Şimdi Ara

[b]===FİAT ÇIKMA YEDEK PARÇA===[/b] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
12.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiat punto (eski kasa) sol dikiz ayna kapağı yada komple ayna varmıdır sende ? varsa nedir fiyatı dikizin ?
  • arkadaşim aynalarım arasında pek sağlam yok internette satmaya pek için el vermiyor anlıyacagın sorun çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: goost

arkadaşim aynalarım arasında pek sağlam yok internette satmaya pek için el vermiyor anlıyacagın sorun çıkıyor

Sorundan kastın elektrik bağlantısı ile alakalı bişeyse gerek yok elektrik bağlantısı yapmıcam zaten.. Aslında satın alacağım aynayı kullanmıcam bile.. Sadece kapağı lazım bana.. gri renkte kapağı olan bi ayna yada ayna kapağın varsa işimi görecek.. Temiz olsun çizik olsun fark etmez kırık olmasın yeterki varsa görüşelim..
  • ayna konusunda yardımcı olamayacagım
  • marea ya uygun jant olmazsa jant kapağı varmı acaba elınde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginilhan1

aracı boyatacağım. arkadaki FİAT ve BRAVOSX yazısı lazım. nekadar yeni o kadar iyi olur. varsa sevinirim.

enginilhan brava elx yazısını az mı aradım seni en iyi ben anlarım çokta pahalı ha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goost

FİAT ÇIKMA YEDEK PARÇA İHTİYAÇLARINIZI BURDAN SORABİLİRSİNİZ

Sevgili goost ön tampon varmı elinde sisli.Gri Brava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruhumun -- 10 Aralık 2009; 16:08:33 >
  • Stilo'nun arka motor kulağı var mı ?
  • Palio 1.4 2000 model(mk1 kasa) çelik gri ön tampon sisli olursa daha iyi olur???
  • 1998 marka Fiat Ducato için
    Ön Cam
    Sağ Sol Dikiz Aynalar
    Arka Kapı Kilit Mekanizması LAZIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun

quote:

Orijinalden alıntı: enginilhan1

aracı boyatacağım. arkadaki FİAT ve BRAVOSX yazısı lazım. nekadar yeni o kadar iyi olur. varsa sevinirim.

enginilhan brava elx yazısını az mı aradım seni en iyi ben anlarım çokta pahalı ha.

orijinal fiyat:

1 adet FIAT yazısı
    1 adet MAREAelx yazısı
    2 adet 1.6_16v yazısı

145 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaMKaN

1 adet FIAT yazısı
    1 adet MAREAelx yazısı
    2 adet 1.6_16v yazısı

145 TL

Fiyatlara hiç şaşırmadım elx yazısı ararken ilk aldığım fiyat 48 lira sonra sırasıyla 45-35 ve en son 28 liraya almıştım.İnsaf ya bu kadar pahalı mı olur ayıptır ya.
  • 2000 Bravo SX için valeo marka mercekli far arıyorum!!!
  • 97 fiat unom için depo şamandırası ve benzin pompası lasım..elinde olan varmı?
  • marea libert için abs beyni lazım,fiyat verebilirseniz sevinirm.........
  • 2000 model bravo için sağ cam açma kapama anahtarı. Muhtemelen yok diyeceksin ama belki vardır niyetiyle yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruhumun

quote:

Orijinalden alıntı: BaMKaN

1 adet FIAT yazısı
    1 adet MAREAelx yazısı
    2 adet 1.6_16v yazısı

145 TL

Fiyatlara hiç şaşırmadım elx yazısı ararken ilk aldığım fiyat 48 lira sonra sırasıyla 45-35 ve en son 28 liraya almıştım.İnsaf ya bu kadar pahalı mı olur ayıptır ya.

Bilginize fiat brava sx arka bagaj yazılarını 50 liraya satabilirim orjinal 1 yıllık bir şey geçen sene kazada kırılmışdı eskileri yeni takmışlardı =) satabilirim kesin alıcıya
  • Fiat punto 2004 model sis fari ve logo ariyorum
  • Kolay gelsin

Elinde Marea sağ ayna dış plastiği (Gri) olan var mı
    Fiyat verirseniz sevinirim
  • Fiat punto 2004 model sis fari ve Ön panjur ariyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunayaydin -- 30 Aralık 2009; 20:24:42 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.