Şimdi Ara

Fenerbahçe - Monaco | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu | 1.Maç (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
1
Favori
12.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Helal olsun Fenerbahceye umarim tur atlar ve sampiyonlar liginde ulkemizi buyuk bir takim temsil eder. Aslinda ufak takimlar clye alinmasa daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: - Jun Misugi

Helal olsun Fenerbahceye umarim tur atlar ve sampiyonlar liginde ulkemizi buyuk bir takim temsil eder. Aslinda ufak takimlar clye alinmasa daha iyi olur

O yüzden yoksunuz ya zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHorse

quote:

Orijinalden alıntı: - Jun Misugi

Helal olsun Fenerbahceye umarim tur atlar ve sampiyonlar liginde ulkemizi buyuk bir takim temsil eder. Aslinda ufak takimlar clye alinmasa daha iyi olur

O yüzden yoksunuz ya zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzeydebiryer

İlk maç için tebrik ederim. Umarım rövanş maçında da herşey istediğimiz gibi geçer ve turu atlarız. Keşke gruplarda hem Beşiktaş hem de Fenerbahçe ikisi birlikte yer alabilse.

hocam bu ne kadar güzel mesaj ne kadar güzel bir üslup bunun için size teşekkür ediyorum
  • Seri başı olarak katıldığı 3. ön eleme turunda Monaco'yla eşleşen Sarı-Lacivertli ekip, turu geçmesi halnide Play-Off turu kura çekiminde seri başı olamayacak.

Fenerbahçe'nin kesinleşen muhtemel rakipleri ise Manchester City, Porto ve Villarreal.

3. ön eleme turunda Young Boys'la eşleşen Shakhtar Donetsk ve PAOK'la eşleşen Ajax da turu geçmesi halinde seri başı olarak Play-Off kura çekimine katılacak ve Sarı-Lacivertlilerin diğer muhtemel rakipleri olacak. (Goal.com)
  • Ziraat kupası maçlarından beri devamlı üstüne bişeyler katarak ilerliyor Salih. Romaya gittiğinde çok sevinmiştim kendisini geliştirir diye. Nitekim öyle olmuş. Aslanım benim tek başına çevirdi orta sahayı. Top kontrolleri attığı ara paslar Salih'in kalitesini gösteriyor zaten. Umarım sezon boyunca bu formda devam eder izlemeye doyamıyorum çocuğu.

Takım genel olarak iyiydi bence. Defans hattı arada hata verdi ama sistem oturduğunda bu hatalar minimuma inecektir zaten. Salih ve ozan orta sahada çok iyi oldu. Ozan'ın Fernandao'ya attığı pas müthişti. Emenike desen kara boğam benim nasıl da gol attı öyle.

Transferler takıma kolay adapte olmuş gibi.

İzlemek istediğim futbol bu işte. Takım böyle güzel oldu umarım bu sene avrupada bişeyler yapabiliriz. Yeniden bi çeyrek final neden olmasın ki?

Bu arada belirtmeden geçmek istemiyorum,
    Ertuğrul'un bacaklar protez galiba. Ulan her diktiği top taca gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm-Rider

quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

quote:

Orijinalden alıntı: TheHorse

Monaco'dan bunu bekliyorsan sen futbol izleme kardeş

Lafı nerenden anlıyorsun ?

Ben monacoyu çok kötü bekliyordum. Sen geçen sene monacoyu bile izlememişindir. Leş gibiydiler. AS oyuncularıda katılınca rövansta 3 tane sallayacaklar.Ha bu maç kötüydüler ama ben daha kötü bekliyorumdum. Anladın mı ? Bilale anlatır dibide anlatırım sıkıntı yok.

Bakın arkadaşlar iyice görün bu bi' galatasaraylı temennisi bu yıl avrupa'ya gidemiyorlar ya kuyruk acısı var fransız köpeklerin.

tarhimizi açtırtma bana. sende biliyosun kimin daha iyi olduğuunu ama işte acın var

• Vay bee.Emenike bir zamanlar BANK ASYA 1. Lig gol kralıydı.Ne günlerdi...

• türkmüsün
  • Tebrikler, umarım ikinci maçı da alır üst tura çıkarsınız. Az çekmedik monako'dan. hatırlarsınız şifo felan.
  • FENERBAHÇE bu takımı eler dedim inanmadınız... Monaco eski havasında değil FENERBAHÇE'de turlamak için istekli olunca kim turlar sanıyorsunuz?
  • nazif21 N kullanıcısına yanıt
    Türküm , gsliyim

• İlk maçtan turun gitmesi kötü oldu. Yaptıgı acıklamalardan dolayı monaconun bu turda elenmesini cok istemistim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Seri başı olarak katıldığı 3. ön eleme turunda Monaco'yla eşleşen Sarı-Lacivertli ekip, turu geçmesi halnide Play-Off turu kura çekiminde seri başı olamayacak.

Fenerbahçe'nin kesinleşen muhtemel rakipleri ise Manchester City, Porto ve Villarreal.

3. ön eleme turunda Young Boys'la eşleşen Shakhtar Donetsk ve PAOK'la eşleşen Ajax da turu geçmesi halinde seri başı olarak Play-Off kura çekimine katılacak ve Sarı-Lacivertlilerin diğer muhtemel rakipleri olacak. (Goal.com)

Turu geçelim PAOK veya Ajax ile eşleşelim ne de guzel olur ama kesin M.City ile eslesiriz.

• Beyler fernandao yu begenen varmı allah rızası ıcın calım atmayı bılmıyor anca bos kaleye golleri var vericen topu ayagına kalecıyle teke teke atıcak hıc bır yetenegı yok abı oyuzden az gol atıyoruz defans ıyı forvete oyuncu lazım haksızmıyım beyler
  • Wanderviel-Kjaer-Skrtel-Hak defansi önlerinde topal

Cok iyi savunmamiz olacak bu sene. Ligde zaten bu 5liyi koy, önlerine alper volkan rvp emenike salih aatif vs koy, zaten kontra yemedikce bizim ligdekiler zor gol atar. Ilerde de bu oyuncularla bir sekilde gol atariz. Tek temennim fernandaonun biran önce takimdan gitmesi veya yedek oturmasi.

Monacoyu gecsek bile cl zor ama avrupa liginde yine gideriz bi yerlere. Belki şansimiza ajax cikarda eleriz diyecem ama nerde o şans :) Gerçi deplasmanda monaco bizi eleyebilir ama topalinda takima girmesiyle zor eleniriz gibi geliyor bana

• Izleyenler anlamistir umarim sadece parayla cok iyi futbol oynanmadigini. Takim olmak cok ayri bisey, tum oyunculari iyi ve pahali ama daha takim olamamis monaco

• 10 senelik FM geçmişim var şu takımı bana verseler vitordan daha iyi yönetirim. Adam resmen dalga geçiyor bizle hadi bizi kandırdın bu aziz yıldırım da mı maçı izlemiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: SteveStifler75

Türküm , gsliyim

Üstteki mesajında çok haklısın.CL yok dedigin kısımda.

• Monaco evinde acımaz
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.