Şimdi Ara

FIAT EGEA CROSS (ANA KONU) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
927
Cevap
61
Favori
131.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim sitede bi abi almış turuncu birşey. Bende Mirror hatchback var. Ben bu arabayı büyük sanıyordum halbuki aynıymış bizim arabadan yüksek ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ir10 kullanıcısına yanıt

Kasa olarak HB ile tamamen aynı. Sadece 4 CM yüksek bir de dış tarafında, tamponlar, marşpiyel, dodik gibi değişiklikler var. Özellik olarak 2021 Urban Cross ile 2020 HB Mirror arasında bu dış farklar yanında farlar (full led), yeni direksiyon, yeni renkli sürücü ekranı değişiklikleri var.

• Ben tasarımını çok beğendim. Bir kaç yere ödememiz olmasa bizim araci takas olarak verip sıfırına geçmek isterdim.
  • K.Kahriman kullanıcısına yanıt

Takasıda kabul edebilirler bence bir sorun avukat arkadaşım arabasını sattı galeriye bıraktı hızlı çıksın diye teklifler 200 peşin 200 senet , 100 peşin üstüne 6 dönüm arazi vs en son 2 farklı arazi ile takasa girdiler yani bir süredir böyle piyasa nakit kolay bulunmuyor bankadan kredide çekemiyorsun faizi fazla vs...

• Durumlar nasıl arkadaşlar. Teslim tarihi olarak ne belirtiyorlar? Benim şubat ilk hafta teslim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim araç için üretim tarihi 20 Ocak'tan 29 Ocak'a çekildi. Eski tarihe göre şubat başıydı ama herhalde bu şekilde şubat ortasını bulur.

• İç mekanda makyajlı hb den farklı olan birşey var mı cross olduğunu belirten,koltuklarda cross yazıyor sanırım sadece

• Mendieta58 kullanıcısına yanıt

Düzeltme: Makyajda bir fark var mı diye anlamışım. Koltuk dışında fark yok bildiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master_monster -- 25 Ocak 2021; 8:41:14 >
  • İzmirde ikamet edenler için birmotta egea cross ve yeni kasa sedanlar mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: master_monster

Düzeltme: Makyajda bir fark var mı diye anlamışım. Koltuk dışında fark yok bildiğim kadarıyla.

Dıştan iyi duruyor araç ama iç mekanda biraz farklılıklar olsa iyi olurmuş koltuklarda ki cross yazısı hariç.Dağa taşa vurulmayacak sonuçta ama iç mekanda standart hb den farklı olsaymış biraz keşke

• kkvan kullanıcısına yanıt

Şirketlerin en çok tercih ettiği suv araçlardan birisi dacia duster. Otomatiği yok bildiğim kadarıyla. Özellikle inşaat firmaları vs çok tercih ediyor. Egea cross da tercih edilecektir, fiyatı çok cazip.

• Merhaba, bugün bayide inceledim. Çok hoşuma gitti. Öncelikli olarak bagajı çok geniş geldi. (fiesta kullanıyorum)

Bir kaç da fotoğraf ekleyelim. Rengi de güzel.

FIAT EGEA CROSS (ANA KONU)
    FIAT EGEA CROSS (ANA KONU)

• master_monster kullanıcısına yanıt
    Hocam farlar mı led yoksa gündüz farları mı? Bir de bu 1.0 motorun bakım aralığı ne acaba bilgisi olan var mı? Halihazırda 1.3 var bakımları 10.000de bir. 7-8 ayda bir bakıma giriyorum. Serviste olunca fiyatlar da yüksek tabi. Eğer bu 1.0 15.000de falan bakıma giriyorsa otomatiği çıkar çıkmaz düşerim
  • Arkadaşlar otomatik hakkında ne düşünüyorsunuz ne zaman gelir sizce ve fiyatlar ne olur tahmini
  • K.Kahriman kullanıcısına yanıt

Hocam siz ne zaman yazıldınız kapora verdiniz?

Ben 14 ocakta yazıldım kapora verdim şubat ortası veya sonu denildi.

• nirvana34 N kullanıcısına yanıt
    12 ocakta yazılıp kaparo verdim. Son aracı aldığım söylendi.

• Pazartesi gittim ben de işlemler için tekrar. 1.4 Lounge'a vergi ücretini ödedim. Üretim tarihi yine ertelenmiş. 13 Ocak'ta kapora verdim, 20 Ocak üretim tarihi 29 Ocak oldu şimdi de 30 Ocak oldu. Eğer ayın 30'unda çıkarsa Şubat ortası gibi teslim ederler herhalde.

1.4 araç kalmamış, ama diğer motorlarda bulunabiliyor.

• rubelhizb kullanıcısına yanıt

Full Led ön far olarak geçiyor, gündüz farı olarak değil yani.

• İlk 100 araçtan birini almıştım dün teslim aldım aracı.
    Motor klasik atmosferik motor bu konuda içiniz rahat olsun, şuan abilerimde 2011 1.6 Avensis, 2015 1.6 auris var, bende daha önce 2006 astra h vardı, motor karekteri aynı.
    + yönlerine gelelim.
    İzolasyonu garip şekilde herkes beğendi, japon c segment araçlardan iyi.
    Arka koltuk mesafesi iyi, yaşam alanı geniş.
    Araba güzel duruyor. Yükseklik hissi var, çalıştığım asm de 1 kuta 2 tane sportage var, benzer hissiyata sahip.
    - yönleri
    Hoparlörler 2006 model astra h ım gibi, kötü.
    Ucuz işçilik kendini belli ediyor.
    Ön konsol 2021 model doğan slx. Gerçi Fiat tüm grupları böyle duruyor bu aralar, jeep in çoğu modeli, guiletta vs vs ön konsol harbiden 2020 model doğan slx. Fiat grubu son zamalar iç tasarımı beceremiyor.

Sonuç olarak kullanımı tok, 6 hava yastıklı, yerden yüksek şık bi araç 164.000 TL.
    Bu fiyata bu arabaya laf edeni Allah çarpar yau.
    Gidip b segment polo ibiza alacağınıza bu aracı gönül rahatlığıyla alın, ömrüm boyunca hiçbir marka fanatikliği yapmadım, doktor arkadaşlarımın 3008 inden 2011 hyundai Genesis inden, 2020 cla ya kadar her gördüğüm arabayı test etmiş biri olarak bu araba 164.000 TL ye oldukça uygun. Düşünmeden alın. Tabiki atmosferik motora alışkın biriyseniz. Değilseniz motoru üzer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownartist -- 28 Ocak 2021; 10:28:6 >

• Cross u kim akıl ettiyse iyi düşünmüş. Tofaş ödül vermeli fikri ortaya atana.
    Mercedes ve Volvo nun kroslarını hep beğenirdim. İ20 de güzel duruyor.
    Canlı görmedim ama eminim güzeldir.
    Duster ı tahtından edecektir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.