Şimdi Ara

Fenerbahçe mutlu sona ulaştı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu galatasaraylı arkadaşların bizim forumda gezip dolaşmalarına bi anlam veremiyorum.......!

http://www.dailymotion.com/video/xjct9j_arog-jurasic-parka-cevirdiniz-lan-burayi_fun#.UbOyhPkvV_c
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Chevin

quote:

Orijinalden alıntı: darkwink

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fus Do Rah

quote:

Drogbayı galatasaray almasaydı büyük ihtimalle şu sıralar korede tahta çubuklarla pilav yiyodu

Dostum ne gerek var bu tür yorumlara ?

biti kanlanmış azıcık kaşıntısı var belli

terbiyesizleşmenin lüzümü yok , şimdi ben sana ne laf söylesem ufak bi kızgınlıkla banı ben yiycem o yüzden yürü git işine bak.

adam gibi yorum yazarsan kimse bir şey demez ama provakasyon yaparsan ban da yersin daha buraya yazılmayan küfürlerde yersin.uslu uslu otur yorumları oku

Öncelikle benim adamlığımı sorgulayacak ne ilk nede son kişi sensin hocam haddini daha fazla aşma fazlasıyla aştın çünki farkındasındır
    Burası benim takımımın forum bölümü burda binlerce fenerbahçeli var onlar sorgulamıyorda sana ne oluyo anlamadım gitti ? hayır anlamadım ben gs forumunda fenerbahçe hakkında yazılan olumsuz yorumlara gelip müdale ediyormuyum ? burda provakasyon nerde onuda anlamış değilim

merak etme yazdıklarından adamlığını sorgulayacak yaştayım.benim yaşıma geldiğinde anlarsın

ilk provakasyonu sen başlatıyorsun sonra millete laf yetiştiriyorsun

kendi renktaşların bile tepki gösteriyor ne gerek var bu msja diye

burası babanın formu değil site yönetimi benim fener bölümüne yorum yazmama karışmıyorsa sen hiç karışamazsın yok burası fener bölümü kendi bölümüne git diye.

yazdığın msjlardaki provakasyonluğu göremicek kadarda ya gözün dönmüş yada yaşın yazdığından daha küçük.kaldıki msjında silinmiş git yönetime konuş benim çok düzgün saygı değer yorumumu niye sildiniz diye

hocam senle daha fazla tartışmıycam tamam yaşım 13 senin yaşına gelmemede sanırım 19 sene var abimsin tecrübelisin ben provakasyon yaptım , oldumu ?

Artık blok listemdesin ne yazarsan yaz ben hariç herkez engin tecrübelerinden faydalansın

sen sütünü içip yatsana velet

• quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fus Do Rah

quote:

Drogbayı galatasaray almasaydı büyük ihtimalle şu sıralar korede tahta çubuklarla pilav yiyodu

Dostum ne gerek var bu tür yorumlara ?

biti kanlanmış azıcık kaşıntısı var belli

terbiyesizleşmenin lüzümü yok , şimdi ben sana ne laf söylesem ufak bi kızgınlıkla banı ben yiycem o yüzden yürü git işine bak.

adam gibi yorum yazarsan kimse bir şey demez ama provakasyon yaparsan ban da yersin daha buraya yazılmayan küfürlerde yersin.uslu uslu otur yorumları oku

Öncelikle benim adamlığımı sorgulayacak ne ilk nede son kişi sensin hocam haddini daha fazla aşma fazlasıyla aştın çünki farkındasındır
    Burası benim takımımın forum bölümü burda binlerce fenerbahçeli var onlar sorgulamıyorda sana ne oluyo anlamadım gitti ? hayır anlamadım ben gs forumunda fenerbahçe hakkında yazılan olumsuz yorumlara gelip müdale ediyormuyum ? burda provakasyon nerde onuda anlamış değilim

merak etme yazdıklarından adamlığını sorgulayacak yaştayım.benim yaşıma geldiğinde anlarsın

ilk provakasyonu sen başlatıyorsun sonra millete laf yetiştiriyorsun

kendi renktaşların bile tepki gösteriyor ne gerek var bu msja diye

burası babanın formu değil site yönetimi benim fener bölümüne yorum yazmama karışmıyorsa sen hiç karışamazsın yok burası fener bölümü kendi bölümüne git diye.

yazdığın msjlardaki provakasyonluğu göremicek kadarda ya gözün dönmüş yada yaşın yazdığından daha küçük.kaldıki msjında silinmiş git yönetime konuş benim çok düzgün saygı değer yorumumu niye sildiniz diye

hocam senle daha fazla tartışmıycam tamam yaşım 13 senin yaşına gelmemede sanırım 19 sene var abimsin tecrübelisin ben provakasyon yaptım , oldumu ?

Artık blok listemdesin ne yazarsan yaz ben hariç herkez engin tecrübelerinden faydalansın

sen sütünü içip yatsana velet

Benden 3 yaş büyüksün profiline bakılırsa velet kelimesini kullanıcak yaşta değilsin.

• yaşım 26 en ufak bi şüphen varsa ben her türlü ispat ederim şüphen olmasın forumdada bilen bilir beni sana bişey ispatlamak zorunda değilim.
  • Cardozoyu Türk liginde döverler demedi demeyin adam dönene kadar bi ton kömür yakıyor malum Türkiye Ligi de pek yumuşak sayılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicsee

şu galatasaraylı arkadaşların bizim forumda gezip dolaşmalarına bi anlam veremiyorum.......!

http://www.dailymotion.com/video/xjct9j_arog-jurasic-parka-cevirdiniz-lan-burayi_fun#.UbOyhPkvV_c

ben foruma geldiğimde.'Tüm forumlar' kısmına basarım.hiç galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş diye ayrım yapmam.yani hepsini takip ederim.ama veledin biri gelip de galatasarayı hiç ilgilendirmeyen bir konuda provokasyon yaparsa tepkimi ortaya koyarım.net...

• quote:

Orijinalden alıntı: scorp21

quote:

şu galatasaraylı arkadaşların bizim forumda gezip dolaşmalarına bi anlam veremiyorum.......!

ben foruma geldiğimde.'Tüm forumlar' kısmına basarım.hiç galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş diye ayrım yapmam.yani hepsini takip ederim.ama veledin biri gelip de galatasarayı hiç ilgilendirmeyen bir konuda provokasyon yaparsa tepkimi ortaya koyarım.net...

bana zorla laf söyleticeksiniz az kaldı sabrında bi sınırı var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scorp21

quote:

bana zorla laf söyleticeksiniz az kaldı sabrında bi sınırı var.

ne dediğini merak etmek için bloku açtım.ama boşa açmışım.yine bana boşuna enerji harcattın

• bana velet diyebilicek kadar büyüdünüzmü siz ? yaşım 26 benim ben kimsenin şahsına karşı hakaret etmedim kimsede benim şahsıma hakaret edemez.
    2010-2011 şampiyonu trabzonspor hoşgeldin diye pankart açanlar gelip burda benim söylediğim şakayla karışık bi cümleye laf söyleme hakkını buluyorlar , gidin kendi çöplüğünüzde ötün kardeşim ben senin yazdığın cümleye müdahale ediyomuyum ? otur yorumu oku geç gs forumlarındaki yorumlarıda okuyoruz biz merak etmeyin benim yazdığım devede kulak kalır.

Bi fenerbahçe taraftarı öldürüldü , pankart açıldı , minik çocuğa fener forması giydirilmedi bunlar provakasyon olmadı benim yazdığım cümle oldu helal diyorum başkada bişey demiyorum.Hayır benim en uyuz olduğum nokta bunca şeyi yapan adamlar gelip bide laf söylüyor.
  • quote:

Son dakika cincon trt çocuktan pepeyi renklerine bağlamış....

Sana cincon deme hakkını kim veriyorlan bebe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qodfather

quote:

Sana cincon deme hakkını kim veriyorlan bebe

burası fenerbahçe forumu bende bi fenerbahçeli olarak istediğimi yazarım buna sen karışamassın gelip senin forumuna yazarsam o zaman bana bi söz söylemeye hakkın olur.
  • zaten 12m e serbest kalır maddesi varmış biraz pazarlıkla 8m çok iyi
  • quote:

Lütfen saçmalamanın manası yok.
  • hepsini geçtim mersin idamn yurdu maçına bakın o sizin aynanız dostum başa şeylere bakmanıza gerek yok.
  • noldu bu transferle ilgili son dk gelişmesi falan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn

noldu bu transferle ilgili son dk gelişmesi falan var mı?

ek rapordan sonra açıklanır diye duyum aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Lütfen saçmalamanın manası yok.

Bu cincon yazmış , banlandı mı peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn

noldu bu transferle ilgili son dk gelişmesi falan var mı?

Fenerbahçe mutlu sona ulaştı
  • Ne oluyo la, ölmüş konuyu niye hortlattınız? Bu arada yazdıklarınız tahrik edici, cezası var haberiniz olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.