Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43944395439643974398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özetten maç izleyip posizyon yorumu yapan da gerçekten komik. Maçın tamamını, posizyonun tamamını izleyin. Siz şaka falan yapıyorsunuz sanırım. Posizyonun niye iptal olduğundan bile haberiniz yok,nasıl maç izliyorsunuz siz yahu. Pelkas havadan gelen topu eli ile müdale edip önüne alıyor. O yüzden iptal.

• Bence osayi forvette samattadan daha iyi iş yapar. En azından yıkılmıyor. Top tutuyor, sırtı dönük oynayabilir. Çalım atıyor, defans arkası koşu atıyor. Ne Cisse ne de Samatta artık 11 de başlamamalı. Thiam ve Osayi ileri uçta düşünülmeli. Yani bir nevi bazı maçlarda 4-6-0 oynamalıyız.
  • constantine05 kullanıcısına yanıt
    Topa el ile zerre müdahalesi yok. Hakem eli ile yaptığı işaretinde ayağa basmayı gösteyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Maç bitince biri kırmızı kart görmüş. Kim o?

Boffin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • player75 P kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • Mesut Özil tam bir hayal kırıklığı... Çalım atamaz, şut çekemez, savunmaya yardım etmez. Bu haliyle ilk 18'e girmesi bile imkansız.

Senin yaptığın yorum Pelkasıj pozisyonu. Bana o pozisyonun ele temas görüntüsüni yollar mısın? Bu poziyonlar için yorum yapmamışsın alıntıladığım mesajında. Bana o pozisyond eli gösterir misin? Bu pozisyonları ise hakem yorumu, penaltı verilebilirdi. Bana göre altayın ve pelkasın pozisyonları penaltı.
  • Mesut Özil, yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacak. Tedavinin gidişatına göre, yıldız ismin sakatlık süresi 2-3 haftaya düşebilir. (NTV)

Bir yerde 6 diğerinde 1 ay diyorlar. Yine de toparlaması uzun sürecektir bana kalırsa. Bu yoklukta İrfan'ı da iyice ısındırmak lazım ilk 11'e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 5 Mart 2021; 0:2:51 >
  • Mesut 6 hafta yokmuş...Ulan tam Gustavo dönecekken Mesutu kaybettik Allah kahretsin ya....

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

reçeteyi hocama mail atıyorum şu anda.

@Spider-Man ne diyorsun valencia'dan bir ashley young çıkar mı?Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Maçı izlemediğini anladım bari özeti izleseydin. Bana o 100 kişiden 90 ının futbolun F sinden anlamayıp yorum yapan twitter tayfasının yorumlarından yapma. Hangi takımın trolüysen orada yap yorumlarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: player75

Senin yaptığın yorum Pelkasıj pozisyonu. Bana o pozisyonun ele temas görüntüsüni yollar mısın? Bu poziyonlar için yorum yapmamışsın alıntıladığım mesajında. Bana o pozisyond eli gösterir misin? Bu pozisyonları ise hakem yorumu, penaltı verilebilirdi. Bana göre altayın ve pelkasın pozisyonları penaltı.

Attığım 2 resimdeki buz gibi net penaltıları konuşun siz önce,sonra diğer posizyonu konuşmaya gerek bile kalmıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

Attığım 2 resimdeki buz gibi net penaltıları konuşun siz önce,sonra diğer posizyonu konuşmaya gerek bile kalmıyor zaten.

Alıntıları Göster

Kalecinin dokunmaz olduğu yere girem topu yumruklayacağı sırada da kafamı uzatam.Bu eleman da laglı olarak bıraktı kendini yere foto üzerinden pozisyon yorumlayan insanlarla konuşmaya gerek yok aslında da sıyırıp geçiyor bilgin olsun.

ha ayrıca teşekkürler novak da yere basıyormuş onu görmüş oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be4die -- 5 Mart 2021; 0:15:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SANTRAFOR ÖZLEMİ

Bugünkü maç benim umudumu tamamen bitirdi. Geçen hafta maçın kilidini açan Ferdi 80'de alınıyor. Samatta 79 da çıkıyor falan böyle şeylerin izahı olamaz.

Bir tarafta trip atan futbolcular bir tarafta ciddi manada defoları olan bir teknik yönetim.

Zor bu iş. Çok ama çok zor. Ozan'ı kesmişsin ts maçında İrfan hazırım diyor sen yine Ozan'ı alıyorsun. Ozan bu takımdan çoktan gitmiş durumda farkında bile değil hoca olayın oynatmaman takıma kazandırır be hoca

Mutluluğun formülü çok açık İrfan, Pelkas, Gustavo

433-352-4231-343 her yola gelir. Bjk maçını kazan, seri yap, kendi kaderini kendin çiz.

Sen bana başka pozisyon fotosu attın. Ben o pozisyonlar için de yorum yaptım. Madem başka pozisyonlar konuşacağız o zaman bana göre mesuta yapılan harekette kart olmalı idi freddy kırmızı ile atılmalıydı. Ben senin Pelkasın penaltısında el var diye yaptığın yorumunun yanlış olduğunu belirtmeye çalıştım. Hakem orada el için değil ayağa bastığı için kart verdi. Bence önce diz ile takip temas ediyor, yani penaltı. Neyse uzatmaya lüzum yok. Bitmiş maç için hakem kararları değiştirilemez.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Yapamaz, oyunu okuyamıyor. Oyunculara dokunamıyor ne mental olarak ne taktik olarak direndim hep bi umut dedim ama bu maç o ince ip koptu. Ciddi manada dalga geçer gibi yönetiyor takımı. Maalesef keşke dizilimle bitse olay. Takımın setleri yok, 3-4 haftadır bu oyunu oynama çalışıyor takım hala ortada net bir organizasyon yok.

Oyuncuların ne oynayıp oynayamadığının ve kafa yapısının ne durumda olduğunun bile farkında değil. Sen Ozan'ı kestin takımdan getirip bu maç sahaya atıyorsun. Bu ciddi manada hatadır. Santraforunun kim olduğunu bile belirleyememiş. Ben sadece şunu söyleyeceğim Larin'i Fenerbahçe alsaydı veya Aboubakar'ı Fenerbahçe alsaydı bu kadar gol atabilirler miydi?

Teknik ekibimiz takıma hiç bir katkıda bulunamıyor. Biz şampiyonluk yarışından çıktık artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

Özetten maç izleyip posizyon yorumu yapan da gerçekten komik. Maçın tamamını, posizyonun tamamını izleyin. Siz şaka falan yapıyorsunuz sanırım. Posizyonun niye iptal olduğundan bile haberiniz yok,nasıl maç izliyorsunuz siz yahu. Pelkas havadan gelen topu eli ile müdale edip önüne alıyor. O yüzden iptal.

Birader hastalıklı insanlarsınız ve hastalığınızı millete yaymaya çalışıyorsunuz. Maç oynanırken maçta yaşanan pozisyonlarla ilgili konuya mesajlar da attım, bilmeden gelip burada car car ötmeyin lütfen. Maçı izlememişim de özeti izleyip yorum yapmışım da bilmem neymiş. Pozisyonun el ile alakası yok, hakem büyük ihtimal el bileğini göstererek ayak bileğine bastığını anlattı. Ayrıca diğer mesajında da arkadaşın yorumuna cevap vermeyip alakasız mesaj yazmışsın. Konu Pelkas'ın pozisyonuydu, Altay'ın pozisyonu değil. Git hastalığını başka yerde yay. Sakin sakin takılan insanları bile çileden çıkarıyorsunuz.

Not: Altay'ın pozisyonu penaltı zaten, itirazım yok. Mesele saçma sapan konuşup insanları çileden çıkartmanız.

• mesut 1.5 ay yokmuş. bizim müthiş sağlık ekibiyle sezonu kapattı aslında diyebiliriz. bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama doğruya doğru pelkas oynayacak ortada oh be.

fener taraftarı kadar cefakar bir taraftar grubu yok şu dünya üzerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 5 Mart 2021; 0:36:5 >
  • Ersun Yanal futbol dersi verdi.Hakemler adaletli olsaydı ilk yarı iki olacaktı.

• player75 P kullanıcısına yanıt
    Samatta harici o mevkide her oyuncu iş yapar
  • 
Sayfa: önceki 43944395439643974398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.