Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2073. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20712072207320742075
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katlamalı ceza sistemi var. Uzun süreli bölüm uzaklaştırması alanlar benzer davranış sergilerse zaten ceza da artarak gidecek hocam.

• Ed Wood kullanıcısına yanıt

Son olarak şunu söyleyeyim madem. Diğer forumlarda bizim mesajımıza bakmadan ceza veriliyor ama adam bizim forumumuzda neden bizim moderatörlerimiz böyle davranmıyor? Neden bizim moderatörlerimiz kurallara uyuyor hocam? Bir kerede fevri hareket edelim ne olur ki? Siz halen daha anlamadınız ama bizim kendi forumumuzda konumuzda güzelce mesaj okuyup, eğlenelim diye geliyoruz. Biz burada bu trollerin mesajlarını okumak istemiyoruz. Anında müdahale istiyoruz. Onlar bize nasıl davranıyorsa bizde o şekilde bir muamele görmelerini istiyoruz. BARIŞ MARIŞ YOK!

BUNLARIN KONUŞTURULMAMASI GEREKİYOR ARTIK!

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Hocam bunu defalarca söyledim, imzama da yazmıştım bir ara.

DH Yönetici, Bölüm Yetkilisi rütbeli kişiler mesajlara direkt uyarı veremez. Uyarı talep ederler. Bu talepler de Admin onayına sunulur. Mesaj silindi ve işlem yapılmadı düşüncesi bu prosedür yüzünden oluşuyor genellikle. Bu tüm forumda geçerli. Uyarı isteniyor ancak yoğunluğa göre onaylanması 1 haftayı, 10 günü bile bulabiliyor. Bu durumlarda üye eğer kural dışı davranışına devam ediyorsa 24 saatlik geçici uzaklaştırma yetkimiz var sadece.

Yanlışlık yapıldığını düşündüğünüz durumlarda mutlaka bölüm yetkililerinize ulaşıp incelenmesini isteyin. Bu tüm taraftarlar için geçerli. Silinen mesaj da olsa üyenin profilini iletebilirsiniz. Silinen mesajları görebiliyor yöneticiler.

Renkdaş o yorumu şikayet ettikten sonra bana gelen cevap şu;

Şikayetinizde işlem yapılacak bir durum görülmemiştir/bulunamamıştır. Teşekkür ederiz.

Sanırım herhangi bir yaptırım talebinde bulunulmadı anlamına geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 25 Kasım 2020; 18:54:36 >

• Samatta reis sakatlanmış diyolar ama bence yalan.

Fenerbahçe'ye Mbwana Samatta'dan kötü haber (sporx.com)

Sakatlık aşırı saçma geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKKO70 -- 25 Kasım 2020; 19:0:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Samatta reis sakatlanmış diyolar ama bence yalan.

Fenerbahçe'ye Mbwana Samatta'dan kötü haber (sporx.com)

Sakatlık aşırı saçma geldi...

haber doğru

klasik fenerbahçe işte. adama moral olsun diye tag açtık gündem yaptık adam derbide yok

kim oynar ileri uçta? cisse? ademi? thiam?....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 25 Kasım 2020; 19:4:4 >
  • Samatta sakatlanmış, BJK maçında yokmuş. Neyse ki bol alternatifli bir takımız da Cisse, Ademi hatta orada bence daha verimli oynayabilecek Thiam varken üzülmeye gerek yok. Yalnız beklerde kimin oynayacağı da çok önemli. Bana kalırsa bekler kesinlikle Novak ve Ozan olmalı. Caner’in olmadığı son iki maçta orta-kafa yerine çok daha fazla kısa pasla ve sahanın ortasından hücuma çıktık, üstelik solda Perotti gibi defansa fazla yardım etmeyecek tarzda bir oyuncu varken savunması daha sağlam ve dengeli olan Novak’ın oynaması avantajımıza olacaktır. Sağ bekte de Lemos bence Gençler maçında bile orada fazla güven vermedi. Ayrıca Sosa da MHY de Ozan da formdayken hiçbirinin kesilmesini istemem. Bakalım Erol hoca ne yapacak merak ediyorum. Lemos yine neyse de solda kesinlikle Novak’la başlamalı diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Yok hocam haber doğru sakatlık saçma.Uydurulmuş sakatlık.Bana şuan aynı tetkikleri yapsalar aynı sıkıntılar çıkar :(

edit:sanırsam erol hoca cisse ile başlıcak ve olası kayıpta samattayı neden oynatmadınız gibi lafların önüne geçilmesi için ve oyuncuyu korumak adına yapılmış ali cengiz oyunları.Ama mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKKO70 -- 25 Kasım 2020; 19:7:47 >
  • Bahsettiğiniz şikayet linkini özel mesajdan iletirseniz kontrol edebilirim.

• Samatta sakat olmasada oynamayacakti zaten ama hamle olarak sokabilirdik kötü oldu

Hoca ademi ile başlayacak bakın görün

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 25 Kasım 2020; 19:42:59 >
  • 94 Dünya kupasında izlemiştim gerçi o kupada iyi oynamamış ve izlediğim maçta oyundan atılmıştı ama gelmiş geçmiş en büyük futbolcuydu. Allah Rahmet Eylesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Yok hocam haber doğru sakatlık saçma.Uydurulmuş sakatlık.Bana şuan aynı tetkikleri yapsalar aynı sıkıntılar çıkar :(

edit:sanırsam erol hoca cisse ile başlıcak ve olası kayıpta samattayı neden oynatmadınız gibi lafların önüne geçilmesi için ve oyuncuyu korumak adına yapılmış ali cengiz oyunları.Ama mantıklı.

Şeyh uçmaz mürit uçurur lafı tam. Samatta bu diz sorununu Belçika'da yaşadı hatta yarı kapatmışlığı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

94 Dünya kupasında izlemiştim gerçi o kupada iyi oynamamış ve izlediğim maçta oyundan atılmıştı ama gelmiş geçmiş en büyük futbolcuydu. Allah Rahmet Eylesin.

Zuahahha gelmiş geçmiş en buyuk topcumu istatistiklerde desen geride kaldiği topcu var o donemin futbolu futbolmudur o da tartişilir
  • Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Zuahahha gelmiş geçmiş en buyuk topcumu istatistiklerde desen geride kaldiği topcu var o donemin futbolu futbolmudur o da tartişilir

Alıntıları Göster

Kimmiş onu geride bırakan Messi ve Ronaldo demede çünkü o ikisinin Milli Takım bazında Maradona kadar başarısı yok. Napoli gibi bir takıma kazandırdığı başarılar var. Messi ve Ronaldo ikisi de Napoli düzeyinde bir takımda oynasınlar görelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Salih Uçan 18 yaşında takımı yönetiyordu Ömer Faruk sadece 1 yaş küçük sahada görünmüyor.

Şimdi bu kötü bir şey olmayabilir, geç açılabilir kendini geliştirdiği sürece sorun olmaz, ama sahadaki isteksizliği beni endişelendiriyor.

Belki de koşup kötü oynamaktan çekindiği için böyle oynuyordur orasını bilemiyorum. Ama böyle oyun gelişmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Deniz Türüç Başakşehir'de enteresan bir şekilde top ayağına geldiğinde güven veriyor. Takım dinamikleri de çok etkili bazı futolcuların performansında.

Bu adam kayseride de böyleydi nedense bizde batırdı. Bizde hakikaten rezalet oynuyordu, normalde o kadar da kötü oyuncu değildii.

• öyle bir kadromuz var ki Samatta yok ama Cisse var Thiam var Kemal Ademi var.

• Bu adam kokain, alkol falan derken fazla bile yaşadı zaten. Bu dünya kupasından bir video, halini görüyorsunuz. Futbolcuların kalp sorunu yaşama oranı baya azdır, ama öyle böyle abanmıyordu bu adam takip edenler bilir. Kredisi 60 yaşına kadar yetti.

• 
Sayfa: önceki 20712072207320742075
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.