Şimdi Ara

Ferrarisi, Porche'si olanlar lütfen cevaplayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
5.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabanızı nerede nasıl ve kaca yıkatıyosunuz... memnunmusunuz. memnun kalmayınca ne yapıyosunuz... niçin sizin arabalarınızı kirli göremiyoruz...

• quote:

Orjinalden alıntı: aykut119

Arabanızı nerede nasıl ve kaca yıkatıyosunuz... memnunmusunuz. memnun kalmayınca ne yapıyosunuz... niçin sizin arabalarınızı kirli göremiyoruz...

• ferrarisi olan adamın forumda işi ne bu saatte

bir ferrariye kaç hatun sığar, hasta oluyorlar merete

kendime

• quote:

Orjinalden alıntı: aykut119

Arabanızı nerede nasıl ve kaca yıkatıyosunuz... memnunmusunuz. memnun kalmayınca ne yapıyosunuz... niçin sizin arabalarınızı kirli göremiyoruz...

hergün branda çekiyor adam nasıl pis kalsın ki
  • ferrarisi olan o arabayı her gün yalarda ondan...
  • ilginch bi soru olmu$ lakin benim ferrarim olsa anla$ırdım bi oto yıkamacıyla gunluk 7.5 ytlden(müsrüflüün luzumu yok) her gun yıkatırdım. ferrariyede o yakı$ır
  • hocam bardak mı bu her gün yıkatıcan
    zaten her gün kullanmıodur sahibi aracını kullanıcağı zaman da bi güzel yıkatır kaç para olduğunu düşünmez
    quote:

Orjinalden alıntı: g0xe

ilginch bi soru olmu$ lakin benim ferrarim olsa anla$ırdım bi oto yıkamacıyla gunluk 7.5 ytlden(müsrüflüün luzumu yok) her gun yıkatırdım. ferrariyede o yakı$ır

• ben porschesi olan bir arkadaşıma sordum herkesin yıkattığı yerlerde yıkatıyormuş realin altındaki yıkamacı veya ankamallun altındaki yıkamacı gibi
  • geç gördüm topiği kusura bakmayın

Arkadaşlar Ferrari Porsche deyip abartmayın.Sizin kullandığınız araçlardan bi farkı yok.Onlarda otomobil.Bir insan hernasıl aracının temiz olmasını isterse bizde öyleyiz.Şahsen ben çok aşırı sık yıkatmam.Kirli dolaştığım zamanlarda oluyor.Kırmızı kirliyken çok kötü gözüküyor o yüzden 3 günde bir yıkatıyorum.Garip ve güzel bi topik olmuş

İnşallah hepiniz istediğiniz araçlara sahip olursunuz

Bu benim aracım...Adı Muffy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoopcess -- 8 Ocak 2007; 1:22:43 >

• benim arabamıda kirli göremessin..

kadıköyde park otoparkda yıkatıyorum..

ücrete gelince..akrabamın yeri bazen veriyorum bazen almıyor falan..

markadan kaybediyorsam kusura bakma

• ferrari yıkanır be hocam ben leonu en fazla 3 gunde bir yıkatıyorum.. ferrarim olsa dü$ün yıkamacıdan cıkmazdı o araba
    quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

hocam bardak mı bu her gün yıkatıcan
    zaten her gün kullanmıodur sahibi aracını kullanıcağı zaman da bi güzel yıkatır kaç para olduğunu düşünmez
    quote:

Orjinalden alıntı: g0xe

ilginch bi soru olmu$ lakin benim ferrarim olsa anla$ırdım bi oto yıkamacıyla gunluk 7.5 ytlden(müsrüflüün luzumu yok) her gun yıkatırdım. ferrariyede o yakı$ır

• Hmm, şey olabilir mi? Ferrarisi olan adamın aynı zamanda başka bir aracı da vardır, eh o aracını da kendi kullanmıyor olabilir, şoförü vardır... E şoför de araç kullanmadığı zamanlar patronunun Ferrarisini porchesini kendi yıkıyor / yıkatıyor olabilir...
  • abi 1 kere kullanıyım şu senın ferrarıyı yemın olsun cennete gırersın

quote:

Orjinalden alıntı: snoopcess

geç gördüm topiği kusura bakmayın

Arkadaşlar Ferrari Porsche deyip abartmayın.Sizin kullandığınız araçlardan bi farkı yok.Onlarda otomobil.Bir insan hernasıl aracının temiz olmasını isterse bizde öyleyiz.Şahsen ben çok aşırı sık yıkatmam.Kirli dolaştığım zamanlarda oluyor.Kırmızı kirliyken çok kötü gözüküyor o yüzden 3 günde bir yıkatıyorum.Garip ve güzel bi topik olmuş

• quote:

Orjinalden alıntı: esereser

abi 1 kere kullanıyım şu senın ferrarıyı yemın olsun cennete gırersın

quote:

Orjinalden alıntı: snoopcess

geç gördüm topiği kusura bakmayın

tamam hocam sen hatırlat bana ben bitane Ferrari alınca söz ilk sana gelcem...sende kullanırsın istediin kadar

• Ahanda buda Bugattim
    Arkadaşlar bugi der

• Allah 1/1 'de nasip eder inşaallah

quote:

Orjinalden alıntı: sadikxp

Bende 4 adet var...
    camsil ve peçete yardımıyla siliyorum...
    bi tanesi 1/18 değil 1/36
    onda zorlanıyorum bitek

http://home.tiscali.be/frans.bekaert/Ferrari%20360%20chrome%201.JPG
    http://home.tiscali.be/frans.bekaert/Enzo%20Ferrari%20%20%20Tamiya000%20(Small).JPG
    http://home.tiscali.be/frans.bekaert/FXX%20%20F50%20GT%20F%202005%20%20F%202004%20Marlboro000%20(Small).JPG

• quote:

Orjinalden alıntı: serdem

Allah 1/1 'de nasip eder inşaallah

o kadar param olsa onlara vermem...
    mercedes alırım. veya aston martin db9
  • madem yıkamacıya vericem neden ferrari alayım ki
    kendim yıkarım her pazar
  • Ferrari dehşet duruyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.