Şimdi Ara

Ferrino Lightent 2 Çadır - 168,90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
6
Favori
3.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/ferrino-lightent-2-cadir-263133054

Diğer sitelerde 650 - 700 TL civarında fiyatları

Edit : Satışa kapandı. Bir kaç kişinin işine yaramıştır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRusen -- 21 Şubat 2017; 9:51:59 >

• haber verdiğin için teşekkürler . 1 adet aldım . hasretle bekliyorum . inş tekzen çamura yatmaz
  • Geçen sene hb den 15 liraya aldığımız çadır geldi aklıma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım çok iyi fiyat teşekkürler
  • 1 adet satın aldım. haber verdiğiniz için teşekkür ederim. umarım gönderirler.
  • Fiyat çok çok iyi. İhtiyacım olsa bir saniye bile düşünmem. Fakat şunu unutmayın, bu çadıra iki kişi biraz zor sığar. Tek kişilik çadır olarak düşünüp alın. İki kişi kalacağım derseniz bütün eşyalarınız dışarıda kalır. Yine de fiyat çok iyi, ihtiyacı olan kaçırmasın derim.
  • 1 adet aldık inş gönderirler
  • Fiyat cidden çok çok iyi. Motosiklette can kurtarır ama bütçe yok.
  • Fiyat gerçekten iyiymiş
  • Satici tekzen miş.

Teşhir olma olasiligi var.

Birde 12 tane kazik varmis galiba.

En cok ondan yakinilmis.

Piyasaya gore fiyat efsane.

• Ben de aldım ama göndereceklerini sanmıyorum. Orada 6 ve 1 'in yeri değişecek gibi geliyor. Paylaşan arkadaşa çok teşekkür ederim. Gönderirlerse efsane bir avantaj olur.
  • Satışa kapandı ürün
  • 12 kazıklı olması aslında yere daha sağlam ve dengeli şekilde sabitlemeyi sağlar.

Ben de aldım 1 adet, kamplar Decathlon'un 50 liralık çadırıyla bir yere kadar :/
    Teşhir gelse de durumuna göre kabul edilebilir belki.
  • http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/ferrino-sintesi-1-cadir-263133061

Ferrino sintesi fiyatı da çok iyi. Bu çadırı 126 liraya bulmanız neredeyse imkansız. Tekzen kafayı yemiş galiba

İlk mesajdaki ve benim verdiğim linkteki ürünler için 3 mevsim çadır ihtiyacı olanlar, hafiflik arayanlar ve marka isteyenler hiç düşünmesin. 12 kazık olması ve hafifliğinden dolayı bazı zeminlerde zor kurulduğundan yakınılmış. Bunu da göz önünde bulundurun derim.

• kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    12 kazıklı olması ile alakalı şikayetin sebebi şudur: Kamp atmadan önce uzun uzun yollar yürünür ve akşamüstü vücut çok yorulur. Bir an evvel çadırı kurup yemek ve ihtiyaç haline geçmek istersiniz ama sert zeminli kamp yerlerinde 12 tane kazık çakmak o yorgunluk üzerine insanı hayatından bezdirir. Çadırın hafif olması sebebiyle de 12 kazığı çok iyi sabitlemeniz ve iyi gerdirmeniz gerekir, aksi halde ilk rüzgarda çadır üstünüze çöker. Daha az kazıklı çadırlarda ki özellikle dome türü kamp çadırlarında kazık sayısı az ve kurulum nispeden daha kolaydır.
  • Alamadığıma üzüldüm en az 500 tl lik bir çadır.. Alanlara hayırlı olsun.. alabilseydim acaba gönderirlermi endişesi kaplardı gerçekten..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iptal edin diye aradılar tekzenden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

iptal edin diye aradılar tekzenden.

Pardonda biz niye iptal ediyormuşuz? Kendileri iptal etsinler.

• hekimoglu19 kullanıcısına yanıt
    bence de öyle, GG ile görüşüp bir yolunu bulsunlar. hatalı fiyat olduğu aşikar ancak onların sorunu.
  • Beni de arayıp iptal edin dediler.

Önceki olaylarda tecrübeli arkadaşlar nasıl bir yol izleneceğini söyleyebilirse sevinirim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.