Şimdi Ara

FİAT EGEA ÇOĞU ARACIMDAN İYİ ÇIKTI.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
3
Favori
57.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende onu diyorum işte. İnsanlar egea almayacaksa güvenlikten ötürü c max ve grand c max i almamalı değil mi? Hatta şu ikisini de almasınlar.

https://www.euroncap.com/tr/results/ford/mustang/27540 (Kaç para bir mustang )

https://www.euroncap.com/tr/results/alfa-romeo/giulietta/29288

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Kimi üst segmenti, konforu, yalıtımı, yol tutuşu seçer, kimi de yan hava yastığını.

Bazılarına göre de bunca artıya rağmen gidip yan hava yastığını seçende beyin kırıntısı kalmamıştır, çok takılmamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 26 Mart 2018; 15:23:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam_ıssız kullanıcısına yanıt
    peki o kanalların objektif olduğunu mu düşünüyorsunuz? örnek video gönderebilir misiniz? genellikle kalitesiz araçların testlerini izlemiyorum ama merak ettim kim egea'nın yalıtımına üst düzey demiş?

her şeyi geçtim, bir kaç ekstradan keçe, yalıtım malzemesi olası bir kaza anında mı koruyor sizi? yoksa şase mi koruyor?
  • Segmentinde üst sıralarda egea nın yalıtımı, denemek isteyen alır eline ses ölçüm cihazını test eder. Ucuz olması da kötü olduğu anlamına gelmez, kullanıcı dostu olduğu anlamına da gelir, egea'da böyle en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Kimi üst segmenti, konforu, yalıtımı, yol tutuşu seçer, kimi de yan hava yastığını.

Bazılarına göre de bunca artıya rağmen gidip yan hava yastığını seçende beyin kırıntısı kalmamıştır, çok takılmamak gerek.

canı yerine zaten konforu tercih ediyorsa beyni kullanmadığı için hava yastığına gerek yok haklısın
  • Ben kendim kullanıyorum zaten onların anlatımı ile değil kendim deneyerek aldım. Onların da objektif olmadığını biliyorum ama en azından hem kullanmadan hem de izlemeden kötülemiyorum hiç bir aracı. Otopark ta and çetin in testini izlerseniz yeterli olur sanırım, yada kafanıza göre bir tane açabilirsiniz bir kaç tanesi üstüne basa basa anlatıyordu. Bende 1.3 urban var ve güvenliğin sadece yıldızdan ibaret olmadığını biliyorum. Oradaki yüzdelere bakarsanız bir çok araç ile benzer seviyede ama herkes yıldızın peşine düşmüş.

Dediğim gibi tercih meselesi, otorite değiliz biz.

Türkçe hocana selam söyle.Rapid denen çöpü dedim.

• Niye kimse gidip te egea dan az puan az yıldız alıp ta daha pahalı olan arabaların forumunda bu çöp alınır mı buna para verilir mi diye yazmıyor merak ediyorum Konu egea oldu mu bir karalama kampanyası başlıyor hep çöp çöp çöp.

Gidin biraz da başka forumlarda yazın mesela egea dan az puan az yıldız aldı bu araba kesin çöp, teneke bu araba diye.

Yalıtım ile ilgili inanmak istemediğinizi biliyoruz ama maalesef ki iyi durumda egea bu konuda. İnanmayan gitsin urban ve üzerini test etsin. Fanatikliğe gerek yok yani sorarsanız eksilerini de söyleriz ama denemeden yorum yapmayın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Kardeş ford C-max ile egea Hb'i mi kıyaslıyorsun ciddi ciddi ?

Kıyaslamayacak ne var siz şaka mı yapıyorsunuz?

Hepsi c sınıfı arabalar işte.

Maybach ile kıyaslamış gibi niye davranıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    tipik bir egea kullanıcısı cevabı.

kanıt lazım kanıt. delil nerede? öyle ses cihazı al ölçle olmuyor. yabancı testleri yok mu bu aracın?

bakın ben asx için yalıtımı çok iyi değil diyorum gönül rahatlığıyla. fiat kullanıcıları neden diyemiyor? kendim bizzat hb (-ki avrupa'ya ithal edilen versiyon) egea kullandım hem de üst paket kullandım, yalıtımı zayıf abi. kötü mü değil, ama üst sınıf araç gibi değil.
    and'ın testlerinin şahsen izlemiyorum. sinan ağabey sağ olsun gerçekleri zamanında açıkladı...
  • Üstte arkadaş yazmış testlerde herkes söylüyor diye, şimdi oturup kanıt mı arayayım sana? Bu segmentte de bütün araçları kullandım daha ne diyeyim.

Bi mitsubishi modeline laf geldi diye dadandın konuya, çok zoruna gitmesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 26 Mart 2018; 15:41:36 >
  • Millet hangi arabayı alırsa onu en iyisi ilan ediyor.Kendinizi kandırmışsınız bari milleti kandırmayan çalışmayın,tamam eksikleri olan bir araç olasada egea fiyat/performans olarak zirveye oynar yiğidi öldür hakkını yeme arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çiko06 -- 26 Mart 2018; 15:43:5 >
    Rapidii satıp Egeanın en dolusunu alabiliyormusun.Tamam anladık senin kuyruk acını.Rapidi b sınıfından sayıyorlar ya aklı sıra algı yapmaya çalışıyor çok gördüm böyle tipleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QralCess -- 26 Mart 2018; 15:42:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Türkçe hocana selam söyle.Rapid denen çöpü dedim.

Senin için Nöroşirürji den randevu alabilirim istersen poloya buzdolabı diyen Türkçe hocan değil sensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gecelerin Yargici Kursat

tipik bir egea kullanıcısı cevabı.

kanıt lazım kanıt. delil nerede? öyle ses cihazı al ölçle olmuyor. yabancı testleri yok mu bu aracın?

bakın ben asx için yalıtımı çok iyi değil diyorum gönül rahatlığıyla. fiat kullanıcıları neden diyemiyor? kendim bizzat hb (-ki avrupa'ya ithal edilen versiyon) egea kullandım hem de üst paket kullandım, yalıtımı zayıf abi. kötü mü değil, ama üst sınıf araç gibi değil.

FİAT EGEA ÇOĞU ARACIMDAN İYİ ÇIKTI..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam_ıssız -- 26 Mart 2018; 15:45:50 >

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    bir mitsubishi modeliyle ilgisi yok ki bunun. ben gerçekleri açıklıyorum sadece

fiat severler gibi 'egea dünyanın en iyi arabası, yalıtımı mercedes s class ile aynı seviyede' demiyorum ki mitsubishi'ler için. mitsubishi ses alır. japon arabalarının hepsi ses alır.

şimdi ben albea'ya laf söylesem, desem ki albea teneke (-ki evet abi teneke), yalıtım sıfır. onu da savunacaksınız sözüm sadece size değil, fiat'a bir laf söylendiğinde bütün karşı çıkanlara.
    büyütemiyorum hızlı resim'den yükleyebilir misiniz?
    Yav biri yürü git işine çocuk çocuk cevaplar yaşın kaç senin 10mu 15mi ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.