Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30303031303230333034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rakip takımın durumu ortada bu maça göre takımı yorumlamamak gerekir. bu maç hariç son iki maçı izlerseniz şansa bala aldık takımın ortumadığı sakatlıkların devam ettiği söylenip duruluyor bu takım ne zaman oturacak merak konum derbi kazanamadan sevinmek bizim için lükstür.

• Valla bir hataya bakıp oyuncu gömülmez. Genç oyuncu hiç gömülmez. İsmail'i pür dikkat izledim. Kumaşı çok iyi çocuğun. Eljiften sonra ilk defa bir genç beni bu kadar heyecanlandırıyor. Her maç 70 de bir şekilde oyuna girmesi lazım.

• Galatasaray konusuna göre yine hakemle almışız. Kaç kere diyorum hakemle almayın şu maçı diye.

• Gözüme birkaç bir şey takıldı.

Birincisi gol atana kadar pozisyon bulamıyoruz. Yani ilk pozisyonumuz gol oluyor ama 30. dk da falan geliyor. İlk şutumuz o dakikalarda oluyor.

İkincisi atağa çıkarken oyuncular ayağında çol fazla tutuyorlar topu. Valencia, Samatta öyle mesela. Thiam koşup topla ilerlemesi gerekirken duruyor pas atacak adam arıyor halbuki önü bomboş. Takım yorgun gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Dorukhanı takas yolu ile değilde tolgay gibi 3-4 milyon euro bonservis ile satarız.Yoksa oynatmayız kadro dışı bırakır süründürürüz mehmet Ekici gibi.

• O değil de erol bulut kem küm diye laf edenler acaba dün gs'nin ve bjk'nin ne oynadığını da açıklarsa süper olacak zahmet olmaz ise. ne oldu uçup kaçtı mı ligin fener hariç sözde süper oynayan takımları ? kötü oynadılar demiyorum özellikle beşiktaş için ama yani fener kümeye düşüyormuş gibi algılar falan. dün bjk paso ortalar ile oyunu açmaya çalıştı. fener yapınca mı laf oluyor.

fenerin oyunu hala tam oturmamış olabilir evet çok geçti ama AS OYUNCULAR DÖNELİ bir ay oldu neredeyse. Kaç hafta üçüncü forvet ile oynadık

• Bana göre günün en iyileri gustavo ve nazımdı.

• Anormal zirve kullanıcısına yanıt

üç günde bir maç yapıyoruz hocam inşaatçılar sağ olsun. yaz günleri çuvala girdiği için.

• Rîtchîe Blackmore R kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de diyorum dinlemiyorlar. Bir de Arda Kardeşler çok para istiyor. Ama en azından iyi oynadı 2 gol 1 asist.
  • Gelecek maç Ozan yok madem İsmail oynasın.

Şimdi değilse ne zaman, taş gibi top oynuyor eleman.

• Hücum ribaundlarını iyi değerlendiremiyoruz, yine o üçgenler, beşgenler, sekizgenler olmuyor tam olacak olmuyor bunları da halledebilsek tertemiz maçlar izleyeceğiz. Kaç kere ileride top kapıp hiç ettik, yetenek konusunda da sıkıntılar var Thiam ve Valencia çok faydalı oyuncular ama bir Samatta tekniğine sahip değiller bu da problem yaratıyor.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Pumalı dört yıldız forma için maaşı ayırdım başkanım merak etme. koçtan gelen koça gidecek  

• Perşembe günü Sivas maçında puan kaybı bekliyorum berabere bitebilir ama olurda bu oyuncularla kazanırsak Erol hocaya büyük saygı duyarım.

• bu beinsports kaşınmaya devam ediyor

• Osayi gelmezse bir kanat transferi olacak sanırım.

• 5 maçtır haftaiçi oynuyoruz, 5 maçtır izleyemiyorum ve 5 maçtır kazanıyoruz 

• 
Sayfa: önceki 30303031303230333034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.