Şimdi Ara

***FERRARİ'mi BUGATTİ'mi****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ferrari dünyada en çok gözde otomobiller arasında her yerde onun reklamı her yerde o ve herkes ferrariyi biliyor, ama bugatti 1001 hp gücünde dünyanın en hızlı arabası olmasına rağmen neden fazla tanınmıyor...

• reklam meselesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cemizower

Ferrari dünyada en çok gözde otomobiller arasında her yerde onun reklamı her yerde o ve herkes ferrariyi biliyor, ama bugatti 1001 hp gücünde dünyanın en hızlı arabası olmasına rağmen neden fazla tanınmıyor...

belki çok yakıyodur ondan

• Bugati yi seçerdim ben. Tabi para olsa. O arabanın çok meşhur olmasının sebebi, fiyatının 1milyon doların üstünde olması . Oda 300bin dolara falan satılsa alan çok olurdu ve tanınırdı.
  • Ferrari F355...
  • bazı markalar vardır jetset'e özeldir...biz bazılarının adını duyarız , bazılarını ise duyduğumuzda sadece " höönkk" deriz...
    bugatti bunların bilinenlerinden birisi...daha niceleri var...
  • Bugattinin bu modelini sevemedim ben ben buna 1001Hp lik Bugatti bocek diyorum....
  • Bugatti forever :)
  • FERRARİ 360 MODENNA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildworld -- 22 Aralık 2004, 11:44:25 >
  • kartal ımızı hıcbıseye degısmem.hem bu arabalar 30 ıle tumsekten gecebılıyomu..
  • toros daha iyi kartala frene basınca cok sert te fln korna calıordu bizim şirketteki...

her araba 30 tumsekten gecer onemli olan 30 İski tumseginden seri halde gecmek sabit hız 50km

• Elma ile armut karşılaştırılmaz...

Bu suna benzer meyvamı sebzemi biraz ozele inenlim

Mesala f40 mı bugatti eb18 mi ???

Yada enzomu eb18mi

Aam ginde soyliyeyim ben bugatti derim

Nie dersenız ferrari ekemek peynır gibi satılıyor ama bugatti tr de warmı bilmiyorum....
  • Ferranin kalite performance ve dayanıklılık üstüne araba yok
  • Ferrari bence...
  • suzuki escudo pikes peak 1998cc 985 bhp
    http://www.fast-autos.net/suzuki/suzukiescudo.html
  • mavi skyline bunlar poktan araba
  • Bence Lamborghini Diablo SV Ayrıca sarı renkli olacak
  • Bencelere kaldıysak ford team yapımı fors focus (f40 motorlu v8 super alet kıse beklemez ferrari katili)

Ama en güzeli benim olandır unutmayın beyler..
  • Farketmez, ikisinden biri bende olsun yeter, Arabamız bile yok, Doğan şahin olsun o bile yeter
  • Ferrari Testarossa ve Jaguar XJ220 arabaları beni her zaman çok etkilemiştir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.