Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

***FERRARİ'mi BUGATTİ'mi****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
37
Cevap
0
Favori
5.077
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> ***FERRARİ'mi BUGATTİ'mi****
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4633 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: magic1

Bence Lamborghini Diablo SV Ayrıca sarı renkli olacak

İşte arabadan anlayan birisi. Hem kalitesinin hemde fiyatının arabası. Bu markayı bilmek yetmez tarihini bilmek lazım.
    |
    |
    Arkadaşlar bir durun hele. Kaçınızda Ferrari var? Ya da kaçınız Ferrari'nin gazına bastı, onu da bırak kaçınız Ferrarinin sağ koltuğuna bindi? Onu da bırak kaçınız 200beygirin üstünde bir makinaya bindi? Ya da 0-100'ü 5saniyenin altında olana?

Yorumları okuyan da RoadRunner/W.E.Coyote gruplarına üyesiniz sanacak.
    |
    |
    herzaman heryerde FERRARI
    |
    |
    arkadaşlar böyle ferrari bugatti falan bana bir doğan görünümlü şahin verecek arkadaşa duacı olurm sizin için ne ki.Şaka bir yana dünyada ancak yüzbin insandan birisinin aldığı arabalar için bence çok yoruluyoruz
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    13 Not
    Ya şu otor sporları ıvır zıvır bölümü boşuna mı açıldı yksa gözünden mi kaçtı orası. Aminlerden ricam bu topici oraya taşımaları
    |
    |

Zaten arabalarda marka para eder.
    Ferrari Ferrari olduğu için alınır.
    |
    |
    |
    yau ben diyodum ki
    neden bugatti fazla bilinmiyor siz diyosunuz ki bence lambordini doğan şahin toros.
    |
    |
    Kaplumbağa woswosCidden hastasıyım ben ama bu arabanın ya
    |
    |

Orjinalden alıntı: gurol

Arkadaşlar bir durun hele. Kaçınızda Ferrari var? Ya da kaçınız Ferrari'nin gazına bastı, onu da bırak kaçınız Ferrarinin sağ koltuğuna bindi? Onu da bırak kaçınız 200beygirin üstünde bir makinaya bindi? Ya da 0-100'ü 5saniyenin altında olana?

İlle bir konuda bilg sahibi olmak için onu yaşamak mı gerekiyor? Başkalarının tecrübelerini paylaştığı yerler ve ortamlar mevcut. Araba sitelerini bi zahmet araştır. Biz bu kanıya kulaktan dolma bilgilerle ulaşmadık
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: someone74

quote:

Orjinalden alıntı: gurol

İlle bir konuda bilg sahibi olmak için onu yaşamak mı gerekiyor? Başkalarının tecrübelerini paylaştığı yerler ve ortamlar mevcut. Araba sitelerini bi zahmet araştır. Biz bu kanıya kulaktan dolma bilgilerle ulaşmadık

Haklısın tabi.

Anlatmaya çalıştığım şey; Ferrari, Bugatti ve benzeri herhangi bir markanın herhangi bir modeline binsek zaten dibimiz düşecek. Şöyle 3-5 farklı model kullanmış olmalısın ki "kişisel görüşün" tarafsız olsun. Yoksa elalemden dinleyip, TV lerde izleyip dergilerdeki test sonuçlarına göre konuşursak "kişisel görüşümüz" epey taraflı olur. Belki de lafa "en iyisi şudur" diye başlamak yerine "şuradaki verilere göre en iyisi budur" demek lazım.

Yukardaki muhabbet bizim Ozan'ın (4) arkadaşları ile yaptığına benziyor. "Ben spiderman'im", "Ben Hulk'ım".... Oynarken beni sürekli yerden yere vurup ağlarıyla koltuğa yapıştırıyorlar, çünkü ben gurolum.
    |
    |

• Yarbay
    2237 Mesaj
    honda civic type-r yada skyline gt-r bana bu arabalarda daha güzel geliyor.......zevk meselesi.......
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: magic1

Bence Lamborghini Diablo SV Ayrıca sarı renkli olacak

+1

EDIT:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [TUTH_ANKH_AMON] -- 23 Aralık 2004, 19:32:44 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2003 Bugatti Veyron 16.4
    Base Price: 2003 Bugatti Veyron 16.4 - Approx. $1,450,000 / 1,160,000 € (last update: 11/19/2004)
    According to Dr. Thomas Bscher, head of Bugatti, the first Bugatti Veyrons will be delivered to customers in September 2005.

neymiş?
    Eylül 2005'de satışa çıkacakmış.
    neymiş?
    henüz satılmayan bir şeyin satılan bir şeye oranla tanınması az olabilirmiş.
    |
    |
    kesinlikle ve daha fazla saçmalamaya mahal vermeden BUGATTI VEYRON!
    evet daha satışa sunulmadı ama ben test için üretilen 16sından birine (veya hepsine ) de talibim.
    |
    |
  • Yarbay
    3750 Mesaj
    İntel_Amd
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: pew

İntel_Amd

YUH!!!!!!!!!
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,346
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.