Şimdi Ara

Fiat Egea kampanyası 66.900 TL - hepsiburada oto satıyo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
8.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar anker kulaklık alayım dedim karşıma bu çıktı.https://www.hepsiburada.com/oto-aksesuarlari-c-2147483631
    fiyat egea ya kampanya yapacaklarmış. fiyat tahminlerini alayım, bizim bir tanıdık araba diye sayıklıyor bakalım fiyatı alınabilir olacak mı
    şu an ötv den sonra sağolsunlar ikinci eli 70bin civarında anca bulunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker23_89 -- 28 Ağustos 2019; 10:1:10 >

• Biz aldık 61.000 tl ye gayet memnunuz aynı fiyata 15 yaşında araba satmaya kalkanlar var en azından sıfır araç en boş modelde 4 cam otomatik esp yokuş kalkış desteği gibi bir çok özellik standart. Şahsen gidip lounge modeline 130.000 vermem ancak easy modeli bir çok ikinci elden daha uygun ve mantıklı bence.
  • 87.900 yazıyor zaten
  • Ben bir tane sipariş ettim. Kargoya verilecek, yazıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ücretsiz kargo mu?

Anlamadım ki.

Şaka bir yana da bu arabaya bu para fazla. Aslında bu vergiler fazla.

Adamların da suçu yok.

Şu halk ne zaman uyanacak onu merak ediyorum. Ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farego -- 26 Ağustos 2019; 15:58:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    yok hocam o şu anki fiyatı kampanyalı fiyatı değil anladığım. samsung m20 de de böyle yapmışlardı. sayaç saymıştı sonra sayaç bitince fiyatı göstermişlerdi
  • Resimlere aldanmayın. Resimler full paketin resmi. Easy de öyle şeyler yok.
  • 300 50 visa indirimini unutmayın

• Ürünün toplam fiyatına ÖTV, KDV, plaka ve ruhsat masrafları dahil, MTV ve trafik sigortası dahil değildir.

• Satışa sunulan otomobil, egea sınıfının en ucuz en boş paket olan( 1.4 benzinli) easy modelidir.
    Yanlış hatırlamıyorsam bayi fiyatı kampanya ve hurda teşviki ile 73 bin liraya alınabiliyor.
    Ayrıca pazarlık hakkınız bâki.

• ötv indiriminde, 61 bin tlye giden araç bu
    70e de almazlar.
    almayın.
    daha çok "mikrofon açık unutup da ağzından kaçıranları" duyalım.
    öyle bir korku varki adamların üstünde, açık açık ülkenin durumundan şikayet edemiyorlar , mikrofon açık unuttuk , rüya da gördük, içime doğdu ... 80 tane takla atıp anca öyle konuşabiliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.5 ay önce bu araç için 61.900 tl'ye el sıkışmış kaporosunu verip istediğim rengi firmadan gelsin diye beklemiştim. Bekleme sürecünde herkes aracı kötüleyince(fiat'ta çalışan/başka firmada çalışıp fiat için parça üreten kişiler) nasıl almaktan vazgeçerim dedim. Şansıma istediğim rengide yeterli sayıda çıkmayıp bende 15 gün daha süre istediklerinde vazgeçip kaporomu geri alabildim.

• linkorn L kullanıcısına yanıt
    alıp kenara koysan şimdi 71e satardın.

6 aydır kullanıyorum süper araç.

aynı fiyata pert olmuş ikinci el araçlar var piyasada şuan

• easy donanım ama resimde çelik jant var
  • Easy ve benzinli bir paket... Bugün alsan 2. elde düşeceği fiyat en fazla 50 bin TL olur
  • Muhammedkalkan M kullanıcısına yanıt
    Belki güzeldir ama benim içime sinmedipi için vazgeçmiştim. Bir kaç günlük kiraladığımda da pek beğenmemiştim. Şuan %0 sıfır faiz kampanya var firmalarda biraz daha üst segment başka araç bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ediz_mercan

Easy ve benzinli bir paket... Bugün alsan 2. elde düşeceği fiyat en fazla 50 bin TL olur
    yav he he

• Biz aldık 61.000 tl ye gayet memnunuz aynı fiyata 15 yaşında araba satmaya kalkanlar var en azından sıfır araç en boş modelde 4 cam otomatik esp yokuş kalkış desteği gibi bir çok özellik standart. Şahsen gidip lounge modeline 130.000 vermem ancak easy modeli bir çok ikinci elden daha uygun ve mantıklı bence.

• almayı düşünenlere tavsiye ederim, hatta bütçe elveriyorsa urban almanızı tavsiye ederim. neye göre tavsiye edersin derseniz bi test sürüşü yapın kafanızda ki soru işaretleri cevapları bulur. sevmezseniz zaten almazsınız, zorla satmıyorlar

• oralet82 O kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde düşünüyorum, geçen ay 61300e peder beye aldık, gayet memnun
  • şu araba sanderodan daha ucuz ama troller beğenmiyo

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.