer kaydında kaza yok.Ama iki yerde boya var dedi..Sadece size diyeceğim şu.Kendi memleketinden al.Bildiğin biri olsun.Bana dedi ki yağı değişmiş.Triger zincri değişmiş.Ama hiç bir şeyi değişmemiş.GEldim tekrar yağını değiştirdim.İlk arabam olduğu için bilmiyordum.Neyi nasıl yapacağımı.
  • Benzinlilerde 60000 dizellerde 70-80000 arasında triger değişir genelde, şanzıman yağı garip bir konu bazı ustalar sıkıntı yoksa hiç değişme diyorlar ama illa değistircem diyosan gene aynı km lerde şanzıman yağınıda değiştir.... 110000 de ise bir 10000 km sonra ikisinide değiştirirsin... Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.