Şimdi Ara

Fenerbahçe artık yıkılıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir başkan müsveddesi düşünün 18 yıldır takımın başına bela olmuş.Bu dönemde en büyük rakibimiz Galatasaray 18 kupa kaldırmış biz 12.
    16 ayrı hoca ile çalışmışız kim başarılı olduysa sezon sonunda göndermiş yerine takımın içine .ıçan teknik direktör bozuntuları getirmiş.
    Tam 3 defa son maçta 3 şampiyonluk kaybetmişiz taraftar isyan etmiş ama yeni sezonda herşey unutulmuş kaldığı yerden taraftar desteğine devam etmiş."Pavalı köpekler"diye stadın içinde hakaret etmişsin kutlamalarda.
    Ben taraftarın bu kadar umutsuz,bıkmış ve yılmış bir şekilde yeni sezona girdiğini görmedim.Oynadığımız maçlardaki taraftar sayısına bakın.
    Şike sürecini başımıza bela etti.Süreçten önce bir Fenerbahçe hissesi 70 küsür liraydı.O zamanlar hem takıma destek için hemde ucuz diye 900 liraya 25 tane hisse aldım. Bir hisse 36 liraydı.Şimdi 35 lira.
    70 liradan 35 liralara düştü milyonlarca liralık kaybı siz düşünün.Artacağına azalıyor çünkü başarı yok.
    En güzel senelerimizde oturmuş kadromuz şike davası nedeni ile ya gönderilmek zorunda kaldı ya da kendi isteği ile gitti.Hisseler düştü ,sponsorlar kesildi taraftar yine destek oldu Fenerium'da almadık şey bırakmadı.Birşey kalmayınca klimayı sökün onu alalım dedi.

Yıllarca bu kulübe hizmet etmiş şu senin 18 yıldaki başarılarının yarısında en çok emeği olan Alex'i ağlatarak gönderdin bir jubile bile yaptırmadın.Yarın geberip gidince bu taraftar senin ismini değil onun ismini anlatacak çocuklarına.

Kişisel hırsların yüzünden Mehmet Topuz,Ozan Tufan gibi çöplere Milyonlarca lira harcattın.

Birgün de çıkıp öz eleştiri yapmadın .Suçu ya hakeme ya antrenöre ya taraftara ya da oyunculara attın.

18 senede o koltuğa eşek bağlasak Fenerbahçe en az bu kadar başarlı olurdu.

18 senedir kirli işlerinden kazandığın paraları Fenerbahçe üzerinden aklıyorsun.

18 senedir yavaş yavaş kulübün kanını emdin, taraftarı soğuttun helal olsun başarılı oldun 1 asırlık çınarı yavaş yavaş öldürüyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 19. yıla girdi 18 değil
  • Başkanlık seçimini hileyle kazanan bir insandan ne beklenir ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

19. yıla girdi 18 değil

18 yılını doldurdu 19. Yılını dolduramadan defolup gidecek umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.can.tas -- 4 Eylül 2016; 12:51:15 >
  • "Suçu ya hakeme ya antrenöre ya taraftara ya da oyunculara attın. "

yada

"Bu ülkeye şikeyi Galatasaray getirdi"

diyerek sürekli gündem değiştirdi ve iki camiayı birbirine kanlı bıçaklı hale getirdi.

18 sene de kendi hiçbir zaman başarısız olmadı hep başkaları suçlu ve başarısızdı.

Ama olsun biz onu böyle seviyoruz. Gülü seven dikenine katlanır misali.

AZİZ BAŞKAN CİMBOM ŞAMPİYON
  • İnsanların anlayamadığı bazı şeyler var . Fenerbahçe bir futbol kulübünün ötesinde bir '' Spor Kulubüdür '' hem de örneği dünya da çok nadir olan .

*Bugün İspanya dan sonra en kaliteli Erkek basketbol ligi Türkiye ligidir . Bunun da en büyük nedeni geçmişte Efes Pilsen/Ülkerspor'un açtığı yolda Fenerbahçenin şuan bayrağı en iyi şekilde taşımasıdır
    *Bugün Türkiye de bayan basketbol takımı milli takımlar bazında en iyi takımımızsa Aziz Yıldırım'ın bu alanda ciddi yatırımlar yapması sonucudur
    *Bugün WNBA'nin yıldızları Türk takımlarına gelmeye çalışıyorsa bunun temel kaynağı Aziz Yıldırım'ın Taurasi , Penny Taylor , McCoughtry , Pondexter gibi isimleri Türkiye'ye getirmesidir
    *Son 5 yılda Türk takımları Avrupa da Bayan Voleybol'unu sonuna kadar domine edip , Kıtalar arası şampiyonluklar elde ediyorsa bu da Aziz Yıldırım'ın yıllardır Voleybol'un en üst düzey isimlerini getiriyor olmasındandır . Yeon-Koung Kim , Gamova , Zé Roberto , Skowrońska , Logan Tom vs vs
    * Türkiye son 2 olimpiyat da aldığı madalyaların çoğunu gene Aziz Yıldırım ve Türk sporuna katkıları sayesinde kazanmıştır
    *Türkiye ye modern tesistleşme , modern stadyum gibi temel özellikleri Aziz getirmiştir
    *Anadolu takımlarının da yayın gelirlerinden iyi para kazanmasını gene Aziz Yıldırım sağlamıştır

bunlar madde madde yazmakla bitecek şeyler değildir . Aziz Yıldırım'ın Türk sporuna katkıları anca öldükten sonra anlaşılır . Her ne kadar futbol da başarılı bulmasam da , Aziz Yıldırım Türk sporuna katkılarından dolayı heykeli dikilecek bir insandır .

• Küfür edecektim de etmiyecem lanet olası herif gitmek bilmedi bir türlü bir gitse isterse takım daha kötüye gitsin her sene umrumda değil yeter ki gitsin bu it.
  • Aziz Yıldırım başkan olduğunda Fenerbahçe bu ülkede en çok şampiyon olan takımdı
    Kişisel egosu ve diktatörce yönetimi yüzünden sayısız hata yaptı ve kulüp bir türlü istikrar yakalayamadı
  • Artık gençlerin önünü açması lazım
  • Sadettin sen misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Aziz Yıldırım başkan olduğunda Fenerbahçe bu ülkede en çok şampiyon olan takımdı
    Kişisel egosu ve diktatörce yönetimi yüzünden sayısız hata yaptı ve kulüp bir türlü istikrar yakalayamadı

Doğru,Fenerbahçe 2 şampiyonluk öndeyken,1 şampiyonluk geride şu an.Ancak bu adamı tahtından,sportif başarısızlık edecek gibi görünmüyor.Sportif başarısızlık olarak şu 19 senede hemen hemen her şeyi yaşadı Fenerbahçe,son maçta verilen şampiyonluklardan tut da,saçma sapan kaybedilen kupa finallerine kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Başkanlık seçimini hileyle kazanan bir insandan ne beklenir ki..

puahahahahahhahhaha
  • Erkek basketbolda avrupada basari var mi? Yok.

Ligde de fenerbahce olarak basarili olamadi zaten sonra ulkerle birlesince basarili oldu. Ulkersporun bayragini fenerbahce tasimiyor yani beraber tasiyorlar.

Kadin basketbolda avrupada basari var mi? Yok aksine en buyuk rakibine kupa kaybetme var.

Geciniz efendim olimpiyatlarda madalya kazanan atletlerin hepsi dopingli cikiyor tek tek. Ne madalya almisizda fenerbahce spor kulubunun yetistirdigi bir sporcudan boyle konusabiliyorsunuz anlamiyorum.

Bu ulkede sporun bakin futbolun degil sporun gelismesindeki en buyuk engel aziz yildirim ve onun gibilerdir.

• 18 değil 22 kupa kazandık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipodnano1

Erkek basketbolda avrupada basari var mi? Yok.

Ligde de fenerbahce olarak basarili olamadi zaten sonra ulkerle birlesince basarili oldu. Ulkersporun bayragini fenerbahce tasimiyor yani beraber tasiyorlar.

Kadin basketbolda avrupada basari var mi? Yok aksine en buyuk rakibine kupa kaybetme var.

Geciniz efendim olimpiyatlarda madalya kazanan atletlerin hepsi dopingli cikiyor tek tek. Ne madalya almisizda fenerbahce spor kulubunun yetistirdigi bir sporcudan boyle konusabiliyorsunuz anlamiyorum.

Bu ulkede sporun bakin futbolun degil sporun gelismesindeki en buyuk engel aziz yildirim ve onun gibilerdir.

Erkek Basketbolda son Oradoviç ile 2 final four 1 playoff. Bu final fourların 1 inde final ve son saniyede kaçan şampiyonluk. Ligde üst üste kaç şampiyonluk vardı saymadım ?

Kadın basketbol üst üste kaç final four bakmadım ? kaybettiysek yabancıya gitmedi ya ? süreklilik var. Keza üst üste kaç lig şampiyonluğu var ?

Olimpiyatlar da doping meselesi kulüpleri ilgilendirmez bu ülkenin sorunudur. Ayrıca en çok sporcu gönderen kulüptür.

Yazmamışsın ama Bayan,Erkek Voleybol konularına hiç girmeyelim zira kızlar kaç kupa aldı avrupada kaç sene üst üste ligde şampiyon oldu hatırlamak zor.

Velhasıl, Allah 1 dir. Ama bunu Aziz Yıldırım söylese sorgulayacak tipler var. Spor Kulübü yazan armada herşeyi 90 a atılan 2 tane şut sananlar var. Aziz Yıldırım'ın tek hatası üslubu ve zamanlaması.

- Sen kalkıp berbat oynanmış bir deplasmandan sonra "Galatasaray'ı Gülen dualarlarla şampiyon yaptı" dersen yakışıkalmaz. Bugün Gülen'in videoları çıktığında kimse Aziz Yıldırım böyle demişti demez, demiyor da.

- Faik Çetiner'e sayıya kadar verip ama azarlayarak "Sen ne diyorun, hepinizi içeri alacaklardı. Bu ülkede 55000 kişiyle sivil darbe yapacaklardı" dersen, öyle 3 5 gazete Aziz Yıldırım demişti yazar geçer.

- "Süper Lig AŞ Kurulmalı" diye azarlarsan federasyonu sen söyledikten 5 yıl süper lig aş kurulur fikir babası da Göksel Gümüşdağ olur.

- "Bu ülkede FETÖ hakemleri var" dersen "konuşursam herşey yerinden oynar" dersen ve üstüne konuşmazsan Serkan Çınar yada Özgür Yankaya gibiler hala hakem diye devam eder. Aziz Yıldırımın tek problemi üslubu ve zamanlamalarıdır. O yüzden "Allah 1 dir" diye konuşsa inanmayacak bir hava veriyor. (haşa)

Genel olarak bakarsan iyi bir başkan ama bu dediğim dedik çaldığım düdük ile buraya kadar. Zaten rüzgar döndü sözünün eri ise yarın bir gün yargıtay beraatini onarsa bırakacak. Kasmaya gerek yok. Arkanıza yaslanın ve Obradoviçi izleyin. Türkiye de futbol futbol değildir. Zira Hırvatlardan alınan 1 puana medyanın sevinmesi bunun ispatidir.

Not : Mesajını garez olsun diye alıntılamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: katafaz

İnsanların anlayamadığı bazı şeyler var . Fenerbahçe bir futbol kulübünün ötesinde bir '' Spor Kulubüdür '' hem de örneği dünya da çok nadir olan .

*Bugün İspanya dan sonra en kaliteli Erkek basketbol ligi Türkiye ligidir . Bunun da en büyük nedeni geçmişte Efes Pilsen/Ülkerspor'un açtığı yolda Fenerbahçenin şuan bayrağı en iyi şekilde taşımasıdır
    *Bugün Türkiye de bayan basketbol takımı milli takımlar bazında en iyi takımımızsa Aziz Yıldırım'ın bu alanda ciddi yatırımlar yapması sonucudur
    *Bugün WNBA'nin yıldızları Türk takımlarına gelmeye çalışıyorsa bunun temel kaynağı Aziz Yıldırım'ın Taurasi , Penny Taylor , McCoughtry , Pondexter gibi isimleri Türkiye'ye getirmesidir
    *Son 5 yılda Türk takımları Avrupa da Bayan Voleybol'unu sonuna kadar domine edip , Kıtalar arası şampiyonluklar elde ediyorsa bu da Aziz Yıldırım'ın yıllardır Voleybol'un en üst düzey isimlerini getiriyor olmasındandır . Yeon-Koung Kim , Gamova , Zé Roberto , Skowrońska , Logan Tom vs vs
    * Türkiye son 2 olimpiyat da aldığı madalyaların çoğunu gene Aziz Yıldırım ve Türk sporuna katkıları sayesinde kazanmıştır
    *Türkiye ye modern tesistleşme , modern stadyum gibi temel özellikleri Aziz getirmiştir
    *Anadolu takımlarının da yayın gelirlerinden iyi para kazanmasını gene Aziz Yıldırım sağlamıştır

bunlar madde madde yazmakla bitecek şeyler değildir . Aziz Yıldırım'ın Türk sporuna katkıları anca öldükten sonra anlaşılır . Her ne kadar futbol da başarılı bulmasam da , Aziz Yıldırım Türk sporuna katkılarından dolayı heykeli dikilecek bir insandır .

Bence cevaplar senin cevaplarında gizli hocam

Bir insan heralanda başarılı olamıyor demekki.Futbolla diğer şubalerin ilişkisini keseceksin ispanyadaki gibi futbolu başkası diğerlerini başkası yönetecek ozaman azzi bey gitsin diğerlerini yönetsin(Evet oralarda çok başarılı bunu yıllardırbende takip ediyorum amatör branşları bile aziz başkan uçurdu kano masa tenisi boks atletizm)

• Tesis yaptı tesis saçmalama

Müstehaktır bazı şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pençe_ -- 7 Eylül 2016; 13:04:54 >
  • Ozan ve Josef ikilisine 15 Milyon € bayıldıkları zaman anlamamız lazımdı futboldan çakmadıklarını.

Ama şundan eminim ozan tufan transferi %1000 komisyon işidir.
  • Fenerliler belki aksini düşünüp bana kötü düşüncelerini kusacak ama söylemeden edemiyeceğim bu kontrolünü yitirmiş zat olmasaydı şu an galatasaray fener düşmanlığı diye birşey olmayacaktı diye düşünüyorum. Aşırı fanatik ileri uçlarda yaşayan fenerli akrabalarım ile bile bunları artık doğru düzgün konuşabilmeye başladım şahsen eskiden konuşamaz durumdaydık. Etrafımdaki çoğu fenerlide aynı şeyleri söylüyor bulunduğumuz yüzyılda artık futbolun ülkemizde düşmanlıktan ileriye taşınamamasının en büyük sebeplerinden birisi bu adam.

Her başarısızlığında galatasarayın başarılarını karalayarak taraftarını senelerdir uyutmayı meziyet bilmiş bu şahsın tutumlarını artık görüyor olmanız hoş.

Şahsen Galatasaraylı olarak aziz kalsın demek benim için fanatik birisi olsam cokta güzel bir düşünce olsa dahi ben ülke futbolunun selameti için gitmesi gerektiğini düşünmekteyim. Size genç ve bilgili başkanlar gerekiyor. Tabi bizede liseli hegemonyasının yıkılıp sağlam temeller ile yeni bir yönetim inşası..

Umarım tez zamanda türk futbolu azizden, demirörenden, terimden ve bu insanlar gibi futbolun kara yüzlerinden kurtulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gs li kardeslerimize ricamiz duzeni bozmayin ztk da olsa azizin 19.yilinda 19.kupanizi alip oyle yolculayin.

Simdi 20 ya da 21.kupayi alirsaniz olmaz.19.yili sizde 19 da kalin duzen bozulmasin.Her yila 1 kupa istatistigi bozulmasin uzmeyin bizi daha fazla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.