Şimdi Ara

Fenerbahçe - Monaco | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu | 1.Maç (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
1
Favori
12.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

quote:

Orijinalden alıntı: TheHorse

Monaco'dan bunu bekliyorsan sen futbol izleme kardeş

Lafı nerenden anlıyorsun ?

Ben monacoyu çok kötü bekliyordum. Sen geçen sene monacoyu bile izlememişindir. Leş gibiydiler. AS oyuncularıda katılınca rövansta 3 tane sallayacaklar.Ha bu maç kötüydüler ama ben daha kötü bekliyorumdum. Anladın mı ? Bilale anlatır dibide anlatırım sıkıntı yok.

rövanş 1 hafta sonra değil mi ben mi yanlış biliyorum 1 haftada mı bu kadar eksiği kapatıcaklar kalede ertuğrul olurda 3 tane falcaonun önüne sektirirse anca öyle atarlar monaco çok kötü bir takım

Defansif hataları bukadar yapmazlar aslar gelirse. Monaco kötü bir takım ama turu geçecekler.Fenerbahçe bu sistemle deplasmanda hiç birşey yapamaz.En az 2 farkla gitmesi gerekirdi fenerli oyuncular top dolaştırmayı seçti sanki tur garanti gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Monaco zorlu bir kuraydy ama bugün ki maçta iyi oynady?ymyzy gösterdik. Skora aldanmamak lazym. Adamlar 1 gol atyp üzerine yatarsa tur atlayacaklar. O yüzden daha sa?lam oynamalyyyz Fransa da. Malesef 3 yararly ismi çykardy Pereira. Bu sene de saç ba? yoldurtacak. Atyf hyzly evet. Souza iyi gibiydi. Defansymyz harikaydy. Kaleci fazla zorlanmady 1-2 pozisyon dy?ynda. Yani di?er maçy almamyz için hiçbir engel yok. Yeter ki inanalym.
  • Deplasman maçı tam vitorluk,topalı da ekler 5-4-0-1 oynatır

• Monaco as oyuncularından yoksunmuş;Mehmet Topal,Volkan Demirel,Volkan Şen,Van Persie A2 oyuncusu muydu?
  •  Fenerbahçe - Monaco | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu | 1.Maç
  • Monacoyu abarttınız biraz geçen sene Avrupa ligi gruplarından çıkamamıştı bile.

• Emenike'nin değişimi gerçekten göz yaşartıcı, Salih tam kıvamında.
    Defansımız gerçekten sağlam, gol tamamıyla talihsizlik oldu.

Ama ben bu takımı yine de sevemedim.
    Herkes yazmış zaten sebeplerini, bence asıl sevimsiz yapan ise aşırı defansif oyun anlayışı.
    Ve GERİZEKALI bir teknik direktör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinan Gümüs

quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Salihte alex gördüm resmen

yuhhhhhhhhhhhhhh :ADSDASDASD

genc oyuncu goren masum fenerli geçer bunlar asğdpoağsdpıağsdpıa

nickini sinan gumus yapan adam dedi bunu
  • Millet geniş özet yakalayan banada atabilirmi adresi

• Tebrikler Kanarya !

• İlk maç için tebrik ederim. Umarım rövanş maçında da herşey istediğimiz gibi geçer ve turu atlarız. Keşke gruplarda hem Beşiktaş hem de Fenerbahçe ikisi birlikte yer alabilse.

• Çok enteresan kendi takımına küskün galibiyet inancı sıfır olan bir takım

bu kadar para harcamış bir takımı yendi

ama

Falcao bitmiş okeye dönüyor

şuan bu monako uefaya bile grupları göremez

fenerde berbat

2 tane gol emenike gol atacak deseler oda inanmazdı heralde

ama salih iyi

VİTOR EFENDİ
    3 TANE iyi oynayan adamı çıkararak bu maçtada dışardan da olsa görevinin yerine getirmiş
  • Fabiano
    Skrtel-kjaer-neu
    Gvdw-topal-ozan-salih-hak
    Emebile rvp
    Of of kadroya bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Cezalı Volkan Şen, Alper Potuk ve Mehmet Topal takımda olmayacak. Kalede Volkan Demirel ile Fabiano sakat, yeni transfer Skrtel ise henüz hazır görünmüyor. En önemli gol silahı Van Persie’nin oynaması beklenmiyor. Fernandao ise eski formundan çok uzak.tek artımız evsahibi olmamız onuda yönetim sağolsun bilet fiyatları ile bitirdi.maalesef kaybedicez

Hocam iyi totem yapmışsın. Öbür maçta da bekliyorum
  • Defans 3lusu gayet iyiydi dahada iyi olurlar alistikca , wiel ve hasan da bence gayet iyiydiler . ozan varla yok arasiydi cogu zaman , josef ve hayvandao kotuydu , emenike yine beynini almadan maca cikmis ona ragmen fena degildi veee macin yildizi salih.... Forvete salihin zekasinin yarisinda birini koyabilsek salih sezonu 15-20 civari asistle tamamlar. Misal fit bir rvp ile salih cok guzel bi ikili olur .... Tabi vitor buna izin verirse .
    Bu arada surekli 3 5 2 yi elestiren kisilwr gormuslerdir ki gecen sezonki oyundan pek farki olmadigini . cunku biz zaten 352 oynuyorduk topal stoperlerin arasina giriyordu caner ve gg ileri aciliyordu ama bu kadar degildi bu sefer daha ileri acildiklari icin ileride daha iyi acabildik kanatlara oyunu. Hos biz ne kadat heveslensekte vitor iyi giden bi seyi bozmak gibi bir amaci oldugu icin bu umut veren oyunda son bulur yakinda

• Emenike yıllık gol barajını doldurdu
    Şaka maka salih harbi.iyi topçu
    Wiel super orta kesmiş
    Kyaer zaten kral
    Ama karabogam Emenikem bu adamda ayrı bır sempatim var neden bılmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Millet geniş özet yakalayan banada atabilirmi adresi

https://www.youtube.com/watch?v=9tT_LIaERx8
  • İmza - mesaj uyumu

• Tebrikler Fenerbahçe, inşallah kazasız ikinci maçıda alırsanız bu sene 2 takımımızda inşallah Şampiyonlar liginde en nihayet oynar. Banamı öyle geldi bilmiyorum sezon başı olmasına rağmen Fenerbahçe rakibinden bir gömlek üstündü. Salih Fenerbahçenin bu sene net yıldızı olur. Bir Beşiktaşlı olarak Fenerbahçeyi yürekten kutluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Gram sevinmedim leş herif.

Aaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.