Şimdi Ara

🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

5 sn
58.634
Cevap
205
Favori
2.129.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1301
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 142
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 26
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 65
  • Favoriye Eklediklerim 205
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KingOfShadows (4263 mesaj) The Mandalorian (2789 mesaj) BlackLead (2050 mesaj) Spider-Man (1591 mesaj) mpolat35 (1307 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30139 mesaj) Mobil (21940 mesaj) Mini (2627 mesaj) Uygulama (3924 mesaj)
  • @
82 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> 🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
Giriş
    2541 Mesaj
    Elveda efsane ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man utd -- 26 Kasım 2020; 20:21:1 >
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Ee toparladiğinda akhisar kulubun icinden para alip istifa eder başkanlar bu ne

Alıntıları Göster

Siz klüp başkanlarını, odalarında para kasasıyla oturan takım elbiseli insanlar olarak mı düşünüyorsunuz bilmiyorum ancak şirket yönetimi öyle bir şey değil. Zimmetine para geçirmelerini engelleyecek binbir kontrol mekanizmaları var. Klüpten para çalmak diye bir şey yok. Her KURUŞUN takibi bağımsız denetim firmalarınca yapılıyor. Bu alınan kararın tek anlamı popülist bir gaz alma çabası, taraftar sevinsin, oo ne kadar da şeffaf yönetim desin. Ama şimdi yöneticiler şirket yöneticiliğinin gerektirdiği risk manevralarını daralttıkları için hem pasif durumda olacak ve bu çok olumsuz sonuçlara sebep olacak. Hemen hemen hiçbir durumda popülizm doğru bir yönetim değildir. Önemli olan insanlar kızsa da efektif olan çözümleri seçmek.

• Yarbay
    5085 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Siz klüp başkanlarını, odalarında para kasasıyla oturan takım elbiseli insanlar olarak mı düşünüyorsunuz bilmiyorum ancak şirket yönetimi öyle bir şey değil. Zimmetine para geçirmelerini engelleyecek binbir kontrol mekanizmaları var. Klüpten para çalmak diye bir şey yok. Her KURUŞUN takibi bağımsız denetim firmalarınca yapılıyor. Bu alınan kararın tek anlamı popülist bir gaz alma çabası, taraftar sevinsin, oo ne kadar da şeffaf yönetim desin. Ama şimdi yöneticiler şirket yöneticiliğinin gerektirdiği risk manevralarını daralttıkları için hem pasif durumda olacak ve bu çok olumsuz sonuçlara sebep olacak. Hemen hemen hiçbir durumda popülizm doğru bir yönetim değildir. Önemli olan insanlar kızsa da efektif olan çözümleri seçmek.

Alıntıları Göster

Her kuruşu cebine doldurmak için sınırsız yöntem var isteyene.

|
    |

• Yarbay
    15028 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeunes Turc

O maçı 2-1 kazanıp sonra kupa finalinde 4 yemek tam bizlik olay  

Finallerin takımı değiliz maalesef. Gecen gün Aspor da Türkiye Kupası Tarihi anlatıldı görsellerle filan. 6 defa kazandığımız kupada 11 defa Finalde kaybetmişiz.

|
    |

Orijinalden alıntı: BlackLead

olsun be hocam, belki bir gol atsa kendine gelirdi. ilk maça çıktığı karagümrük maçında 2 tane güzel mi güzel golü vardı, benim hala umudum var.

Alıntıları Göster

başka da seçeneğimiz yok inşallah kendine gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ihanetin telafisi, kahpeliğin bahanesi olmaz derler;
    gökhan gönül, caner erkin
  • Teğmen
    126 Mesaj

Kulüpler dernek statüsündedir. AŞ'lerde ve Limited şirketlerde mesul müdürler veya yöneticilerin zararlardan sorumlulukları vardır. Kulüplerde ise kongrelerde ibra olunduğun anda sorumluluğun kalkar. İbra olunmazsan da mahkemeye gidersin, mahkeme ibra olmama kararını bozar. Aksi görülmemiştir.

Fenerbahçe'de AŞ'ler var mesela, Futbol AŞ filan ama kulübün aslı dernektir, AŞ'lerden para çıkmaz, dernek üzerinden edilir zararlar zaten. Kulüp yöneticileri bunu bilir, ona göre hareket eder.

|
    |
    atiuser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    90 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: T@rhuncu

Kulüpler dernek statüsündedir. AŞ'lerde ve Limited şirketlerde mesul müdürler veya yöneticilerin zararlardan sorumlulukları vardır. Kulüplerde ise kongrelerde ibra olunduğun anda sorumluluğun kalkar. İbra olunmazsan da mahkemeye gidersin, mahkeme ibra olmama kararını bozar. Aksi görülmemiştir.

Fenerbahçe'de AŞ'ler var mesela, Futbol AŞ filan ama kulübün aslı dernektir, AŞ'lerden para çıkmaz, dernek üzerinden edilir zararlar zaten. Kulüp yöneticileri bunu bilir, ona göre hareket eder.

İlk paragraf doğru. İkinci kısım ise tam doğru değil. Fenerbahçe üzerinden gidiyorsak şöyle bir ayrım olduğunu "duydum": Dediğin amatör branşlar için doğruyken Futbol A.Ş çatı olarak derneğe bağlı olmasına rağmen dernekten bağımsız bir mali yapısı var. Bunu Ali KOÇ'un defalarca söylediğini hatırlıyorum.(Mali genel kurum toplantılarını falan izleyin muhtemelen dediğimi görürsünüz, ancak ben Camiaya sesleniş tarzı bir programda mali tablo üzerinden bunu gördüğümü hatırlıyorum. Yanlışsa düzeltin.)

Onun haricinde, senin kastettiğin zannedersem, "her türlü ibra ediliyorlar bu yüzden sorumsuzca istediklerini yapıyorlar". Burada düştüğün yanılgı şu, ibra yalnızca idari bir karar.(ortakların birbirlerine karşı sorumluluğuyla alakalı) Cezai anlamda sorumsuzluk vermiyor. Yöneticilerin, Ttk 562 kapsamında cezai sorumlulukları her türlü devam edecek. Özetle, ibra edilsin, edilmesin(mahkeme yönetim kurulu kararı için yürütmeyi durdurma versin), cezai sorumsuzluk diye bir şey olmayacak ve yine zimmete para geçirmekten çekinilecek.

Yani sonuç olarak, idari anlamda sorumsuzluklarını kaldıracak bir esas sözleşme değişikliği, halihazırda cezai sorumluluğunuz her zaman varken sonuca hiçbir etki etmeyecek. Zaten yöneticiler zimmetlerine para geçiremiyorlardı, sorumlu oldukları durumda yine geçiremeyecekler. Tek değişen ise, artık Akhisar yöneticileri riskli manevralardan kaçınıp, bir büyük ticaret şirketi yönetir gibi değil, kendi halinde aile şirketi yönetir gibi yönetecekler bu da efektif olmayacak, futbolun sportif gerçekleri var ve bu işin doğasına aykırı olacak.

|
    |

• Binbaşı
    1307 Mesaj

Katılıyorum fakat beşiktaş maçında cisse ile başlamak daha mantıklı olabilir. Tecrübesi ve ligi bilmesi avantaj sağlar. Ademi'nin de katkı verecek bir potansiyeli olduğunu geldiğinden bu yana söyledik. Şans bulduğunda ve lige ısındığında forvet için güçlü bir alternatif olacaktır.

Hoca kupa maçındaki performansa aldanıp Thiam'ı 11e almaz umarım. Bu çok yanlış bir hamle olabilir. Geçen haftaki 11 olabildiğince korunmalıdır.

|
    |
    Wallcroft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Üstte mavi gök çökmedikçe,

Altta yağız yer delinmedikçe,

Senin ilini ve töreni kim bozabilir!

Titre ve kendine dön!

"Bilge Kağan"
  • Yarbay
    3586 Mesaj

Sadece 2 sene olmuş.

Alıntı

metni:
    Kadro dışı bırakıldıktan sonra affedilen 23 yaşındaki orta saha gelecek sezon planlamasında yer almıyor. Kendisine talip olacak kulüplerle pazarlıklar 2 milyon eurodan başlayıp, 1 milyona euroya kadar düşecek.Fenerbahçe'de Ozan Tufan defteri kesin olarak kapandı. Sezon içinde teknik kadro ile yaşadığı bazı sorunların ardından yönetim kurulunun da onayıyla kadro dışı bırakılan ve daha sonra affedilen 23 yaşındaki oyuncu, sarı-lacivertlilerin gelecek planlamasında yer almıyor.

Büyüklerin evinde oynaması önceden açıklanmış mıydı? Hepsinin de evinde oynaması tesadüften öte bir durum çünkü. Yararımıza olduğu kesin ama konuk ekiplere öksüz muamelesinin yapılması ayıp olmuş.

EDİT: Pardon, seri başı olmaktan kaynaklanıyormuş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuhterisTürk -- 27 Kasım 2020; 15:5:12 >

- Müebbet Başbuğ Gâzi Mustafa Kemâl Atatürk

Nabızlarımızda vuran duygular ki tarihimizin birer derin sesidir.
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MuhterisTürk

Büyüklerin evinde oynaması önceden açıklanmış mıydı? Hepsinin de evinde oynaması tesadüften öte bir durum çünkü. Yararımıza olduğu kesin ama konuk ekiplere öksüz muamelesinin yapılması ayıp olmuş.

EDİT: Pardon, seri başı olmaktan kaynaklanıyormuş sanırım.

Hocam kucuk takimalrda o stadlarda oynamak ister kucuk takimlarin zeminleri içler acisi
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 17 saat 15 dakika kadarı kaldı.

O da doğru. Benim aklıma başta yolculuk gelmişti.
    |
    |
    Ucuzcufiko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Sadece 2 sene olmuş.

Alıntı

metni:
    Kadro dışı bırakıldıktan sonra affedilen 23 yaşındaki orta saha gelecek sezon planlamasında yer almıyor. Kendisine talip olacak kulüplerle pazarlıklar 2 milyon eurodan başlayıp, 1 milyona euroya kadar düşecek.Fenerbahçe'de Ozan Tufan defteri kesin olarak kapandı. Sezon içinde teknik kadro ile yaşadığı bazı sorunların ardından yönetim kurulunun da onayıyla kadro dışı bırakılan ve daha sonra affedilen 23 yaşındaki oyuncu, sarı-lacivertlilerin gelecek planlamasında yer almıyor.

Bazı oyuncular sırf mental sıkıntıları aşamadıkları için iyi yerlere gelemiyorlar. Şuan kimsenin aklına gelmeyen Kazım Kazım vardı. Yetenekliydi, ama mental sıkıntıları yüzünden kendini gösteremedi. Bu arada mental sıkıntılar dediğim de ağır psikolojik sorunları var anlamında değil, futboldan çok diğer işlere odaklanmaları vs.

|
    |

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 17 saat 18 dakika kadarı kaldı.
    Samatta yi Belçika dan istiyorlarmış.. samatta 10 milyon Euro

• Yüzbaşı
    640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Samatta yi Belçika dan istiyorlarmış.. samatta 10 milyon Euro
    Hiçbir belçika takimi bir oyuncuya o kadar vermez

|
    |
    Ucuzcufiko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Her haberde gorduğunuze inaniyormusunuz
    quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Her haberde gorduğunuze inaniyormusunuz

Alıntıları Göster

Sizin bu saçma tepkinize anlam veremedim.. cebinizden mi para çıkıyor yoksa Belçika takımının muhasebesinde mi çalışıyorsunuz.

Haber bu ister inanın ister inanmayın beni alakadar etmez.

Ama olurda satılırsa da bu forumda bir daha yazacak yüzünüz olur mu orası da size kalmış.

quote:

Sizin bu saçma tepkinize anlam veremedim.. cebinizden mi para çıkıyor yoksa Belçika takımının muhasebesinde mi çalışıyorsunuz.

Haber bu ister inanın ister inanmayın beni alakadar etmez.

Ama olurda satılırsa da bu forumda bir daha yazacak yüzünüz olur mu orası da size kalmış.

Alıntıları Göster
    Hahaha sen boş haber atabilecekmisin peki bir daha muhasebeci olmana gerek yok az takip etsen futbol anlarsin zaten bir oyuncuya 10 milyon vermişlermi şu zamana kadar belçikada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 27 Kasım 2020; 18:2:25 >

Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,406
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.