Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3040. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30383039304030413042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Çakışmıyorlar ki Thiam forvet, Samatta'dan sonra em iyisi

Alıntıları Göster

Çaktırma muric e de yer açıyorum işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soruyorum size, alexin attigi calimlari, paslari, golleri, yaptigi bilek hareketlerini vs. bu gs ve bjklilerin cok övdugu sniejder, hagi ve gomezden hangisi yapabilir? Gomez gibi yuzlerce santrafor var, surekli bir gomez yetisiyor zaten. Hagi ve sneijder gibi bir suru ortasaha ve kanat oyunculari yetisiyor. Fakat bi alex cikmiyor, alexin yeteneklerine sahip olan brezilyalilar gunumuzde direkt olarak reale falan transfer oluyor zaten. Keza mesut da oyle, bakin kardeslerim burada mesut ozili izlemeyen arkadaslar cok, olabilir tabi anlarim sonucta bircogumuz sadece tuttugumuz kuluplerin maclarini seyrediyoruz. Mesut realde oynarken reali aldi goturdu. Real madride gelip cok iyi oynayipta geldiginden daha yuksek bonservisle satilan kac oyuncu var tarihte bilir misiniz? 2 tane. Bunlardan biri mesut özil.

• quote:

Orijinalden alıntı: T@rhuncu

Kurtlar sofrasından çıktık... Yeniden doğduk.

Bunda Erol Hocanın sene ortasında bıraktığı taktiksel anlayışa geri dönmesinin katkısı büyük. Topu alıp oynayan değil, rakibi bozan ve bir anda topu kazanıp rakibi hazırlık yakalamaya çalışan bir takımız. Çünkü kim ne derse desin, kadromuz vasat. Takıma nerede bonservissiz istenmeyen kalas, sakat veya pili bitik 30'luk adam var, hepsini doldurdular. Buna da şampiyonluk kadrosu dediler. Geldiğimiz noktada her maça 8 eksikle çıkan, Sinan Gümüş ve Ferdi gibi bölgesinde üçüncü yedek olan adamların bile ilk 21'e giremediği, tek hamle oyuncusu patlak balon Cisse olan bir takımız.

Sene başında savunmayı az buçuk halletmiş ve duran toplar ve yandan yapılan ortalarla gole gidiyor ve maçları alıyorduk, bizim taraftar başladı yok yan toptan gol mü olurmuş, her gol Caner'in ortası veya korneri, duran topuyla geliyormuş, akan oyunda gol yokmuş filan. Hoca da bunlardan etkilenip oyun sistemini değiştirdi ve önde çok adamla baskı yapmaya başladı. Bizim beş para etmez stoperlerin oynayabileceği bir oyun değildi bu ve bize 4 mağlubiyete mal oldu. Hoca bu oyunundan dönmüş, gerçi bugün yine önde çok basan bir Fenerbahçe vardı, haftaya böyle olmaz.

Şimdi Tisserand müthiş oynadı filan yazıyorsunuz, yoo müthiş oynamadı. Onun gibi bir stoper için oynaması çok daha rahat bir sistemle oynuyoruz artık, son 5 maçta 3 gol yedik. Biri penaltı, biri de bugünkü boş beleş gol. Öbürü de Başakşehir'in duran toptan attığı goldü zaten. Yani son beş maçta "akan oyun"dan ilk golü bugün yedik 90+4'te.

Bu takımın oyun olarak yükselebileceği fazla bir yer yok, üç günde bir maç var ve kadronun yarısından verim alamıyoruz, alamayacağız da muhtemelen Sosa'dan filan. Diğer yarısı da sınırlı futbolcular zaten. Çıkartın aklınızdan bunu. İkinci olarak da ne zamandan beri duran toptan golümüz yok, her gol "akan oyun"dan ve halen ikinciyiz, görüldüğü gibi duran toptan değil de kenara sıfıra inip kesince filan gol olunca dört puan vermiyorlar galibiyete.

Son olarak 77 numaralı formayı giyen hainin formasını kaptırması ile sağ kanadımız otobana dönmekten kurtulmadı belki ama bu sefer bu otobanı Gökhan'ın karşılayamadığı topçular değil Nazım Sangare kullanıyor.

Kazandığımız, gol attığı maçlarda bile yazdım bu Gökhan denen adamın yedirdiği golleri, yediğimiz her gol istisnasız bu adamın kanadından geliyordu. Lemos'un Karagümrük maçında yaptırdığı ve az daha 2 puana mal olacak olan penaltıda Gökhan bey gitmiş orta sahada adama baskı yapıyor mevkisini boşaltmış. Ne boş herif ya umarım bir daha oynamaz TR kupası filan dışında, Nazım'a bir şey olmaz İnşallah biyonik adam...

Konya maçında kaybedince şampiyon olamamızın nedeninin fenerbahçe taraftarı olduğunu anladım. Hatta taraftar maçlara gitmiyor diye Erol Bulut Hala takımda. Kesinlikle bir istifa gelirdi. Millet büyük takım yönetmemiş td'yi getirdiler diye kızardı. Daum'u istiyoruz derlerdi. Fb taraftarında linç kültürü var. Gs ve bjk'de de var ama fb kadar değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Çaktırma muric e de yer açıyorum işte

Alıntıları Göster

Keşke gelse

• quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

soruyorum size, alexin attigi calimlari, paslari, golleri, yaptigi bilek hareketlerini vs. bu gs ve bjklilerin cok övdugu sniejder, hagi ve gomezden hangisi yapabilir? Gomez gibi yuzlerce santrafor var, surekli bir gomez yetisiyor zaten. Hagi ve sneijder gibi bir suru ortasaha ve kanat oyunculari yetisiyor. Fakat bi alex cikmiyor, alexin yeteneklerine sahip olan brezilyalilar gunumuzde direkt olarak reale falan transfer oluyor zaten. Keza mesut da oyle, bakin kardeslerim burada mesut ozili izlemeyen arkadaslar cok, olabilir tabi anlarim sonucta bircogumuz sadece tuttugumuz kuluplerin maclarini seyrediyoruz. Mesut realde oynarken reali aldi goturdu. Real madride gelip cok iyi oynayipta geldiginden daha yuksek bonservisle satilan kac oyuncu var tarihte bilir misiniz? 2 tane. Bunlardan biri mesut özil.

katılıyorum alex mesut oynadığında hagiyi şınaydırı falan bir tarafında sallar

süper lig istatistiklerine bakınca hagi 94dk da bir gol yada asist yapıyor alex ise 81 dk da bir gol yada asist yapıyor tartışmaya kapalıdır bu konu bende alex > hagi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 19 Ocak 2021; 1:49:49 >

• Özete baktimda. Ankaragucunde iki kere adamların eline çarpmış. Ne bir var incelemesi, ne de bir hakem müdahalesi. Sanki hicbirsey yokmus gibi devam edilmiş. İki tane net penaltimiz heba edilmiş.

Bir diğer pozisyon Ankaragücü defansı kaleciye pas veriyor. Kaleci eline alıyor. Gene sanki normal biseymis gibi hakemler görmezden gelmiş.

Fener bu maçı kazandı diye böyle büyük olayla göze batmamis ama gene Fenere çok büyük haksızlık yapılmış.

• adjustik kullanıcısına yanıt

haginin oynadigi yillarda futbolcular leblebi gibi gol atiyolardi. Ne bir taktik ne bir teknik vardi. Sadece şut cekerek kupalar kazanabildiginiz bir dönemdi o. Gercek futbol 2004-2005 yillarindan sonrasidir

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Onların alacağı şey belli göksel in kahve fincan takımı
    Ta da en fazla esenler den Aytaç ı karşılamaya giderler

Alıntıları Göster

öyle deme i touch > alex + mesut

• Aspor başlık atmış : "Galatasaraydan mesut özil transferine cevap" diye. Merak ettim girdim.

İrfan can kahveci haberiymiş dhejsjsksk

• Ama ozamanlar futbol baskaydi. Bence eski futbocular ile yenileri karsilastirmak sacma. Hagiyi izlemedim ben o siralar futbol izlemiyodum. Ama eski maclari acar bakarm. Futbol o zamanlar bi baska oynaniyodu sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOEMAN32 -- 19 Ocak 2021; 2:37:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

5 maçtır haftaiçi oynuyoruz, 5 maçtır izleyemiyorum ve 5 maçtır kazanıyoruz 

Biri bu arkadaşı vursun sampiyonlugu garantileyelim

• Takıma Osayi gelene kadar o tarz 6 ay kiralık bi kanat alınmazsa sezon sonunu göremeyeceğiz bence. Ne Thiam ne de Samatta kanat forvet için ideal tipler değil, uçta oynayacak adamlar bunlar. Geniş kadromuz var dedik her hafta 10 eksikle çıkıyoruz sahaya. Bi de gönderin artık şu Dirar, Tolga, Ademi, Cisse, Perotti’yi...

• quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

soruyorum size, alexin attigi calimlari, paslari, golleri, yaptigi bilek hareketlerini vs. bu gs ve bjklilerin cok övdugu sniejder, hagi ve gomezden hangisi yapabilir? Gomez gibi yuzlerce santrafor var, surekli bir gomez yetisiyor zaten. Hagi ve sneijder gibi bir suru ortasaha ve kanat oyunculari yetisiyor. Fakat bi alex cikmiyor, alexin yeteneklerine sahip olan brezilyalilar gunumuzde direkt olarak reale falan transfer oluyor zaten. Keza mesut da oyle, bakin kardeslerim burada mesut ozili izlemeyen arkadaslar cok, olabilir tabi anlarim sonucta bircogumuz sadece tuttugumuz kuluplerin maclarini seyrediyoruz. Mesut realde oynarken reali aldi goturdu. Real madride gelip cok iyi oynayipta geldiginden daha yuksek bonservisle satilan kac oyuncu var tarihte bilir misiniz? 2 tane. Bunlardan biri mesut özil.

Hocam Hagi zaten büyük topçu değildi ki. Türkiye de iyi oynadı. Madrid yada Barcelona ya bir sürü oyuncu gidiyor, tutunamayanlardan birisidir Hagi.

Hagi nin futbol kariyerine bakarsanız görürsünüz. Mesut un 250 tane asisti varken Türkiye ye gelene kadar, Hagi nin 31 yaşında 30 tane falan asisti vardır. Bakın Hagi 2. Ligde bile 0 asist ile oynamıştır. Yoksa Hagi aynı Türkiye de başarılı olmuştur.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt

Evet başkaydı. Yetenekli oyuncu ve kazma oyuncu olarak 2ye ayrılırdı oyuncular.

Takım oyunu alan daraltma gibi şeylerden çok 1v1 oynanırdı.

Kalmalar topu yetenekli oyuncuya verir top öyle oynanırdı.

1 adamın peşinden 5 adam koşarken çok görünürdü maç içinde

• Günaydın Aşk!

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe'nin Ankaragücü'nü 3-1 yendiği maçın ardından açıklamalarda bulunan başkan Ali Koç, Mesut Özil ve Szalai'den sonra bir de kanat oyuncusu transfer edeceklerini belirtti. Başkan Koç, Vedat Muriqi'in geri döneceğine ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

İşte varga o profile uyuyor hem yatırım olur 24 yaşında Atillanın milli takımdan arkadaşı thiam atsan atılmaz satsan satılmaz bir oyuncu Hasan Ali gibi çok zaman kaybetmeden elden çıkarmak lazım üzerine koyamayacak  

Alıntıları Göster

Thiam konusunda kesinlikle sizle aynı görüşte değilim. Takımın en iyilerinden şu an. Niye satmaya veya göndermeye çabalayalım ki? Çin'den veya Arap yarımadasından olurda iyi bir teklif gelir ancak öyle satılabilir. Thiam ve Valencia'nın yetenekleri belli. Bu oyuncular yetenekleri çerçevesinde yeterli katkıyı veriyorlar. Daha fazlasını beklemek hayalcilik olur.

• 
Sayfa: önceki 30383039304030413042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.