Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2082. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20802081208220832084
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AİGUN

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

İnsallah bundan sonra nizami gollerimiz iptal olmayacak ve sezonu mutlu sonla kapatıp guzel gunler gorecegiz gunesli gunler sonra senlik icin de karsı yakaya bakacagız.

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Ben uyduruk demedim fenerinkilere de.

Zaten uzaktan şutlarsa ve istatistikler balonsa uyarın dedim. Ama genelde bu futbolun doğasında vardır, ligi uzun vadede iyi oynayan takım kazanır. Tek maçta uyduruk penaltı almış almamış bunlar önemsiz. Bunlar taraftarları uyutmak için haftalık gündem yaratır. İyi oynayan takım hiç bunlara girmez. Küçük hesaplar yapanın hedefi küçüktür. GS iyi oynuyorsa sırf bu maçı kaybetti diye ligten kopmaz merak etmeyin, tıpkı sizin konyaya yenildiniz diye kopayacağınız gibi.

Özetle, iyi olan takım penaltı da alır, penaltısız maç da alır. Hakem hataları hep oldu he olacak, uzun vadede herkesin lehine/aleyhine aynı oranda hakem hataları oluyor. Gereksiz gündem olarak görüyorum bu hakem işlerini, aç konumuza bak bizim başkanın dediklerine de kızdım; bu konuda tavrım bu.

Alıntıları Göster

Gereksiz bir konuşma olmuş. Başlamış gene gizli GS sevdalilari konuşmaya. Yok iyi takım şöyle böyle. GS nin her maç fix 1 penaltı hakkı oluyor zaten. Hakemlerin, TFF nin arkasinda durduğu bir takımı bir iki maç iyi oynadı diye göklere çıkarmanın lüzumu yok. Adamlar en çok penaltı kullanan takım. Senaryo her sene aynı şekilde devam ediyor. Rakip takım bize kickboxcu gibi dalınca penaltımız verilmiyor ama. O zaman da gelip bizi savunsana kardeşşş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• La olm bu gs'ye öldü bitti diyorlar adamlar ile aynı puandayız bize de uçuyoruz kaçıyoruz diyorlar

• sene sonuna kadar olan maçlar

beşiktaş +3

denizli +3

malatya +3

gaziantep +1

başakşehir +1

11 puan

14 haftada 31 puan

zaten 14 haftadan sonra tek zorlu rakip alanya

mağlubiyet almasak ki umarım almayız 16 puan ediyor. 20 haftada 47 puan... gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

sene sonuna kadar olan maçlar

beşiktaş +3

denizli +3

malatya +3

gaziantep +1

başakşehir +1

11 puan

14 haftada 31 puan

zaten 14 haftadan sonra tek zorlu rakip alanya

mağlubiyet almasak ki umarım almayız 16 puan ediyor. 20 haftada 47 puan... gayet iyi

17 maçta 41'in altı kesmez.

• AİGUN kullanıcısına yanıt

Bu mesajı silersiniz diye ss aldım. Maçtan sonra burdayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Ben uyduruk demedim fenerinkilere de.

Zaten uzaktan şutlarsa ve istatistikler balonsa uyarın dedim. Ama genelde bu futbolun doğasında vardır, ligi uzun vadede iyi oynayan takım kazanır. Tek maçta uyduruk penaltı almış almamış bunlar önemsiz. Bunlar taraftarları uyutmak için haftalık gündem yaratır. İyi oynayan takım hiç bunlara girmez. Küçük hesaplar yapanın hedefi küçüktür. GS iyi oynuyorsa sırf bu maçı kaybetti diye ligten kopmaz merak etmeyin, tıpkı sizin konyaya yenildiniz diye kopayacağınız gibi.

Özetle, iyi olan takım penaltı da alır, penaltısız maç da alır. Hakem hataları hep oldu he olacak, uzun vadede herkesin lehine/aleyhine aynı oranda hakem hataları oluyor. Gereksiz gündem olarak görüyorum bu hakem işlerini, aç konumuza bak bizim başkanın dediklerine de kızdım; bu konuda tavrım bu.

Alıntıları Göster

Müthiş saçma argüman hakem hataları her zaman İstanbulun 3 takımı lehine olmuştur. Geçen senede başakşehir. Başakşehir in son dakika yediği penaltı gibi onlarca çalmadı lar geçen sene. Hatta şunu iddia ediyorum hskemler ist. Takımlarını kollamasa şu ana kadar ts nin 3.4 başağın 1 sivasın 2 şampiyonluğu vardır.

• Iki yuzlu rize. Umarim kume duserler. Bizim mactan sonra aglayan rize simdi gs macinda hakem ile yenildikleri halde “ gs iyi oynadi “ diyor. Kirli herifler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shieldwall kullanıcısına yanıt

Hahaha çok komiksiniz Sivas maçından beri Gs oyunlarını iyi izleyin tek kale maç oluyor basmayan oyuncu yok

aksine Fener çok dağınık Konya maçını hatırlayın

kazandığı maçlarda genelde gol yiyerek baskın görünen ama üretkenlikten uzak oyunlar...

Bjk den sürpriz gelebilir bugün forma girmeye başladı Sergen’in takımı

bu lig korona sebebi ile çok şeye gebe oyuncuların aynı anda yakalanması ile birden 21 yaş altı takımlarla maça çıkabilir takımlar art Arda puan kayıpları da olabilir aşı gelene kadar üstlerde tutunan takımlar ipi göğüslemeye yakın olacaktır

• derbi günü

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Iki yuzlu rize. Umarim kume duserler. Bizim mactan sonra aglayan rize simdi gs macinda hakem ile yenildikleri halde “ gs iyi oynadi “ diyor. Kirli herifler.

niye kendi yandaşlarınıza sövüyorsun şimdi.

kardeşiniz olan takıma nolduda satıyorsun işiniz bitti gönderın demi

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Fikstür+hakem şansı hocam
  • Bu nasıl iş kendi formumuzda yazdıklarımız siliniyor adamların kendi formunda Fenerbahçeye söylemedikleri kalmıyor hiç birşey yok bu nasıl yöneticilik. 🤬
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsanelerölmezunutmayın

Gereksiz bir konuşma olmuş. Başlamış gene gizli GS sevdalilari konuşmaya. Yok iyi takım şöyle böyle. GS nin her maç fix 1 penaltı hakkı oluyor zaten. Hakemlerin, TFF nin arkasinda durduğu bir takımı bir iki maç iyi oynadı diye göklere çıkarmanın lüzumu yok. Adamlar en çok penaltı kullanan takım. Senaryo her sene aynı şekilde devam ediyor. Rakip takım bize kickboxcu gibi dalınca penaltımız verilmiyor ama. O zaman da gelip bizi savunsana kardeşşş.

Alıntıları Göster

Bu forumda objektif adam bulmak gerçekten zor o yüzden sizi suçlamıyorum. Bana GS sevdalısı diyorsanız GS bölümünden bir kişi çevirip nickimi verin, GS en çok yerdiğim takımdır bu forumda, profilim de açık kendiniz de inceleyebilirsiniz. Ama bu bir gerçek ki GS son haftalarda(2-3 haftadır) gayet iyi oynuyor ve kazanmayı hak ediyor. Öyle baskın bir oyun oynarsa hakem hatası olur olmaz illa penaltı da alabilir, penaltı olmadan galibiyet de alır. Rize resmen sahada yoktu 2. yarı izlediğim kadarıyla, gelip bunu hakeme bağlamak falan(Ki Gs'nin iyi oynadığını söylememden sonra skor 1-0'dan 4-0'a geldi, sizin dediğiniz gibi hakemle alakalı olsa penaltıdan sonra Rize'nin çevirmesi lazım) gerçekten sağlıksız derecede eleştiri hatta eleştiri sınırlarını aşan bir şey oluyor. O yüzden futbol bu bu kadar önemsemeyin, UZUN VADEDE iyi olan kazanır. 1-2 maç özelinde buralarda sayfalarca yazmaya gerek yok. İyi forumlar.

@bidarxx

Katılıyorum tamamen dostum. Ancak bunu üç büyük takım taraftarına anlatmak zor. Herkes kendi aleyhine olanı görüyor, kendi lehine olanları ise diğer 2 takım taraftarı görüyor; bu sefer "size hep oluyor" gibi vicdani hesaplaşmalara çeviriyorlar ama uzun vadede üçü de diğer takımların hakkını yemiş oluyor bu bir gerçek.

• atiuser A kullanıcısına yanıt
    İyi oynar oynamaz orası ayrı gecen haftada o kadar pozisyon oldu berabere bitti o penaltı olmasa belki yine benzer senaryo olacaktı. Ama bunları söyleyince kendi formumuzdan mesajlar siliniyor yazıklar olsun. Demek ki sadece tff hakem değil kendi formumuzda düşmanları yenmemiz gerekecek...
  • yıllar sonra ilk kez derbi heyecanını yaşıyorum. belki 4-5 sene oldu

• 
Sayfa: önceki 20802081208220832084
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.