Şimdi Ara

Fiat Egea 1.4 Mirror

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.4 fire benzinlibeyaz mirror sedan almak istiyorum. Tavsiye edermisiniz. Birde araç bulmak sıkıntı galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle araç var mı yok mu, stokta kesin yok fakat ben hb için konuşuyorum mirror istedim fakat siparişe kapalıydı. Urban plus aldım mecbur.

Alabileceklere mirror öneririm (lastik olayı biraz sıkıntı, pahalıya mal olur bir de konfor bir tık düşebilir büyük olduğu için). Fakat geri görüş ve krom detaylar hoş.

Geri görüş : 400-600 TL sonradan takma orijinal ekrana.
    Full krom set : 600 tl piyasada yan sanayi ama kaliteli, serviste 1200 tl

İlave not : orijinal far kolu değişerek far sensörü takma -ki mirrorda da yok bu- 1200 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deserthawk -- 19 Eylül 2020; 1:33:18 >
  • Hb urban plus sipariş ettim bekliyoruz, konforludur inşallah hiç tecrübe etmedim hb olanlarini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne saçma bir şey oldu sıfır araba alalım dedik istediğimiz arabayı alamıyoruz. İkinci ele de gücümüz yetmiyor. Sanki günde 1 tane üretiliyor onuda kim kaparsa. Ondan sonra yok kriz yok virüs. Adam istiyor veremiyorlar.

• Mirror sedan üretmiyorlar mı?

• shockwave23 kullanıcısına yanıt
    15 18 ay ticari olarak kullandım yol tutuşu iyi ancak fazla sesli çalışıyor ve geç hızlanıyor donanımsal olarak gayet yeterli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir de bu donanımda beyaz var mı bilmiyorum, gördüklerim hep mavi.
  • Şu an sipariş verince Ekim sonu Kasım ortasını bulabilir diyorlar ve zam da gelecekmiş. Sanırım kapora verip beklemek ve fiyat makul seviyeden yukarı giderse cayma hakkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Bir de bu donanımda beyaz var mı bilmiyorum, gördüklerim hep mavi.
    Beyaz var ama şu arabayı beyaz almak ne bileyim eğer mümkünse metalik rengiyle alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Beyaz var ama şu arabayı beyaz almak ne bileyim eğer mümkünse metalik rengiyle alın.

Alıntıları Göster
    Mirror da 4 renk var. Beyaz, siyah, yeşil, lacivert. Urban Plus ta her renk var.
    Beyaz binici için dertsiz bir renk gri arabam var ufak bir boya lazım oldu. Renk tutmadı. Beyaz al güneş yanığı ve renk tutma sorunun olmasın. Mantık tamamen bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz4335

Mirror da 4 renk var. Beyaz, siyah, yeşil, lacivert. Urban Plus ta her renk var.
    Beyaz binici için dertsiz bir renk gri arabam var ufak bir boya lazım oldu. Renk tutmadı. Beyaz al güneş yanığı ve renk tutma sorunun olmasın. Mantık tamamen bu.

Alıntıları Göster
    Aslına bakarsanız ben de gümüş gri arabadan geçtim. Diğer araba da duruyor. Egea'yı daha yeni yıkattığım halde Volvo daha temiz görünüyor.
    Ama beyaz Egea = Şirket aracı gibi hissettiriyor. HB ya da SW alsam beyaz alırdım ama.

• Buzdolabı beyazı hiç hoş değil. Bari sedefli olsa. Nedense egeanın renkli olanları araca çok yakışmıyor. Yeni clio ise boğaz mavisi ile efsane duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Hb urban plus sipariş ettim bekliyoruz, konforludur inşallah hiç tecrübe etmedim hb olanlarini
    Ben de bugün HB Urban Plus için kapora verdim. En geç Kasım'ın ikinci haftası gelir dediler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.