Şimdi Ara

FİAT EGEA ÇOĞU ARACIMDAN İYİ ÇIKTI.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
3
Favori
57.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bulunduğum yerden imkansız ama link veririm.

https://forum.donanimhaber.com/c-segmenti-db-seviyeleri-egea-icerir--121242175

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gecelerin Yargici Kursat

bir mitsubishi modeliyle ilgisi yok ki bunun. ben gerçekleri açıklıyorum sadece

fiat severler gibi 'egea dünyanın en iyi arabası, yalıtımı mercedes s class ile aynı seviyede' demiyorum ki mitsubishi'ler için. mitsubishi ses alır. japon arabalarının hepsi ses alır.

şimdi ben albea'ya laf söylesem, desem ki albea teneke (-ki evet abi teneke), yalıtım sıfır. onu da savunacaksınız sözüm sadece size değil, fiat'a bir laf söylendiğinde bütün karşı çıkanlara.

Eminim ki sen Albea da kullanmamış ve ezbere yorum yapıyorsundur.

Albea dediğin teneke bile Asx ten daha iyi yalıtıma sahip.Durumun vehametini sen anla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• adam_ıssız kullanıcısına yanıt
    italyan dergisi

golf testte en sonuncu olmuş. okumadan kapattım.
  • Fiyatına göre gayet güzel araba egea.Şu anda araç ihtiyacım olsa düşünmeden alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiat denen markayı bi araştır kıçı kırık emisyoncu mitsubishi adam akıllı tasarım yapsın ilk.Bu arada C sınıfı dB ölçümleri .Tabi siz ne anlarsınız ki dB nedir ki adam nmitsubishi diyor tarihi pickuptan ileri gitmemiş marka:

FİAT EGEA ÇOĞU ARACIMDAN İYİ ÇIKTI..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Yav biri yürü git işine çocuk çocuk cevaplar yaşın kaç senin 10mu 15mi ?

özelden telefon numaramı atıyorum arayacaksan ?
  • Sen neymişsin yahu egea !
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    hah al işte..

2010 model albea premio multijet eski şirket aracımızdı. 163 bin km'de. yine en donanımlı paket (donanım dediğim de 2 tane kıytırık airbag ve abs vardı )

arabanın ön konsolunun her yeri maşallah senfoni orkestrası gibiydi.

haliç'te ufak bi kazaya karıştı pazarlamadan arkadaşlar, bizim albea'nın 15-20 gibi ufacık bir çarpmayla kaputu katlandı fiat gürses 15 bin lira masraf çıkarttı. hani şirket arabam egea diyordum ya, gürses'in verdiği ikame araçtı işte. 2 hafta kullandık. full paket, hb ve daha 8 bin km'de idi.

• vay bee 5 kişiye 1 kişi. fiat'çı arkadaşlar dadandı konuya

neyse toplu blok. sizlerden de rica ediyorum beni bloklayın.

artık yazmayacağım. evet fiat dünyanın en iyi markası. sizlere iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 26 Mart 2018; 15:53:55 >
  • Sizi ikna etmek için ne yapmamız gerekir bilmiyorum ama kaynak istediniz kaynak verdik altında kullanıcı yorumları da var. Yani bir insan gözünü kapatıp görmüyorum kulağını kapatıp duymuyorum derse ona yapacak bir şey yok. O kadar kişi o kadar yorum o kadar otomobil editörü yalan söylüyor olamaz. Desibel cihazı alıp ölçün diyorlar ona da yok dediniz o zaman yapacak bir şey yok. Arayıp sinan koç a kendiniz sorun bakalım ne diyecek size?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

vay bee 5 kişiye 1 kişi. fiat'çı arkadaşlar dadandı konuya

neyse toplu blok. sizlerden de rica ediyorum beni bloklayın.

artık yazmayacağım. evet fiat dünyanın en iyi markası. sizlere iyi günler

Seni hayatta bloklamam.Yazdıkların sayesinde kahkaha atıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Çiko06

Millet hangi arabayı alırsa onu en iyisi ilan ediyor.Kendinizi kandırmışsınız bari milleti kandırmayan çalışmayın,tamam eksikleri olan bir araç olasada egea fiyat/performans olarak zirveye oynar yiğidi öldür hakkını yeme arkadaş.

+1963
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Kardeş ford C-max ile egea Hb'i mi kıyaslıyorsun ciddi ciddi ?

Kıyaslamayacak ne var siz şaka mı yapıyorsunuz?

Hepsi c sınıfı arabalar işte.

Maybach ile kıyaslamış gibi niye davranıyorsunuz?

kağıt üstünde kıyaslanırlar yoksa Reno latitude ile Vw Passat'da aynı sınıflar.
  • Vitara 4s test ettim, beğendim.. Tıkırtı yok,sessiz, sakin bir araç.. Allah kısmet ederse de alacağım.. Ama bir anamur yapmadan buraya yazmam.. Bu arada, bu araçların hepsi sıfırdı ve en yüksek versiyondu.. Örneğin asx dizel intense idi.. Octavianın donanımını hatırlamıyorum ama full deri ve anahtarsız giriş dahil ıvır zıvırı çoktu..
  • İşte bundan bahsediyorum, vatandaş mesela Rapid kullanıyor (bildiğin Skoda rapid, Aston Martin Rapide değil) Egea çöp, leş döküntü falan diye atlıyor, öbürü arabaları 15 yıldır yenilenmeyen, piyasanın en kötü durumda markalarından birinin resmi satış temsilcisi gibi Egea, çöp, şasesi çok kötü, döküntü diye atlıyor. Araba gayet iyi çamur atanların kullanmadığı garanti zaten de, konu neden birbirine giriyor, yeminle ben böyle bişey görmedim. Bu araba size ne etti yahu
  • quote:

ASX biraz sesli kabul ediyorum ancak 2012 sonrası özellikle makyajla bunlar düzeltildi. Egea ben de kullandım şirket aracı olarak, hem de hb ve en üst paketini kullandım. ASX'ten farklı gelmedi bana açıkçası. Kaldı ki crash test sonuçları rezalet, en azından ASX sağlam araba...

Hocam Crash testlerin detayina bakarsaniz Egea`nin Asxten daha iyi oldugunu gorursunuz.Hem surucu hem yolcu icin.
    Egeanin puaninin ASX ten daha dusuk olmasinin sebebi ASX test edildigi tarihte arka koltukta yolcu testi yapilmamasi ve full overlap test yapilmamasi. Yandan carpma ve Overlamp testleri ayni iki yilda da. Ayni testlerin sonuclarina bakarsaniz Egea, ASX ten cok daha iyi.

Mesela yandan carpismada AXte weak notu alan yerler varken Egea da her yer good.
    On koltuk boyun kamci testinde ASX marginal alirken, Egea good.
    Hem surucu hem yolcu bacaklarinda ASX te adequate notu varken Egea da Good

Yani Test sonuclarina dikkatli bakarsaniz Egea`nin ASXten daha guvenli bir arac oldugunu gorursunuz. Yildiz farki test tarihindeki kriterlerden kaynakli.

Ne yazikki bu hata bir cok insanin yaptigi bir hata. Daha guvenli diye gidip 6-7 yil once 5 yildiz almis arabalara yoneliyorlar ama aslinda daha guvensiz bir araba almis oluyorlar.

• yine bir reklam konusu
    iyi işleniyor, trend topic olmaya adaya....
  • egea dediğin araç 100 bin oldu, artık kötü olsada iyi diyecek herkes

• Adam,egea benim 99 Lexus dan daha iyi,trim sesi gelmiyor diye yazmış ya la.....Sfasdafsfadsgafsfsfa

• eski şahin doğancı tayfa şimdi egeacılığa terfi etmiş, olacak o kadar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.