Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (4039. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.031
Cevap
213
Favori
2.068.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 40374038403940404041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Larkin kadıköyden ataşehire basket attı ama süre dolmuştu şansına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehmus da bizim için çok iyi transfer

• Sadece 3 luklerle ayakta kalan bir Efes var.10 6 ondeyiz rib dısarı aldık aptalca sayı yedik.Donusunde Larkin Efendinin pas arasına sayı yedik.Aptalca hatalar yapmasak fark daha fazla olacak.Bir de tabi su 3 lukleri yemesek bozsak en azından...

• Hayret Melih üçlük atıyor

• Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt

Arada sırada atıyor işte :)

• Efes'i bireysel yetenekler de kurtaramıyor artık...

• Bizde udoh gitti ritim kayboldu bunlarda sertaç ne kadar değerliymiş anlasınlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efes in %50 si Mrsic bagırıyor iste bu macta da, Mrsic yoksa Efes yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 18 Ekim 2021; 21:48:32 >
  • Hiç beklemiyordum bu sonucu, 4’te 0 sonrası Efes’in maça asılacağını düşünmüştüm ama hiç öyle olmadı, Ergin Ataman’ın da Micic’i kadroya almaması garip. Bizim de Unics maçından sonra çok iyi mücadeleyle bir maç daha çıkarmamız güzel.

Yalnız şunu net bir şekilde gördük koç takımı savunma ve geçiş hücumu üzerine hazırlamış, takım kimliği bu olacak gibi. Yerli gençlerin katkıları da galibiyet kadar sevindirici.

• Klasik bir Efes maçı. Efesin taktik belli. Bolca üçlük salla, şansa girerse kazan, girmezse 20+ sayı farkla ezilip kaybet.

• Takımımız iyi oynadı ama bu takıma ısrarla söylüyorum asist ve dış şut yüzdesi yüksek bir skorer bir guard gerekiyor . 4 numara oyuncu alırlar umarım batrhelle bu iş olmayacak.

• Galibiyetin tadını çıkaralım Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

Efes'in rezil oyunu sayesinde güle oynaya kazandık ama yerli rotasyonumuzdaki kalite artışını da es geçmemek lazım.

• 3 gün önce demiştim , Efes bizden de kötü diye. Sahada enerji koyan oyuncu yok , Larkin özgüvenini kaybetmiş , Micic MVP olduktan sonra bu takımın ağası paşası benim havasında , geçen sene istatistik kağıdını her alanda dolduran Singleton ve Moerman bu sene yokları oynuyor. Unics maçından sonra bu maçta da sert savunma ile kazandık. Henry ile başlayan , Pierre ve Vesely ile devam eden her topa el sokma çalışması çok verimli. Booker çok faydalı oldu oynadığı tüm maçlarda , soru işaretleri vardı kafalarda ; sanırım onları silmiş oldu. Takımın gelişimi sevindirici ama ben hala koça tam anlam veremiyorum. Maçta bütün momentumu elimize aldığımız 15 sayı öne geçtiğimiz bir sekans vardı. Orada her şey yerli yerinde işlerken , tuttu mola aldı. Özellikle baktım TV molası falan mı diye , bildiğin koç almış. Anlam veremiyorum bu hareketlerine.

Efes için zaman onların lehine işleyecektir diye düşünüyorum. Elijah Bryant da almışlar kısa rotasyonuna. Çok gerekli olmayan bir hamle , madem bu tür oyuncu alacaktın neden Dzanan dan faydalanmadın diye kimse sormuyor tabii , çünkü oyuncu transferleri bir nevi bedavaya geliyor.

Micic Larkin kendilerine gelip , Petrusev "Sertaç" rolünü öğrenirse ya da Pleiss ekstra oynarsa yine ritim bulacaklardır.

• Micic oynamadıgı surece Efes de cok degiisklik olmaz.Bu takımın %50 si Micic ya iceri girip atıyor ya da dısarı cıkartıp bos 3 luk attırıyor.Uzunları isleten de Micic...

• Efes bu maçı yükselişe geçme maçı olarak görür ve iyi oynarlar diye düşünüyordum ama yüz ifadelerinden bile maçı kaybedecekleri belliydi. Bizim takımın enerjisi güzeldi. Efes'e karşı hızlı hücumdan çok sayı bulduk. Güzel ve net galibiyetti. Bakalım sert fikstürde neler yapacağız.

https://eksisozluk.com/entry/129212783

Bunu yazan Efes taraftarı olsa anlarım ama kullanıcı adına bakılırsa Galatasaray taraftarı. Efes üzerinden bize laf sokma çabası komedi:) 1 hafta içinde Vakıfbank, Trabzonspor ve Efes ile maç yaptık. Rakiplerimiz farklıydı ve rengimiz değişmedi.Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 19 Ekim 2021; 12:12:33 >
  • Yarın gerçek maçlar başlıyor. Ak koyun kara koyun ortaya çıkacak. Takım ne kadar kötü yönetilse de öyle her maç fark yiyecek bir kadromuz yok, yine de yenilgi serisi bekliyorum. Umarım yanılırız.

• Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
    Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanın.okan baytıntwitter
    “Rakibin yaptığı top kayıplarının ardından maç başına 18,8 sayı bulan RM ligin en iyisi. Son iki maçta 17,5 top kaybı yapan FB nin topun kıymetini çok iyi bilmesi gereken bir maç olacak”
    https://twitter.com/okanbaytin/status/1451110653788307458
    Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
    “RM ribaundlar konusunda ligin en iyisi. Ama biz de çok kötü değiliz. Ribaundlarda ezmelerine izin vermezsek maçın içinde kalma şansımız artar”
    https://twitter.com/okanbaytin/status/1451110235574317059
    Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
    “Boyalı alanı en iyi savunan RM ile üç sayılıkları en iyi savunan ikinci takım olan FB nin maçı. FB için iki sayılık atış yüzdesi , RM için üç sayılık atış yüzdesi maçın kilit noktaları olacak”
    https://twitter.com/okanbaytin/status/1451109831058808834

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 21 Ekim 2021; 14:49:23 >
  • Son 2 maçla yakından uzaktan alakası olmayan bir maç olacak, aslında şuana kadar oynadığımız tüm maçlardan farklı. Ligin en zor deplasmanlarının başında geliyor Madrid, bir de yıllardır çözüm bulamadığımız Tavares gerçeği var. Açıkçası galibiyet beklemiyorum ama iyi bir oyun sergilememiz gerekiyor. De Colo da performansını yukarı çekmezse şansımız yok.

• Fark yeriz net

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efes bu akşam bizim 40 sayı fark attığımız Unics Kazanı yeni transferi Elijah Bryant sayesinde çok zorda olsa kazandı,
    Nba piyasasındaki en iyi alternatiflerinden birini değerlendirdiler.

Bizimde Elijah Bryant gibi bir hatta iki nokta transfere çok acil ihtiyacımız var.

• 
Sayfa: önceki 40374038403940404041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.