Şimdi Ara

Fetöcü 1 TL'ler toplatılmadı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evde birikmiş olan bozuk paralara baktım bir tanesi AKP hükümetinin çok sevdikleri fethullah gülen hocaefendilerinin şerefine bastırdıkları Türkçe olimpiyatları parasıydı. Akp ile fetö kavga ettikten sonra bu para tedavülden kaldırılmadı mı ya da toplatılmadı mı ne oldu?

Fetöcü 1 TL'ler toplatılmadı mı?

• Feto parasi.Egmye bildirim mi seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIME

Feto parasi.Egmye bildirim mi seni

Hatıra olarak saklayacam parayı. İlerde çoluk çocuk olursa bakıp ibret alsınlar. Çıkarcı dinci örgütlerin memleketi paylaşma kavgasını, rant ve makam uğruna alınan canları anlatacam inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIME

Feto parasi.Egmye bildirim mi seni

http://aa.com.tr/tr/turkiye/fetoden-turkce-olimpiyatlarina-para-vermeyen-hastaneye-ceza/804656

anadolu ajansı'da şikayet edebilirsin.

Denizli'de FETÖ/PDY'nin finans ayağına yönelik hazırlanan iddianamede, FETÖ'nün, "Türkçe Olimpiyatları" organizasyonuna para vermeyi kabul etmeyen özel hastaneye SGK aracılığıyla para ceza kestiği tespiti yer aldı.

• Bunları chp bastırdı, şimdi de işte Feto nun propagandasını yapanları siyasi ayağı olmaktan içeri alıyoruz. CHP liler hiç boşuna ağlamayın. Bu hainlere ne istedilerse verdiniz, kozmik odalarımıza soktunuz bir de üstüne kargalar gibi güldünüz.

YARGILANACAKSINIZ.

Yok öyle Hocaefendi gel bitsin bu hasret deyip kurtulmak. Hepiniz hesap vereceksiniz.

Öyle "Yürüyüş " falan yapmanız sizi kurtarmayacak.

Malum kesim gelmeden ben yazayım dedim. Herifler resmen bu kirli geçmişi unutup chp ve sözcü yu fetocu ilan etti ya la

• Şaka gibi ama bu paralar hala tedavülde. Ancak bulundurmak net olarak bir suç olmasa da yarın bir gün FETÖ'den soruşturma açarlarsa bu parayı da delil olarak kullanabilirler. TEDAVÜLDE OLAN PARAYI. Welcome to Turkey.
  • Okurken zaytungdayim sandim

• Ozaman onlar kandırılmıştı. Şuan net bir şekilde fetoya hizmet ediyosunuz.
    sizi egm ye
    mit e
    bekir bozdağ a
    fıskiyeci melih gökçeğ e bildirdim. Seni evinden alacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avagadro -- 22 Haziran 2017; 0:16:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.