Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2080. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
119
Favori
4.176.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20782079208020812082
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız çok zevksiz maç he.Zaten bu kamera açılarıyla rize'de oynanan tüm maçlar böyle geliyor insana ama,bu ayrı bir zevksiz hakkaten.

• Bu sezon geçen seneye baya benziyor, biz bomba gibiydik ilk yarıda galatasaray berbattı ama puan farkı 3tü. İkinci yarı pandemi olmasa adamlar şampiyondu. Şu an bire bir kopyasını yaşıyoruz

• valencia'nin pozisyonunda penalti yok diyen adam emre taşdemirin pozisyonuna penalti diyor ben bunda art niyet ararim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 28 Kasım 2020; 19:19:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Dostum Fener de domine edip penaltı alıyor ama adı uyduruk penaltı oluyor burası Türkiye ayrıca her 30 şut atan takım penaltı almaya hak kazanmış mı oluyor belki 10 şutu da ceza sahası dışından çektiler yanlış düşünüyorsun

Ben uyduruk demedim fenerinkilere de.

Zaten uzaktan şutlarsa ve istatistikler balonsa uyarın dedim. Ama genelde bu futbolun doğasında vardır, ligi uzun vadede iyi oynayan takım kazanır. Tek maçta uyduruk penaltı almış almamış bunlar önemsiz. Bunlar taraftarları uyutmak için haftalık gündem yaratır. İyi oynayan takım hiç bunlara girmez. Küçük hesaplar yapanın hedefi küçüktür. GS iyi oynuyorsa sırf bu maçı kaybetti diye ligten kopmaz merak etmeyin, tıpkı sizin konyaya yenildiniz diye kopayacağınız gibi.

Özetle, iyi olan takım penaltı da alır, penaltısız maç da alır. Hakem hataları hep oldu he olacak, uzun vadede herkesin lehine/aleyhine aynı oranda hakem hataları oluyor. Gereksiz gündem olarak görüyorum bu hakem işlerini, aç konumuza bak bizim başkanın dediklerine de kızdım; bu konuda tavrım bu.

• marcao Boldwin in ayagına giriyor hakem devam ettiriyor.Atilla karaoglan sen ne muthis hakemmissiin be...

• yarın beşiktaşı yenemiyorsak bir zahmet şampiyon olmayalım

• Rize'nin diğer Anadolu takımlarına göre iyi sayılabilecek kadrosu var; fakat bugünkü maçta da görüldüğü gibi doğru düzgün bir oyun planları yok. Hocalarının kim olduğu aklıma gelmedi; sonra

merak edip baktım Stjepan Tomas' mış  . Harbi bu herif karın tokluğuna falan çalışıyor diye mi Anadolu kulüpleri takım emanet ediyorlar bilmiyorum; ama hocalığının berbat olduğu kesin...

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

yarın beşiktaşı yenemiyorsak bir zahmet şampiyon olmayalım

BJK, BJK gibi oynamıyor ki. Topu verip kapanacaklar. Kontradan atarlar mutlaka 1 tane. Konya'yı, Hatay'ı yenemeyen takımın BJK'yi de yenememesi sürpriz olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hedgehog24

Rize'nin diğer Anadolu takımlarına göre iyi sayılabilecek kadrosu var; fakat bugünkü maçta da görüldüğü gibi doğru düzgün bir oyun planları yok. Hocalarının kim olduğu aklıma gelmedi; sonra

merak edip baktım Stjepan Tomas' mış  . Harbi bu herif karın tokluğuna falan çalışıyor diye mi Anadolu kulüpleri takım emanet ediyorlar bilmiyorum; ama hocalığının berbat olduğu kesin...

Ulan her hafta GS'ye karşı oynayan takımlar için, bu takım bu kötü futbolla küme düşer diyoruz. Aslında işin aslı öyle değil. Anadolu takımları GS'ye farklı oynuyor, FB'ye karşı daha bir başka oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egos1907 -- 28 Kasım 2020; 20:36:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

BJK, BJK gibi oynamıyor ki. Topu verip kapanacaklar. Kontradan atarlar mutlaka 1 tane. Konya'yı, Hatay'ı yenemeyen takımın BJK'yi de yenememesi sürpriz olmaz.

Alıntıları Göster
    Sergen yalçin cesur oynatiyo savunma hattini ilerde kuruyo maç farketmezsizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 28 Kasım 2020; 20:39:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Alıntıları Göster

Kendi evlerinde 10 kişiye karşı kapandılar son maçımızda. Kadıköy'de hiç açılmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Alıntıları Göster

bizim için daha iyi savunma arkasina atilan 1 top ile golü atariz  2 stoperide ağır bjknin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 28 Kasım 2020; 19:39:0 >
  • Tomas ı da tebrik etmek lazım Kral Remy yi 65 de 0 2 iken oyuna aldı.

• Kırmızı kart jokeri de geldi beyler
  • Bravo hakem once Emre ye kart vermedin sonra Rizel iyi attın.Penaltı icat ettin yetmedi son noktayı da koydun.Tebrikler muhtesem yonetimin icin...

• o el carpmasiyla atiyosan kendini yaziklar olsun hakemin niyeti belliydi zaten 😡😡😡😡😡😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakemin rizeye faul verdiğini hatırlayan var mı
  • Ahahahahah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ammianus Marcellinus

Ahahahahah

Ne var?

• 
Sayfa: önceki 20782079208020812082
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.