Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20732074207520762077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Celal de Souza

Hocam dümdüz cırcır olmuşlardır muhtemelen

Alıntıları Göster

Cırcır mı? Öyle söyleyince aklıma Cem Yılmaz'ın fıtık skeci geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Ya serdarada olduydu ne yiyo içiyo bu topçular hayatimda bir sefer bile bağirsak enfeksiyonu geçirmedim

Alıntıları Göster

masterchef programında ömrü hayatımızda duymadığımız yemekleri yiyorlar. biz ise kuru fasulye,bamya, ıspanak yemeği,haftada 1 gün BİM den alınan kanatlarla et kotamızı doldurduğumuz için bize bişey olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cisse berbat oynuyor
    ademi çok daha iyi
    yine cisse başlarsa işimiz var

valencia umarım erken iyileşmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

masterchef programında ömrü hayatımızda duymadığımız yemekleri yiyorlar. biz ise kuru fasulye,bamya, ıspanak yemeği,haftada 1 gün BİM den alınan kanatlarla et kotamızı doldurduğumuz için bize bişey olmuyor

Alıntıları Göster
    Ahahah doğru soylusyonuzda kulupte çikan yemeklerin masterchefle alakasi oldugunu dusunmuyorum en kral restorantlarda bile turk yemekleri ağirliktadir yani ilginç geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Ahahah doğru soylusyonuzda kulupte çikan yemeklerin masterchefle alakasi oldugunu dusunmuyorum en kral restorantlarda bile turk yemekleri ağirliktadir yani ilginç geliyor

Alıntıları Göster

idman bitice perotti, sosa ile birlikte orada burada geziyor

tesis yemeği bozmaz. sosa istanbuldaki tüm pavyon ve lokantaları biliyor. perotti demek ki motoru bozmuş

biz o yemekleri yesek 1 ay sokakta yürüyemeyiz bünye alışkın değil onlar kadar sağlam değiliz vücut BİM'in tavuğuna A101in bakliyatına alışkın

• belki linçliceksiniz ama lemosun sağbekte 35'lik gökhandan daha iyi oynadiğini düşünüyorum

• bazen hepimizin aklına böyle saçma şeyler geliyo

• Samatta 3-4 hafta yokmuş.

Erol hoca dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Samatta 3-4 hafta yokmuş.

Erol hoca dedi

varlığı neydi ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

belki linçliceksiniz ama lemosun sağbekte 35'lik gökhandan daha iyi oynadiğini düşünüyorum

gökhan ve caner oynamasın da kim oynarsa oynasın zaten. beşiktaş maçına sol bek harun bile başlayabilir

• Bu futbol ekonomi forumda neden ali koç yok.Ağaoğlu sallıyor.

edit:Şenol euro alırken yabancılara tl ile sözleşme yapına getirdi.Rezillik diz boyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKKO70 -- 26 Kasım 2020; 16:42:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B1EB24B

Çok saçma bir hamle. Akhisarın yönetim kurulunda hiç mi ticaretten anlayan insan yok dedirtti.

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Çok saçma bir hamle. Akhisarın yönetim kurulunda hiç mi ticaretten anlayan insan yok dedirtti.

Alıntıları Göster
    Ee toparladiğinda akhisar kulubun icinden para alip istifa eder başkanlar bu ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 26 Kasım 2020; 18:20:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

varlığı neydi ki

Alıntıları Göster

olsun be hocam, belki bir gol atsa kendine gelirdi. ilk maça çıktığı karagümrük maçında 2 tane güzel mi güzel golü vardı, benim hala umudum var.

• Örnek veremiyorum ama eskiden önemli bir maçtan önce önemli eksiklerimiz oluyordu. Herkes telaş yapıyordu ama maç esnasında o eksikliği hissetmiyorduk. Caner ve Lemos oynatılırsa üstüne iyi bir maç çıkarırsa hiç şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Örnek veremiyorum ama eskiden önemli bir maçtan önce önemli eksiklerimiz oluyordu. Herkes telaş yapıyordu ama maç esnasında o eksikliği hissetmiyorduk. Caner ve Lemos oynatılırsa üstüne iyi bir maç çıkarırsa hiç şaşırmam.

Dediğin değildir ama benim aklıma geldi bir tane. GG'nin stoper Ali Bilgin'in sağ bek oynadığı Alexsiz BJK deplasmanı.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

O maçı 2-1 kazanıp sonra kupa finalinde 4 yemek tam bizlik olay  

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeunes Turc

O maçı 2-1 kazanıp sonra kupa finalinde 4 yemek tam bizlik olay  

Kalede kova vardı doğal. 4 golün 3'ünü ceza sahası dışından yemişti Babacan. Aragones finale kadar onunla geldik finalde de o oynayacak kupa kalecimiz o demişti.

• Samatta'nın yokluğunda Ademi'ye şans verilmeli bence. Düzgün şekilde kullanılırsa verimli olacağını düşünüyorum şahsen ben.

• 
Sayfa: önceki 20732074207520762077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.