Şimdi Ara

Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
305
Cevap
9
Favori
84.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilbilge_11

fremontu honda crv ve mits outlanderla iç hacim ve performans olarak karşılaştırabilir miyiz kullanıcı arkadaşlar tarafından

Fotoğraflarına baktım ikisindende geniş. Teknik özellikler kısmında da görebilirsiniz.
  • arkadaşlar bu inci beyazı deri getirliyormu TR'ye
  • sanırım getirmiyorlar
  • otomatik vitesli modeldeki vites cvt şanzuman mı bilen var mı
  • hayır tam otomatik
  • takip
  • Arkadaşlar aracımı satıyorum ilgililere duyrulur;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-fiat-fiat-freemont-lounge-4x4-plus-sunroof-plus-aksesuarli-plus-full-plus-full-135575653/detay/

Nedeni;

Araçtan memnunum fakat üst segment bir otomobil alacağım, bu yüzden satıyorum.
  • Sayın Freemont sahipleri, sizlere bir sorum var:

Araçlarınızın bazılarında tavan raylarını birbirine bağlayan ara atkılar görüyorum. Her iki ucun üst taraflarında yuvarlak butonlar var, sanırım sıkıştırma için. Bu tarz bir ara bar başka hiçbir yerde görmedim. Ben de aracım için (Subaru XV) bir ara bar arıyorum. Bu ara bar nerede bulunabilir? Freemont ile beraber mi geliyor, yoksa aksesuar olarak bayilerde mi satılıyor. Bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim. Uyar mı bilmiyorum ama, bulursam bir denemek istiyorum.
  • İyi günler;
    Duyduğum kadarı ile bu aracın üretimi durmuş.
    Sebebi nedir acaba bilen var mı? Kronik bir olumsuzluk mu oldu araçta ki üretim durdu?

Gerçi 2017 si tanıtılmış?

http://yeniarabamodelleri.net/2017-model-fiat-freemont-ozellikleri-ve-fiyati-450/

Birisi üretim durdu diyor birisi tanıtım yapıyor anlamadım gitti?
  • Arkadaşlar ben de takip ediyorum. Bu aracın üretimi durdu mu ? Fiat in sitesinde de görünmüyor? Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freemont cross hakkında bilgi verecek yokmu ?

• bonasera kullanıcısına yanıt
    Slm bu araci iki gun once satin aldim 2013 , model fiat freemont 63000 km de 92 bine maloldu.

Kesinlikle tavsiye ederim.Arabada yok yok.Sedefli beyaz renk goren sifirmi diyor nazar degecek diye korkuyorum ilk gun sabah lâstik patladi vida girmis :-).

Suan piyasa daki sifir denilecek suw demeye agzim varmiyor araclarda bundaki özelliklerdeki fiyatlari 170_185 tl bandinda gidiyor hersey opsiyon seklinde onu eklettir bunu ilave et ama freemont ta girtlak dolusu ne ararsan var kalite her yer de belli ediyor.Deri koltuklar kapi iclerindeki deriler torpido deri kapli.Gogus yumusak doku.Sifir honda civic aracimi satip bunu aldim Honda tas gibiydi sert plastik her taraf .Merette iki gunde satildi ilana verdim.Bu araci Fiat kesinlikle yapmamis.Yapsa ne olur chriyasler . Dodge. Alfa romeo bildigim kadari ile Jeep ve Ferariyide bunyesinde tutan FİAT degilmi.

Bu arabayi taniyana sorun ben daha tanima arifesin deyim hergun biseyini kesfediyorum.Arka taraf yayla gibi diz mesafesi cok cok iyi 3 kisi cok rahat oturuyor .3 .sira koltuklar bile deri koltuk o bile cok rahat bagaj a laf yok el feneri bile var.Gizli bölme dolu hertaraf.Cocuk koltugu derdine son iki kızım var biri bebek digeri 7 yasinda buyuk olana yukseltici ile oturma si gerekli onu bile dusunmusler cok kullanisli koltuk yapisi.Seneye diger kizim da buyuyunce aractaki koltuk yiginindan kurtulmuş olucagiz

Tek begenmedigim hususlar.

Multimedya ingilizce türkçe secenegi yok diye biliyorum

Sanruf cok ufak kalmis.Subaru tarzi olabilirdi en kötü ihtimal.

• metehan5506 M kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun.

Bende 2012 model aldım lounge modeli. Benim aracı her gören sıfır mı aldın diyor:) Nazara gelecek araç.

Fiat bu aracı neden kaldırdı hiç anlamıyorum.

Araç gerçekten çok iyi. Bu fiyatlara böyle donanımlı bir jip almak çok zor.

Birşey sorayım araç hızlanınca kapılar otomatik kilitlenmiyor bu özelliği açmanın bir yolu var mı? Ben bulamadım.
  • Öncelikle selamlar Fiat Freemont Dodge Journey ile Meksika'da üretiliyordu..

Bu modelin üretimini İtalya çekecekler alt yapısınıda Giorgio yani Alfa platformundan alacak..

Fiat Freemont Şuan yok ama İtalyan kaynaklar İtalya'da üretileceğini üstüne üstlük Alfa platformunda üretileceğini söylüyor..

• Merhaba,

Bende 2013 model inci beyazı lounge model ile aranıza katıldım. Şubat ayında 60000 de aldım 84000 tl ye maloldu. aklıma takılan birşey var. Araç depo kapağı bende anahtarlı. Sizde de öyle mi? Anahtarı çıkarmadan açılmıyor benimki. Bide navigasyon eski güncellemede yok sanırım.
  • Nevfel kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam araciniz...

kapilar arac hareket ettikten sonra kisa bir mesafede otomotik olarak kitlemeye aliyor.

Fiat freemont 2018 yilinda yeni kasa ile tekrar piyasa da olucagini okudum.

Aramizda multimedya sistemini Türkçe ye ceviren varmi. Geçenler de birisi cevirdim diye araci satarken aciklamaya yazmışdı.Bu konuda bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum.

• anteper A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam araciniz .

Aynen depo kapagi cins bi anahtarlikla aciliyor aracin bu özellıgini hic begenmedim cok ugrastiriyor.icerden bi tuslada acilabilirdi en azından.

Navigasyon cok eski bi sürüm de kalmis benim aracta dil seçeneğinden dolayi elim kolum bagli.

Servis ve müşteri hizmetlerini aradim bu konuda dil seçeneğinde neden Türkçe nin olmadigini sadece araclarin bu sekilde geldiginin cevabini aldim bunun bi sömürge cilik olduğunu belirttim benim ulkemde kendi dilimi seçmek lüksünü vermiyorlar bayagi sitem ettim.

Bu islerden ilgilenen anlayan varsa ucret mukabilinde yapabilirse yardimci olmalarini rica ediyorum.

• Merhaba. Ben de 7 kişilik olması sebebi ile özellikle Bu otomobilden almayı düşünüyorum. Fakat aklıma takılan ve tecrübeli arkadaşlardan öğrenmek istediğin bir husus var. Genel olarak kullanım tarzınız ve yakıt tüketimi ile ilgili bilgi verebilir misiniz. Bir de malum sitede kimi araçlar İçin 4 × 2 yazıyor acaba tamamı 4 × 4 değil mi. Teşekkürler.

• dreadknight kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Araç büyük arabalar arasında ikinci elde bu fiyatlara maden bulmuş gibi olursun. İkinci elde fiyatlar biraz ölü. Bu sebeple, bu paraya alabileceğin en iyi suv. Multijet 170 hp motor var. Şehir içi trafiğinde pedal tepkisi biraz geç olduğu için hantal kalıyor ama uzun yolda 20 saat yorulmadan gidebilirsin. Araç 2 ton. O yüzden yakıtı fazla ama captiva kadar değil. Ben şehir içi 9-10 litre şehir dışı 6,5-7 litre görüyorum ortalama. Araç awd çekiş, yani normalde 4x2 ama zorlandığı durumlarda yük arttığı zaman veya patinaja girdiği zaman otomatik olarak 4 çeker devreye giriyor. Bence bu çok iyi bir özellik. Geçek 4x4 lerde yakıtta ona göre artıyor. Ancak bekirtmeliyim ki bu güzel ve rahat bir aile arabası. bu araba öyle dağ falan çok tırmanamaz.
  • dreadknight kullanıcısına yanıt
    Anteper gerekeni yazmis

Acikcasi sehir icinde heybetini hissettiriyor.Uzun yolda da yormayacak tarzda bi arac sabitlemeye aldiginizda yokus olsun duz yol olsun cok pratik ve ekonomik bi arac uzun yolda 6 litre yakiyor.Bir depo ile uzun yol cogunluk 1000 km yi gördüm 800 km uzun yol 100 km dag yolu stabilze.100 km sehir ici olmasi ile iyi bi deger diye düşünüyorum.Sadece uzun yol olsaydi 1200_1250 km birdepo ile gidecegini düşünüyorum.Ama bu arabayi yeni tecrübe etmeme ragmen 90_100km hiz ile degil 110_120 km hizlarda daha az yaktigini farkettim.Bunun sebebide 6 vites olmasi sebebi ile o hizlarda daha sakin kullanimi sagliyor.

Eger cok temiz bi arac denk geldiyse hic dusunmeden alin derim.Yok tutulmaz yada son sahibi sen olursun diyenler arabami gordukden sonra akillari karisti.

Hayırlısi olsun sizin adiniza....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.