Şimdi Ara

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 2022/23 Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe🏆 💛💙 (1580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
105.438
Cevap
229
Favori
3.794.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
173 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rossi'ye verilen bonservis birçok yerde bu sezona dahil ediliyor ama adam Mayıs'ta sezon bitmeden alınmadı mi? Yani bu seneye dahil edilen o 5.5M€ya aslında bu sezona dahil değilmiş gibi bakmak gerekmiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 2022/23 Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe🏆 💛💙

Crespo 10 numara değil 8 numara oynayacak bu formasyonda.

Böylelikle orta sahaya ferdi de geldiğinde boş kalmayacak, crespo ferdi ve arao yer alacak.

Ferdi ile crespo dinamizm ekleyecek.

Emre mor kanattan patlayıcı dribling ile tehlike yaratacak.

Maxi gomez alan açacak, emre mor ve joao pedro birçok boşluk yakalayacak.

Serdar aziz ile arao yarı sahamıza atılan hava toplarını süpürecek. Bu jorge jesus için çok önemli, böyle adamları mutlaka istiyor. Rakibe kafa topu indirmemeyi çok kritik buluyor.

Luan peres, iyi bir kesici ve geriden oyun kurucu. Ben luan peres ile serdar aziz ikilisinin oturursa çok iyi iş yapacağını düşünüyorum. Luan peres ilk maç biraz heyecanlandı, stres altıntaydı ama a klas stoper.

Bu kadro bence umut vadediyor.

• Okanovic kullanıcısına yanıt
    Szalai Serdar aziz ve luan peresten iyi bir oyuncu bence onu kesmek yanlış olur diye düşünüyorum. Gerisine okeyim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt

Szalai satılacak diye varsayarak oluşturdum bu kadroyu. Szalai satılmayacaksa luan peres biraz lüks bir rotasyon olacak çünkü...

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Crespoyla zajc araoya yardımcı olacakmış :D

Hakaret gibi ya şunu görsem derim satın beni. Satın beni ya da bu arao varken ben maça falan çıkmam

• Fenerbahçe ve Hull City, Dimitrios Pelkas'ın kiralık transferi için prensip anlaşmasına vardı.

• En kritik nokta ise bu formasyonda ileri üçlüden ortadakinin yani 4-1-3-2 'nin 3'ünün ortasındaki adamın crespo, mert hakan ya da zajc'tan biri olması gerek. Lincoln falan oraya olmaz. Lincoln anca emre morun yerine girer kilidi çözmek için (duran topla vs).

Eğer oraya lincoln gibi temposuz bir adam koyarsan ümraniye maçındaki tablo ortaya çıkıyor. Bomboş orta saha, iki top çeviren kaleciyle karşı karşıya kalıyor.

• Fenerbahçe, Maxi Gomez için yeni bir teklif yaptı. Bonservis bedeli aynı fakat teklife 'Sonraki Satıştan Pay' maddesi eklendi. Valencia bu teklife sıcak bakıyor. Maxi Gomez, İstanbul seyahati için kulüplerin anlaşmasını bekliyor.

• Fenerbahçe'nin 6 numara için istediği ilk isim William Carvalho. Oyuncunun sözleşmesinde çıkış maddesi bulunuyor. William Carvalho Fenerbahçe'nin sözleşme şartlarını kabul ederse; Fenerbahçe, Real Betis ile çıkış maddesi üzerinden bonservis pazarlıklarına başlayacak.

Real Betis, La Liga'nın belirlediği maaş bütçesini aştığı için William Carvalho'nun lisansını çıkaramadı.

• Berisha son dakikalarda girdi 1 tane gol attı arka adelesinde sertleşme varmış abi gönderin şu adamı ya

• Shieldwall kullanıcısına yanıt

Bir kere ters ayaklı oynayan birinin kesinlikle şut, çalım tehdidinin olması lazim ama Rossi'de bunlar hak getire. Adam soldayken sağa geçip rakip savunmasının dengesini bozuyor ve gol katkisi yapıyor. Bu sene Ümraniye maçındaki ikinci golde de aynısı oldu.

Direkt sağda oynasa nasıl olacağını ben de merak ediyorum. Denemek lazım bence.

• Fenerbahçe, Maxi Gomez için Valencia'ya 10 ml € teklif yaptı.

superdeporte_es

Fenerbahçe'nin Macar stoperi Atilla Szalai, West Ham United'ın teklifini kabul etti. Kulüpler arasında görüşmeler sürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Bir kere ters ayaklı oynayan birinin kesinlikle şut, çalım tehdidinin olması lazim ama Rossi'de bunlar hak getire. Adam soldayken sağa geçip rakip savunmasının dengesini bozuyor ve gol katkisi yapıyor. Bu sene Ümraniye maçındaki ikinci golde de aynısı oldu.

Direkt sağda oynasa nasıl olacağını ben de merak ediyorum. Denemek lazım bence.

Rossiden hiç bir cacik olmaz onu bırak ben düğünde bile oynatmam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gennaro Gattuso:

"Maxi, henüz hazır değil çünkü son 2 hafta bizimle beraber antrenman yapmadı. Yarın kadroda olup olmayacağını göreceğiz."

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 2022/23 Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe🏆 💛💙FutboLandyoutube
    Seferovic Jorge Jesus'u secdeye yatıp iman ettiriyor. 🤩😅 #shorts #seferovic
    https://www.youtube.com/shorts/-dtBeRLCB9Y?feature=share
  • Birilerini almak için neden birinin satılmasını bekliyoz elimizde para yokmu her sene bol keseden transfer yapıyorduk ne oldu paralar suyunu çektimi yoksa koç daha tutumlu biri mi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D430CD60 -- 14 Ağustos 2022; 16:31:45 >
  • F-G kullanıcısına yanıt

Pazartesi olunca ıkı gun sonra macımız olmuş oluyor. 3 gun sonra mac yapmak ıstıyorsak pazar gunune macc vermelerı lazım bıze.

• Transfer bilançosunda eksiye düşmemek için böyle hareket ediyor sanırım.

• Vitor ile brezilya basını bile dalga geçmeye başlamış. Kovulmaktan korkuyor musunuz diye.. O da bankada çok param var demiş cevap olarak. Hepsi de fenerbahçe nin verdiği tazminat parasıdır. şaka maka adam kötü teknik direktör ama iyi bir scout.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 2022/23 Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe🏆 💛💙

Bu ikili çok can yakacak. 🔥🔥💛💙

• 
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.