Şimdi Ara

FIAT EGEA CROSS (ANA KONU) (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
63
Favori
143.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

atmosferikler öyledir ona lpg de takarsanız 8 litre gibi bişey harcarsınız. maliyetiniz düşer. şu an lpg li araç kullanıyorum şehir içi 2 tl ye geliyor.bence makul.

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Subap yakma oluyor mu
    Araştırdığım kadarıyla LPG kullanan her araçta subap sıkıntı oranı çok yüksek bu yüzden kararsızım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mozturkgss M kullanıcısına yanıt

yok ya ne sübapı ne bişey. o dert opellerde vardı. bu motorun yağını suyunu koy düzgün işçilikle bakım yaptır 300 bin km de anahtar değmeden kullanırsın. şanzıman da öyle. uçup kaçmaz belki ama lpg ile yarı fiyatına sorunsuz sıkıntısız yolculuk yaparsın. trafikte zaten hepimiz gidemiyoruz birileri senin 2 katı fiyatınla gidemiyor, olay bu . çok hız meraklısıysan da alıyorsun bi tesla 3 saniyede 0 dan 100 e kafana göre kökleye kökleye gidiyorsun.

• Merhaba 2022 cross 1.5 hybrid araç sahibiyim. 35binde araç bu ay aldım son servis bakımı 21binde olmuş
    14bin km 17 ay önce bakım yapilmis servisi aradım 40bin bakımına gelirsiniz diyor ama siz ne dersiniz arkadaşlar eski aracım 1.2 punto idi 10bin olunca değişiyordum yağını

• ApsuaTR A kullanıcısına yanıt

Garantinin devam edebilmesi için en az senede bir veya 15 bin km de bir (Hybridte km nedir bilmiyorum) (Hangisi önce dolarsa) servise gitmeniz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 21 Mayıs 2024; 15:16:0 >
  • ApsuaTR A kullanıcısına yanıt

Aracın garantiden çıkıp çıkmadığını sormadınız mı? 12 ayda bir kilometre dolmasa bile servise gitmesi gerek aracın.

• Garajda bir şey farlettim. İlk marşa bastıktan sonra gür gür çalışırken bir on saniye kadar sonra motor sakinliyor. Bildiğiniz coldstart yapıyor. Şaka maka sesi de güzel çıkıyor, sanırsınız 8 silindirli makine. Sizde de böyle mi durum?
    Bu arada araç CW 1.0 motor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnızaslan -- 21 Mayıs 2024; 22:9:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnızaslan kullanıcısına yanıt
    3 silindir motorlar 6 silindir motorlara benziyor dizilime göre, 3 silindir kullanan düşük hacim çoğu araçta bazı karakterler benzemektedir büyük abilerine. Haklısınız yani

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Gitmem gerekiyor doğru 20bin yada 12 ay

• yalnızaslan kullanıcısına yanıt

Evet coldstart var 1.0 firefly motorda bende seviyorum. Zaten v6 gibide sesi var.

• son zamanlarda Egea cross urban bayiden fiyat alan veya satın alan oldu mu acaba?

• Arkadaşlar 1.6 Egea crosslar için servis bakımı yaptıran var mı, bu ayın sonunda yaptıracağım sorduğum bayiler 10-12 bin arası fiyat çekiyorlar, alt tarafı filtre yağ felan değişiyor bu fiyatlar bana fahiş geldi

• king in the north kullanıcısına yanıt
    Kaç yıl bakımı, ya da kaç km? İlk bakım değilse, başka değişenler de oluyor filtre ve yağ dışında.

Bende aracı geçen sene 22 Haziran da aldım, başta çok kullanmadık o nedenle şu an 6500 km anca oldu. Temmuz sonu, Ağustos başı 10 bin km olur. Bakıma ne zaman gitsem garanti dışı kalmaz. 1-2 ay yıl bakımı geçince garanti dışı kalır mı? 10 bin km olunca gitsem. 1.4 Egea Cross Benzinli Manuel bakım fiyatı nedir, hiç alan oldu mu? Teşekkürler.

• moozcan kullanıcısına yanıt

2022 model otomatik 31.000 km hocam

• Süre geçerse 5 yıllık garanti 3'e düşer motor garantisini bitirirler birde.

2. Yıl bakımında bujiler değişiyor. O yüzden biraz fazla tutuyor. Telefonda servis bilgi verir aslında.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt

Yani aracı alalı 1 yıl olmadan km 6500 Ken bakıma gitmeliyim kaç para acaba ilk bakım

• abidig kullanıcısına yanıt
    1.4 Fire sahibiyim, ilk bakımı km gelince yaptırdım zaten yıl ile km aynı anda denk geldi neredeyse, 2700 TL ücret ödedim servise.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • abidig kullanıcısına yanıt

Servisler arası fiyat farkı var birkaç servis ile konuşun

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.