Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (4038. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.002
Cevap
213
Favori
2.068.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40364037403840394040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değişik bir maç oldu, zorlu fikstür öncesi moral olur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melih 0 Dk shayok 20 dk işte olması gereken bu .

• Dünkü maç fark yerken son dakikada çok şık bir gol atan futbol takımı gibi hissettirdi. Gururlanıyorsun ama mutlu olamıyorsun. Dörtte dörtle başlamalıydık, oynadığımız takımların hepsinin kadro kalitesi bizden çoook aşağıdaydı.

Aslına bakarsanız bundan sonra oynayacaklarımızın kadrosu da bizden çok üstte değil. Halen bu ligin en iyi 4-5 kadrosundan biri olduğumuzu düşünüyorum. Yani Koç'a güvensek play-off garanti, üstteki dörtte olabilecek miyiz onu düşünüyor olurduk. Umarım geçen seneki üst üste maçlar kazandığımız dönemdeki gibi bir mucize olur.

Shayok'un performansı iyiydi. Kendisinden umutluyum, bir Dyshawn katkısı alırsak harika olacak kendisinden. Bu adamlar zaten bizim bazı taraftarın istediği gibi bir ya da birkaç tık iyi olsalar NBA takımları kenarda havlu sallatmak için verir 3-5 milyon Euro maaş, kenarda oturtur. Piyasa şartlarını da gözetmek lazım.

Koç genelde çileden çıkaracak işler yapıyor. Alba maçında adamlar farkı kapatıp öne geçerken mola almayan adam dün 45-20 gibi bir skorda rakip sayı attı diye mola alıyor. Şova gerek yok oysa. Melih'i oyuna almaması ise "ulan acaba bu adamdan olur mu" hissiyatı yaratmadı değil Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı Melih'in hasta, sakat vs. olmayıp süre almadığı tek Euroleague maçımız olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 15 Ekim 2021; 10:24:1 >
  • Kaybettiğimiz her maçtan sonra gelip takımı gömen adamlar kazandıktan sonra da gelip bişeyler yazsa çok güzel olacak

• Henry , de colo , guduric , Pierre , polonara , vesely f4 seviyesi takım oyuncuları , bunları cok iyi tamamlayabilecek shayok , ahmet , booker var toplamda 9 kişilik fena olmayan bir rotasyon , iddia ediyorum bu takım obradovic te falan olsa f4 adaylarindan biriydik , koç u ilk 7 8 maç çok eleştirmek istemiyorum takımı yavaş yavaş tanıyor . Dün 2 oyuncuyu çok beğendim ilerisi için umut verdiler shayok ve Şehmus eğer bu 2 oyuncu tamamlayıcı seviyeye gelirse ve takım inanç ve birliktelik olarak birbirini yakalarsa rahat f8 yaparız oradan sonra eslesmeye göre işler değişir .

• Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanıZelimir HBKyoutube
    Fenerbahçe Beko - Unics Kazan | Euroleague 4. Hafta | 14.10.2021
    https://www.youtube.com/watch?v=cJ-ASC8jqok

Efes maçı ilk test maçımız olacak diyeceğim ama yabancı sınırı var. Sakatlıktan çıkan Guduric henüz formunu bulamadı. Nando De Colo, Jan Vesely, Dyshawn Pierre, Achille Polonara ve Pierria Henry beşini tercih edebiliriz.

• Şimdi Efes maçını da izledim geldim , Efes bizden de kötü. Ne Micic ne Larkin ne Beaubois güvenerek şut atamıyor. Micic hızını yitirmiş gibi , geçen senelerde perde arkasıdnan yılan gibi dolanan adam karşısında sadece Sergio Rodriguez e üstünlük sağladı ki 35 yaşında sırf hücumu 20 dakika yönetsin savunma yapmasa da olur denen Rodriguez yani. Sertaç ; Micic Larkin ikilisine çok alan avantajı sağlıyormuş , şutu olduğu için uzunu dışarı çekiyordu , bunlar da elini kolunu sallayarak turnike atıyorlardı. Sanki bu sene o ritmi yakalayamayacaklar gibi.

• Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt

Bu ne demek ya Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

• volkitheking V kullanıcısına yanıt

Maçın tamamını izlemedim, son kısımda yanda iPad’de açtım, göz ucuyla baktım ara ara. Efes toparlayacaktır. İhsan Bayülken’in dediği gibi play-off’a ucundan kenarından atsınlar kendilerini yeterli. Geçen sene de Larkin’in olmadığı kısımda rezil haldeydiler, bu sene en azından Amerika’da kontrat aramaya çıkmamış, baştan oynuyor Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

Efes şu anda Euroleague takımları içinde önümüzdeki dönemi domine etmek için en avantajlı konumda. Ben spor kulübü masraflarını vergiden düşebildiklerini bilmiyordum, Murat Murathanoğlu bir programda söyledi. Geliri bu kadar düşük olan bir organizasyon için diğer kulüplerin aynı seviyeyi koruması imkansıza yakın. Adamlar bedavaya kuruyorlar bu takımları aslına bakarsanız, buraya harcamasa devlete vergi olarak verecekler. Alkolsüz içecek markası olan Red Bull Formula gibi çok daha pahalı bir sporda şov yapıyor, Efes’in cirosunu bilmiyorum ama müessese takımları çok avantajlı mevcut durumda. Düşünsenize, en büyük bütçeli Barça, Real gibi takımların bile en büyük geliri futboldan, onda da bir süre başarısızlık gelince ve financial fair play gibi kurallarla birkaç sene içerisinde çaptan düşebiliyorlar. Her adımlarını dikkatli atmaları gerekiyor. Efes’in tek yapması gereken en iyi bildiği işi yapıp bira üretmeye devam edecek. Ben Afrika’ya iş için gittiğimde de aldık içtik, en son yarış zaferinden sonra da Bottas içiyordu, yani tüketiliyor bolca Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

Bir diğer konu da Efes birkaç sene önce öylesine bir takımdı diğerleri için. Biz uzun süredir bocalıyoruz, ona rağmen Alba’nın, Pana’nın bizi yendiklerinde şampiyon olmuş gibi sevinçlerini gördünüz mü? Çünkü 5 defa üst üste F4 yapmış, kupayı almış, neredeyse her koçun röportajlarında saygıyla bahsettiği, çok büyük takım dediği Fenerbahçe’yi yeniyorlar. Normal sezonu müthiş geçirdiğimiz 2018-2019’u düşünün, bir sürü maç son topa kaldı, tüm takımlar bizi yenmek için ekstra motive olarak sahaya çıktı. Efes de şu anda benzer bir durum yaşıyor. Geçen sene sonunda sertlikle Bayern, Milano, Real, yarım CSKA, bir sürü takım kafa tuttu bunlara, direnç artarak devam edecek. Tek şansları ellerinde Larkin gibi bu ligle alakası olmayan bir adam var. Geçen sene de O oynamaya başladıktan sonra seri galibiyetler gelmişti, bu sene de bir dönem oynasa başlar yine galibiyetler. Keşke bir ara işi pijliğe vurup bilerek oynamasa, yarattığı farkın kaymağını yiyen Ergin gibi Miçiç gibi fasa fiso adamların gerçek çapını gösterse herkese Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 16 Ekim 2021; 9:54:6 >
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

Fenerbahçe diğer branşlarda Efes, Vakıfbank ve Eczacıbaşı gibi güçlü müessese kulüpleriyle yarışıyor. Bir de Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi banka takımlarıyla da mücadele ediyoruz. Bahsettiğin vergi avantajları da var. Taraftarımızın sanki voleybol şubelerimiz başarısızmış gibi "x şube kapansın artık" dediğini görüyorum. Vakıfbank her sene şampiyonlar ligini almak hedefiyle sezona başlıyor. Bizim Vakıfbank ve Eczacıbaşı gibi bütçemiz yok. Onlarla eşit şartlarda yarıştığımızda lig şampiyonlukları ve şampiyonlar ligini kazandık. 2015 ve 2017'de favori olmayan orta bütçeli takımla lig şampiyonu olduk. Takımın durumu ve oyunu elbette eleştirilir ama şampiyon olamayınca takımı gömmeye gerek yok. Bugün Vakıfbank ile maçımız var. Favori Vakıfbank.

Efes taraftarı 3 ve 4 numara transferi de istiyordu ama bütçenin önemli kısmı kısa oyunculara ayrılınca ve bütçe de yükselince bu bölge biraz zayıf kaldı. Petrusev daha çok ileri yönelik bir oyuncu. Potansiyelini bu sene gösterirse de Nba'e gider. Bence mantıklı transfer değildi. Sertaç gitti. Dunston da artık yaşlanıp eski formundan uzaklaşınca pota altı da çöktü. Micic ve Larkin'e ekstra yük biniyor. Dün zaten ikisi de 35 dakika üzerinde süre aldı. Muhtemelen pota altına transfer yaparlar.

• Bir spor programında bahsi geçmişti, Beşiktaş zamanında Akaretler’de işyerleri yaptırdığında buralardan gelecek kiralarla artık futbolcu transferler edilir, maaşları rahat rahat ödenir diye düşünülmüş Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı  Şimdilerde 1 futbolcunun 1 aylık maaşını ödemeye yetmiyor o paralar.

Devir çok değişti. Bu kulüpler kusursuz yönetilmek zorunda. Aziz Yıldırım gibi milyarlarca borca batırarak başarı kazanılmaz bu vakitten sonra. Sponsorluk anlaşmaları, zengin başkanlar, yayın gelirleri, lisanslı ürün satışları, hepsinin bir sınırı var, gördük seneler içerisinde. “Futbol, basketbol, voleybol ya da diğerleri” fark etmeksizin her branşta gelir-gider dengesi sağlanmak zorunda. Bu hem biz hem diğer kulüpler için geçerli.

• https://eksisozluk.com/entry/129142671

Rezilliğe bakın. şunu biz yapsak kıyamet kopardı.

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
    Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanıSarı Meleklertwitter
    “Skandal! Fedorovtseva'yı Durdurabilmek İçin Topları Sakladılar #SarıMelekler https://t.co/L9KB8sRih7”
    https://twitter.com/Sari_Melekler/status/1449469343188885506

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 17 Ekim 2021; 4:34:55 >
  • Metality kullanıcısına yanıt
    Zoran Terzic'e neler neler dediler Sırbistan'la bizi yendiği için. Adam Fenerbahçe'yi de çalıştırdığı için milli takımını önemsememeli herhalde. O yüzden şaşırmıyorum böyle şeylere. Çok daha çirkef İtalyan, Türk milli takımını çalıştırdığı için sorun yok bazıları için.

Bu arada Terzic baya başarısız oldu bizde umarım bu yıl iyi şeyler yapabilir, komisyon iddiaları falanda vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 17 Ekim 2021; 16:9:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alprn46 A kullanıcısına yanıt

Lig başında oynadığımız Vakıfbank maçında maçın hakemi Vakıfbank'ı kolluyor ve görevliler de o an iyi servis atıp sayılar alan Fedorovtseva'nın servis ritmini bozmak için top saklıyor. Basın ve medya sessiz olduğu gibi kulübümüz de sessiz. Kulübün hakkını korumak için açıklama yapılmalı. Normal sezonda böyleyse play-off'ta neler olacak? şimdiden önlemi alınmalı. Ben kulübün hakkını koruyan yöneticiler istiyorum. Geçen sezon 3 Haziran'da oynadığımız Efes maçında Efes lehine taraflı maç yönetti diye ceza almış hakem Zafer Yılmaz'ı atadılar. Maç sonunda yöneticimiz Sertaç bey hakemlere sitem ediyor. Sertaç bey maç öncesi atanan bu hakem hakkında açıklama yaptı mı? Hayır. Kulübün haklarını koruyabildi mi? Hayır. Çok çirkin bir düzen var. Futbolda yıllardır şampiyon olamıyoruz ama her sezon Fenerbahçe hakemler sayesinde şampiyon olacak diye algı yapıyorlar. Böyle bir düzende güçlü ve kulübün haklarını koruyan yönetim isterim. Basketbolda Obradovic düşmanı Sertaç beyden sonra kadın voleybol takımına da eski oyuncumuz Pelin Çelik menajer oldu. Pelin'in babası da (Hüseyin Çelik) Fenerbahçe'de oynamış. Pelin hanım gelince Fenerbahçe tv'de şu videoyu gördüm.

https://twitter.com/FBvoleybol/status/1438056705435262977

Geçmişte Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra bir röportajı

http://golsmacservis.blogspot.com/2009/07/dogustan-fenerli-pelin-celik.html

Sertaç bey ve Pelin hanım gibilerini kulübümde görmek istemiyorum. Geçmişte de Galatasaraylı Didem Akın'ı yıllarca kadın basketbol şubesinde gördük. Yine Galatasarylı Remzi Dilli'yi basketbolda şube kaptanı yaptık. Bu kişilerin Fenerbahçe'de ne işi var?

http://papazincayiri.blogspot.com/2012/05/remzi-dilli-mevzuu-ve-taraftar.html

Aslında buradaki sorunun temeli çok eskilere dayanıyor, geçmişe doğru bir bakarsanız FB’nin birçok branşında gayet kaliteli yöneticiler oldu hep. Kaliteli insanların en büyük özelliklerinden biri de doğru bildiklerini savunmaktır, sırf pozisyonunda kalmak için yalakalık yapmazlar. Böyle olunca egolu başkan ve yöneticiler tarafından afaroz edildiler. Zamanla bu insanlar bezdirildi ve artık kulüpte görev almak istemediklerini düşünüyorum. tabi yine de bahsettiğin isimlerden daha iyisi olabilir mi olabilir ama kim olur bilemiyorum.

Ali Koç geldiğinden beri yönetim olarak bir zaafiyet olduğu ortada, bunların başında da hakkımız yendiğinde gerekli aksiyonların alınmaması var. Aslında Aziz Yıldırım döneminin sonları da bu şekildeydi. Sadece kaliteli oyuncular alınarak olayın çözüleceğine inanan bir yönetim var. Sırf bu yüzden Mahmut Uslu tarzı yöneticilere de ihtiyaç var. Hiç sevmesem de gerektiğinde çıkıp herkese gerekli şeyleri söylüyordu, öyle bekleyeyim ortam sakinleşsin falan gibi bahanelere sığınmazdı.

dünkü maçta yaşananlar da gerçekten komedi, bırakın olayları bazı spor haber sitelerinde maç sonucu bile haberler arasında yok. Ayrıca spor kulüplerinin devlet kurumlarıyla rekabete girmesi de ayrıca bir rezalet, dünyanın neresinde vardır böyle bir durum acaba. Başlı başına rekabet ilkelerine aykırı bir durum.

Saydıklarınıza bir örnekte dünkü futbol maçı. Basiretsiz yönetim maçtan önce hakem hakkında Selahattin Baki diye, Ali Koç geldiğinden beri kulüpte neyden sorumlu olduğu bilinmeyen birisine hakem hakkında açıklama yaptırıyor. Buna rağmen maçta çocukların bile tahmin edebileceği gibi katlediliyoruz ve yönetimden düzgün bir tepki yine yok. Valla sıkıldım, bunaldım artık. Ali Koç, Abdurrahim Albayrak gibi sadece kazandığımızda konuşan, diğer türlü saçmalayan en ufak zeka kırıntısı göstermeyen birisiymiş. Bu kadar güçlü birini ülkenin dandik hakemleri bile takmıyor, medyayı falan saymıyorum zaten. En iyisi bu yönetim değişene kadar Türk sporuna ara vermek kendi adıma, Avrupa kupası-Euroleague (Buralardada katlediliyoruz gerçi) maçları, NBA falan yeter şimdilik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efes Elijah Bryant'ı almış zaten Avrupanın en iyi kısa rotasyonu bunlardaydı şimdi daha da güçlendiler.Bir uzun eksikleri vardı oraya da Tarık Black falan kapatırlar bir şekilde.Bizim yönetimde uyumaya devam etsin

Bugünkü Efes maçının hakemi kim? Ben bugün de bir slaughtering bekliyorum açıkcası. Özellikle dün akşamdan sonra planlı bir operasyon yapılabilir.

• pertev13 P kullanıcısına yanıt

Bu biraz gıroyum emme para bende transferi olmuş, lüks gerçekten.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle Simon’un durumundan kaynaklı, ne zaman döneceği döndüğünde de formunun nasıl olacağı belli değil.

• 
Sayfa: önceki 40364037403840394040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.