Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (4040. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.005
Cevap
213
Favori
2.068.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40384039404040414042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efes bu akşam bizim 40 sayı fark attığımız Unics Kazanı yeni transferi Elijah Bryant sayesinde çok zorda olsa kazandı,
    Nba piyasasındaki en iyi alternatiflerinden birini değerlendirdiler.

Bizimde Elijah Bryant gibi bir hatta iki nokta transfere çok acil ihtiyacımız var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real'in 5'e bakıyorum da, bunlar da pek Real'e benzemiyorlar  Eskilerden bildiğimiz oyuncuların çoğu yok. Tabi birazdan 18 yaşında bir İspanyol sokarlar oyuna, hayran hayran izleriz, adamların bir basketbol kültürü var.

• Tavares yokmuş bugün, bizim için iyi oldu ama Vesely kısa sürede değişiklik istedi umarım önemli birşeyi yoktur.

• Polonara

Çok iyi gidiyor maç, dinlene dinlene oyunu hızlandırmalarına müsaade etmiyoruz. İkinci yarı sertleşecektir savunmaları, ilk yarı hazır ne olduğunu anlamamışlarken biraz farkı açmamız lazım.

• Laso molada ispanyolca konuşuyor, ispanyada oynayan oyuncuların ispanyolca bilme zorunluluğumu var ?

• Bu kadın hakemin lehimize karar çaldığını hatırlayan var mı?

• FB müthiş oynuyor.Bu sene RM her maçta ilk çeyrekte rakiplerine fark atmıştı.Ama FB şiir.İnş maçın da sonu güzel olur.

• Ann panther yine bizi dogruyor.Su Causur kadar uyuz oldugum adam yok.Butun maclarını bize oynuyor.

• Legend_84 kullanıcısına yanıt

Zorunluluk demeyelim de ispanyollarda bu bir adet, zamanında aynısı barcelona, malaga gibi takımlarda da vardı.

ilk yarı çok iyi oynadık, takımın micadelesi ve oyun stratejisi çok iyi. Diğer taraftan gereksiz yardım hatalarını yapmaya devam ediyoruz, zor şutlara yöneltecekken gereksiz yardımlar yüzünden sırf causer 3 tane boş üçlük attı.

ikinci yarıda da aynı oyuna devam ederiz umarım, sert savunmayı bırakmazsak sorun olmaz diye düşünüyorum.

• Pierre giremedi oyuna. Şu anda en büyük eksik o gibi.

Booker iyi oynuyor.

Guduriç de bu sene yok hiç.

Polonara iyiydi, unuttuk kenarda. Son periyoda mı saklıyor acaba Koç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 21 Ekim 2021; 23:7:41 >
  • Şehmus

• Nando De Colo

• Kadin hakem Nandonun eski manita herhalde. Sunlarin balindan da cirkefliginden de biktim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pierre tam zamanında devreye girdi. Hadi şu işin sonunu getirelim, böyle fırsat bir daha gelmez.

• Hakemler devreye girdi yine

• Psna maçının sonundaki gibi aşşağılıkça bir hakem yönetimi var, şu pozisyon reale olsaydı sportmenlik dışı çalamazlardı !

• Henry soktu üçlüğü Kim ne derse desin çok yakıştı takıma

• Futbol basketbol Voleybol farketmiyor hepsinde hakemler dogruyor.Ne FB Nefreti varmıs Avrupanın...

Yazıklar olsun size...

• loser bi kulubuz ben buna inanıyorum..hakem vs farktmıyor hiç bir zaman şans yanımızda değil

• Gerçekten yazık oldu, şu mücadeleye yazık oldu. Hakemler yine biz maç kazanmayalım diye ellerinden geleni yapıyorlar.

Diğer taraftan koçun Polonara’yı unutması resmen saçmalık, maçın sonunu oynaması gerek oyuncu hiç oyuna girmedi.

• 
Sayfa: önceki 40384039404040414042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.