Şimdi Ara

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
726
Cevap
28
Favori
92.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarımı nedense hiç çekici gelmiyor, sadece bunun değil milenyum sonrası tüm Ferrari'ler için böyle düşünüyorum.

Nerde eski F50'ler
     Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchwarzMoto

dubai de de bana denk gelmişti siyah bir tane.
     Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

Dostum dubai'de mall of the emirates'e gittin mi ? Oradaki arabaları gördükten sonra California falan pek kesmiyor da adamı

• Ben bu Ferrariyi sıradan buluyorum tasarımı sanki Toyota ile Subarunun çıkardığı yeni aracı varya GT'20 miydi, sonra Nissan 350Z vesaire, o sınıfta gibi duruyor. O paraların arabası gibi durmuyor.

Araç çok iyi, performans mükemmel, efsane belki ama o paraların arabsı değil bence tasarım olarak.

Eski Ferrariler neydi arkadaş.
  • bir ferrari yok bu araçta nedense kendi şahsi fikrimce
  • Bugün acayip bir gündü ya maçka nişantaşı civarı

ben susuyorum fotoğraflar geliyor

25.12.2012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 22 Kasım 2014; 12:48:35 >

• Ben geçen gece e5ten kayışdağına gidiyodum yolda skyline gtr, slk amg, clk amg, bi tane de 911 vardı dördü de peşpeşe gidiyordu ve EKM plakılıydı son olarak hepsinde intercity plakalığı vardı.
  • LÜTFEN DAHA FAZLA FOTO HAYALLERİM KABARIYO
  • Orijinalden alıntı: ogameci

Bugün acayip bir gündü ya maçka nişantaşı civarı

Siz bu civarda mı oturuyorsunuz?
  • Mavi olan Maseratinin siyahını yazın Kuşadasında 6-7 kere bi gecede gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irmagasigim

Ben geçen gece e5ten kayışdağına gidiyodum yolda skyline gtr, slk amg, clk amg, bi tane de 911 vardı dördü de peşpeşe gidiyordu ve EKM plakılıydı son olarak hepsinde intercity plakalığı vardı.

O arabalar istanbul parkta olacak heralde artık.Malum istanbul parkı alan kişi aynı zamanda intercity nin sahibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben geçen gece e5ten kayışdağına gidiyodum yolda skyline gtr, slk amg, clk amg, bi tane de 911 vardı dördü de peşpeşe gidiyordu ve EKM plakılıydı son olarak hepsinde intercity plakalığı vardı.

İntercitynin sahibi onlar. Ekim turizm sanayi ve ticaret a.s. Bende X6M lerini falan gormustum normal yani.

• quote:

intercitynin sahibi vural ak ın o araçlar
  • Vural aktan bi kare araba koleksiyonu var ve bütün arabalarının plkaları EKM

• Bugün hayatımda bir ilk yaşadım 15 dk içinde 3 farklı bentley yakaladım, 1 e çabuk kaçtı çekemedim

size özel fotolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 22 Kasım 2014; 12:51:20 >

•  Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

bunun içinde yatarım ben, sokağa bırakılır mı bunlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ferrari california kadar günlük hayata uygun, all around, bir egzotik araç yok. Hem tahrik edici hem de şirin üstelik. Para hırsı geldi valla

• Fotoğraflar süper konuyu açan arkadaşa teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fleleo

Fotoğraflar süper konuyu açan arkadaşa teşekkürler

Eyvallah dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: fleleo

Fotoğraflar süper konuyu açan arkadaşa teşekkürler

Eyvallah dostum

Sorun değil Devamını bekliyorum :))
  • gözümüz gönlümüz açıldı. halbuki ne güzel alışmıştık c-d sınıfı araçlara. oldu mu şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.