Şimdi Ara

Fenerbahçe Küme düşerse ne olur(komplo teoricileri gelin) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
5.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer şike kanıtlanır ve küme düşme olmazsa ligin suyu çıkar. 2 yıl sonra Galatasaray veya Beşiktaş da şike yaparsa onları da düşüremezsiniz. Kanun yeni çıkmış. Bu yıl uygulamazsanız ne inandrıcılığı kalır ne de adaletin güvenilirliği...

Bir de FB küme düşürülmesin -30 puandan başlasın diyenler var. Kulüpler birliği böyle diyormuş. Ben de diyorum ki onların ki tam g.t korkusu. Yakında kendi psiliklerinin de çıkabileceğinden korkuyorlar. Bugün FB düşürülmesin diyorlar. Yarın da FB'Yi düşürmediniz, bizi de düşüremezsiniz diyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal -- 7 Temmuz 2011; 17:05:05 >
  • yabancı olarak Alex ve Emenike kalır. Türklerden kimin gidip kalıcağını bilemiyorum acıkcası. 30 yaşın üstündekiler kalır ama 20-30 yaş arası türkler için bişey diyemem. FB nin parasal açıdan toparlanması zaman alır. juventus gibi uzun yıllar sıkıntı çeker . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

yabancı olarak Alex ve Emenike kalır. Türklerden kimin gidip kalıcağını bilemiyorum acıkcası. 30 yaşın üstündekiler kalır ama 20-30 yaş arası türkler için bişey diyemem. FB nin parasal açıdan toparlanması zaman alır. juventus gibi uzun yıllar sıkıntı çeker . . .

Emerike
    zaten Bank Asya gol kralıydı, oynamam demez,

Aleks ise Türk oldu adını değiştirerek, belki bir şeyler yapıp
    onu Yerli statüsünde oynatmak isteyebilirler.

eskiden bu işlerde kolaydı şimdi Türk olduktan sonra 5 yıl deniliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goktug308

Alt lige düşme filan olmaz. Bazıları hapis cezası, bazıları para cezası, bazılarıda hak mahrumiyeti alırlar.

Bu fenerli arkadaşlar ne içti anlamıyorum

BU ÜLKEDEKİ HİÇBİR KİŞİ YADA KURUM YASALARDAN ÜSTÜN DEĞİLDİR. KİM OLURSA OLSUN YASALAR ÖNÜNDE EŞİTTİR.

Bu adamlar eğer şike yapmışsa(yöneticilerden herhangi biri) yada şikeye teşebbüs etmişse direk küme düşürülür . Bu olay 14 nisandan sonra olduğu için 14 nisan sonrasına bakılacak . Fenerbahçe ligden dü-şe-cek . Sizin tatlı canınız öyle istiyor ama düşeceksiniz . Şike yaptıysanız cezasını çekeceksiniz . Bank Asyada Tavşanlı Linyitle , Kartalla , Rizeyle , Giresunla , Bucayla oynayacaksınız . Küme düştünüz küme...

Fenerbahçe 8 temmuzda yada olağanüstü toplantıyla 9 temmuzda ligden düşmüş olur yada 15 temmuz akşamında bir açıklama yapılır . B

• 1 şampiyonluk için değer miydi be ! 30 milyon taraftarın desteğine yazık olacak.Bence küme düşeceğiz.Küme düşersek yabancılardan alex,emenike kalır. Andre Santos banko gider zaten haberlere göre barca 13 milyon veriyodu şimdi daha az bi parayla bağlar barca.Gökhan gönül ve volkan giderse işimiz zor.Oyuncular kiralık verilebilirse işimize gelir.Başkan adayları Koç , Murat Ülker falan olacakmış diyorlar.
    Parasal açıdan sorun yaşamayız gibi geliyor.
    %0,001 düşmeme ihtimali görüyorum o da Aydınlar'ın fenerbahçeli olması (bu kısmı totem)
  • biz inandık sizde inanın bizim için kümede kalın lay lay laay lay lay lay
  • Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bu şike konusundaki tartışmalarda biraz yanlış şeyler tartışılıyor. Şahsen bir Sivassporlu olarak ucu benim takımıma dokunsa da bu operasyonun Türk futbolunun temizlenmesi yönünde önemli fayda sağlayacağını düşünüyorum.

Şimdi herkes birbirine sataşma gayretinde ama bundan sonrası için inşallah daha sağlıklı bir sistem ortaya çıkar ve taraftarlar da sporun birleştirici özelliğinden nasiplenir. Bu durumdan herkesin ders çıkarması ve ibret alması gerekiyor. Bir de uzun zamandır Avrupa kupalarında ve uluslararası arenada futbolumuz çok geri kaldı. İnşallah bundan sonra tertemiz şekilde sadece futbolumuz gelişir. Şiddetin, kavganın yaşanmasına tanık olmayız. Artık her renge, her camianın taraftarına daha fazla saygı duyulmalı. Her yapılan yanlış herkese maledilmemeli.

Şahsen ben şu son olaylardan sonra futbola gereğinden fazla ne kadar anlam yüklediğimizi görmüş oldum. Deprem, sel felaketi, savaş, kavgalar, kazalar falan gibi toplumun gerçeklerini bile görmezden gelecek kadar insanların, toplulukların, camiaların futbol maçları için birbirlerine girmelerinin ne kadar gereksiz olduğunu bir daha anladım. Bu hadiselerden ibret alınarak hiçbir menfi olayın camiaların geneline maledilemeyeceğini ve bütün renklere saygı duyulup dostça sporun tadına varılması gerektiğini de iyice özümsedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 30secondstomars

quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

juventus ve ıtalya'da ne olduysa burda da öyle olur. boşuna komplo teorılerı uydurmaya sıkmaya gerek yok. dahı olmaya da gerek yok. düşürülür bır yıl ıçınde gerı çıkar ve yıne başa oynar.

Bence o kadar da kolay değil.Juventus kaç senedir kıvranıyor.Ligde yedinci oldu bu sezon...

ama unuttuğun italya en sert futbolun oynandığı ve en değerli 3.lig ve takımları gerçekten güçlü ordaki ilk 10.sıradaki takım burda her yıl rahat şampiyon olur

benim kişisel görüşümde budur; aziz yıldırım çok güçlü isimdir. bu ülkede çoğu kişiyide hem maddi gücü hemde çevresi vasıtasıyla satın alır yani ya hastalık sebebiyle hastenede geçer cezai süresi(zırt pırt hastaneye gidiyor savcı sorgusu nasıl zor oldu gördünüz) yada az ceza ile yırtar ceza illa alır ama 5-10yıl gibi cezalar almaz...
    fener öyle yada böyle küme düşecek burda düşmese bile avrupada hirçbir müsabakaya organizasyona katılamaz...
    en büyük problem ve dert ise tarihine işlediği bu utanç olacaktır. kim yüzünden aziz yıldırım yüzünden... ama siz oh başkanım büyüksün kralsın öylesin şöylesin diye devam edin. şuan fb taraftarı şu isim yüzülden sevilmiyor, fener anadoluda bu yüzden sevilmiyor yoksa boşu boşuna diğer takımlar sizi dışlamıyor sebeb aziz yıldırımdı ama bu gerçeği hep görmediniz yada görmek istemediniz...

diğer husus bana göre ise; küme düşen ve fenerin olmadığı bir ligde Gs'nin şampiyonluğıu anlamsızdır manidardır kazancağımız Türkiye kupasının bir anlamı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 21 Temmuz 2011; 5:07:41 >

• Suc kanitlanirsa aziz tshirtlerini yakacagimiza, bekleyelim. Aklanip gelsinler, gelemezlerse bu ceza cekilecek. Sadece efsane baskanin teneke kadar degeri olmayacak ki zaten sevmiyorum.

Su klubun resmi siteden verdigi gaza inanmayin, ortaligi germekten baska bisey yok. Kume dusersek mahkemeyi.basin.yazarlarsa sasmam.
  • aziz yıldırım veya başka bir fenerli yönetici şike yapmışsa fenerbahçe küme düşürülmelidir. fener küme düşserse ne olur, hiçbir şey olmaz. Herşey aynen devam eder. Seneye tekrar süper lige döner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 21 Temmuz 2011; 12:44:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Corvette_

quote:

Orijinalden alıntı: Goktug308

Alt lige düşme filan olmaz. Bazıları hapis cezası, bazıları para cezası, bazılarıda hak mahrumiyeti alırlar.

Bu fenerli arkadaşlar ne içti anlamıyorum

BU ÜLKEDEKİ HİÇBİR KİŞİ YADA KURUM YASALARDAN ÜSTÜN DEĞİLDİR. KİM OLURSA OLSUN YASALAR ÖNÜNDE EŞİTTİR.

Bu adamlar eğer şike yapmışsa(yöneticilerden herhangi biri) yada şikeye teşebbüs etmişse direk küme düşürülür . Bu olay 14 nisandan sonra olduğu için 14 nisan sonrasına bakılacak . Fenerbahçe ligden dü-şe-cek . Sizin tatlı canınız öyle istiyor ama düşeceksiniz . Şike yaptıysanız cezasını çekeceksiniz . Bank Asyada Tavşanlı Linyitle , Kartalla , Rizeyle , Giresunla , Bucayla oynayacaksınız . Küme düştünüz küme...

Fenerbahçe 8 temmuzda yada olağanüstü toplantıyla 9 temmuzda ligden düşmüş olur yada 15 temmuz akşamında bir açıklama yapılır . B

Merhaba Hakimim

• +1
  • hala şike yapmışsa bilmem ne olmuşsa gibi, ilk okul çocuğu aklıyla yorum yapanlara şaşırıyorum.
    herşey açıkça bellidir. türkiye seçimden yeni çıkmıştır konuyla ilgili yasa da bellidir.fenerbahçe ligden DÜŞECEKTİR.
    mevcut yasayı açıklamayacağım açıkça yazıyor.hiç kimsenin gücü yetmez fenerbahçenin ligden düşürülmemesine.ayrıca avrupada yakından takipediyor.
    hala çıkıp burda bazı fenerbahçe taraftarları abuk subuk konuşuyor deli oluyorum.susun
  • Fenerbahçe küme düşürlülmezse ve diğer takımlarla olduğu gibi sıralama usulu avrupaya giderde bir başarı yakalarsa takımlarımızdan biri

ve türkiyedekimahkemelerden biri fenerbahçe yada başka bir takımın yöneticilerinden biri ni evet sadece birini suçlu bulursa uefa avrupaya katılan butun takımlarımın başarılarını geçersiz sayıcak ve milli takıma kadar butun takımlarımızı butun organizasyonlardan senelerce diskalifiye edicek

ama takımlarımız avrupaya gönderilmezse ve ceza alırlarsa seneye yeniden avrupaya gidecekler

takımlarımız avrupaya gönderilmez ve ceza almazlarsa bu sefer 100 milyon dolarlık tazminat davalkarı açılacak federasyona

federasyondan böyle bir riske giremeyeceği için bütün takımlarımız avrupaya gidcektir

antep gitti başkanı gözaltına alınıp serbest bırakılan trabzon gidecek

farkındaysanız aziz yıldırım hariç diğer futbolcu ve yöneticiler diğer takımlardan hepsinin sözleşmesi feshedildi yada istifa etti klübünden ;

aziz yıldırım bu hafta kefaletle serbest bırakılmazsa istifa edicekti

istifa etmesi lazım ve fenerbahçe avrupa kupalarına yeni seçilen başkanıyla gitmelidir 2012 yi beklemeden hemen seçime gitmelidir fenerbahçe ...

%0 ihtimal var küme düşürülemez fenerbahçe suçsuz bulunursa yeniden kümeye mi çıkarılacak hayır yüzler cemilyon dolarlık tazminat davası açılacak federasyona küme düşürülürse fenerbahçe

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

Orijinalden alıntı: 30secondstomars

quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

juventus ve ıtalya'da ne olduysa burda da öyle olur. boşuna komplo teorılerı uydurmaya sıkmaya gerek yok. dahı olmaya da gerek yok. düşürülür bır yıl ıçınde gerı çıkar ve yıne başa oynar.

Bence o kadar da kolay değil.Juventus kaç senedir kıvranıyor.Ligde yedinci oldu bu sezon...

ama unuttuğun italya en sert futbolun oynandığı ve en değerli 3.lig ve takımları gerçekten güçlü ordaki ilk 10.sıradaki takım burda her yıl rahat şampiyon olur

benim kişisel görüşümde budur; aziz yıldırım çok güçlü isimdir. bu ülkede çoğu kişiyide hem maddi gücü hemde çevresi vasıtasıyla satın alır yani ya hastalık sebebiyle hastenede geçer cezai süresi(zırt pırt hastaneye gidiyor savcı sorgusu nasıl zor oldu gördünüz) yada az ceza ile yırtar ceza illa alır ama 5-10yıl gibi cezalar almaz...
    fener öyle yada böyle küme düşecek burda düşmese bile avrupada hirçbir müsabakaya organizasyona katılamaz...
    en büyük problem ve dert ise tarihine işlediği bu utanç olacaktır. kim yüzünden aziz yıldırım yüzünden... ama siz oh başkanım büyüksün kralsın öylesin şöylesin diye devam edin. şuan fb taraftarı şu isim yüzülden sevilmiyor, fener anadoluda bu yüzden sevilmiyor yoksa boşu boşuna diğer takımlar sizi dışlamıyor sebeb aziz yıldırımdı ama bu gerçeği hep görmediniz yada görmek istemediniz...

diğer husus bana göre ise; küme düşen ve fenerin olmadığı bir ligde Gs'nin şampiyonluğıu anlamsızdır manidardır kazancağımız Türkiye kupasının bir anlamı olmaz.

Bana göre Juve sürünüyor sonuçta bu takım İtalya liginin en fazla şampiyonluk almış takımı(27) bir o kadar da ikinciliği vardır belki de...

• o değilde benim merak ettiğim , eğer bank asyada da şike ye yeltenirse gelecek olan ceza ne olur acaba ?.. 2.ligmi yoksa klübü kapatırlarmı ?..

işte size gerçek bir komplo teorisi !..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 24 Temmuz 2011; 5:42:40 >
  • bende şunu sormak istiyorum.. Durum sonuçlanmazsa FENERBAHÇE şampiyonlar ligine gidecek.. diyelim 2-3 maçtan sonra küme düşürülecek... ve o 2-3 maçıda kazanmış olsun.. 6-9 puan bizim yerimize gelen takımamı devir edilecek?
  • hiç zannetmiyorum , öyle bir durumda fifa bizi organizasyonlardan 5 yıllığına ihraç eder. bi fener yüzünden bütün türkiye ceremesini çeker !..
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_n0507

bende şunu sormak istiyorum.. Durum sonuçlanmazsa FENERBAHÇE şampiyonlar ligine gidecek.. diyelim 2-3 maçtan sonra küme düşürülecek... ve o 2-3 maçıda kazanmış olsun.. 6-9 puan bizim yerimize gelen takımamı devir edilecek?

Öyle bi durumda ki sanmıyorum Fenerbahçenin 6-9 puan alacağını Bir daha sıfır çekersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WickedDogg

quote:

Orijinalden alıntı: a_n0507

bende şunu sormak istiyorum.. Durum sonuçlanmazsa FENERBAHÇE şampiyonlar ligine gidecek.. diyelim 2-3 maçtan sonra küme düşürülecek... ve o 2-3 maçıda kazanmış olsun.. 6-9 puan bizim yerimize gelen takımamı devir edilecek?

Öyle bi durumda ki sanmıyorum Fenerbahçenin 6-9 puan alacağını Bir daha sıfır çekersiniz

uefanın açıklaması var. öyle bir durumda takım değişikliği felan söz konusu değil. düşen takım grubundaki tüm maçları kaybetmiş sayılacak. aynen ankaragücünün düştükten sonra onunla maçı olan takımlara otomatikmen 3 puan yazıldığı gibi. bunun akabinde yıllık yeterince puanı toplayamayacağımız için seneye lig şampiyonumuzda şampiyonlar ligine direk katılma hakkını kaybediyor. türk futboluna kazandırdıkları için FENERBAHÇE camiasına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum !..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.