Şimdi Ara

Ferrari'nin tasarımcısından 2 milyon dolarlık elektrikli hiper otomobil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tesla harici somut ortaya düzgün bir araç çıkaran yok. Çok geriden geliyorlar adamlar yürüdü gitti.
  • Nitro varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Mağaraların diplerinde yaşıyorsun galiba.. Normaldir ne diyelim..

Alıntıları Göster
    Ferrariye sallamışsın, yorum yazınca bir şekilde mesajımı sildirmişsin, Allah akıl fikir versin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

" 100 km/h hıza iki saniyeden daha kısa bir sürede çıkabiliyor " !!111!1!1!!!!!

Havada durdum şahitlerim var gibi saçma bi iddia bence.. Hadi bir düşünelim ve iddia ettikleri gibi 2 saniyenin altında 100 km hıza çıkalım ve bu sürede 1.5 saniye olsun.. Bu minnacık sürede arkanda Roket yoksa o hıza çıkmak İMKANSIZ.. Mevcut teknolojide Ne bunu destekleyecek şekilde asfalta aktarabilecek bir otomobil lastiği gelişti, ne de buna dayanacak insan evladı.. Hadi bunu 2,5 - 3 saniye dese tamam ama 2 saniyenin altı dersen hasssköyy ordan derim.. Dünyanın en hızlılari olan Bugatti Koenigseggler bile 2-2,5 saniyenin altına inememiş sen kimsin?

Oldum olası Ferrarileri hiç sevmem sonradan görme görgüsüz spor arabasi... Kendisinin yarı fiyatına satılan spor otomobillerin bile çoğu zaman gerisinde kalan egzoz sesi dışında başka hiçbir numarasi kalmamış Ferrarinin ucuz ve mantıksız reklam çabası işte..
    "Dünyanın en hızlılari olan Bugatti Koenigseggler bile 2-2,5 saniyenin altına inememiş sen kimsin?"

Ferrari'yim, google'a "dünyanın en güçlü markası" yazarak aratabilirsiniz

"Havada durdum şahitlerim var gibi saçma bi iddia bence.. Hadi bir düşünelim ve iddia ettikleri gibi 2 saniyenin altında 100 km hıza çıkalım ve bu sürede 1.5 saniye olsun.. Bu minnacık sürede arkanda Roket yoksa o hıza çıkmak İMKANSIZ.."

F1 araçları 1.6 saniye civarlarında ve 4 çeker değiller. Yani imkansız falan değil. Hadi F1 çok ekstrem bir örnek oldu desek Tesla Roadster 1.9 saniye yaptı bile, kaç zaman önce. 4 çeker elektrikli otomobiller için 2 saniye altı 0-100 hızlanma iddiası çok ütopik bir söylem değil.

"Oldum olası Ferrarileri hiç sevmem sonradan görme görgüsüz spor arabasi..."

Markaya karşı sizin kişisel nefretiniz geneli yansıtmıyor.

"Ferrarinin ucuz ve mantıksız reklam çabası işte.."

Ferrari'nin reklam kaygısı taşıdığını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 2 Kasım 2018; 15:16:9 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.