Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün foruma girmekte sorun yaşayan var mı? IP'mi mi banladılar naptılar Wi-fi ile giremiyorum. Ozan nasıl oynadı? Herkes övmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntı var ilk denemede görüntülenemiyor diyor bende de

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Bugün foruma girmekte sorun yaşayan var mı? IP'mi mi banladılar naptılar Wi-fi ile giremiyorum. Ozan nasıl oynadı? Herkes övmüş.
    Uzun Toplari başariliydi.Topu ileri sürmekten kaçinmiyo başarilida oluyor.Ersun Hocanin güzel kampiyla eski günlerine dönebilir Ben Jailson Ozan ikilisini görmek istiyorum ikiside çift yönlü oynarsa çoşkulu bir futbol oynayabiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Frank W. kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var taraftar forumlarında eleştiriliyordu ağır kaldığı gerekçesi ile klopp gelince ben artık orta sıra takımı olmayacağım önde basacağım anlayışı ile postaladı. O dönem de yazmıştım; blican ın üst klasmanı diye. Evet kaliteli bir stoper oyunu geride kabul edersen defans oynarsan terminator kesilir ama oyunun boyunu kısaltayım önde basayım dersen arkaya adam kaçırmaya birebir. Ilerleyen yaşı ile bu durum daha da göze batacaktır makul bir maaşa imza almayacağına göre girmesi daha hayırlı diye düşünüyorum.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Telefon ve masaüstünden giremiyorum ama Laptop girdi ben de anlamadım üstelik yaklaşık 8 saattir böyle.
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Fernandao'nun sırf fizik gücüyle 25 gol attığı takımda bu adam terör estirir ligdeki stoperleri dayak manyağı yapar aşırı güçlü eleman. Pasörlüğü felan da var iyi top indiriyor vs. Kruse'yle beraber gelsinler bi 15 gol de ona attırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Jailson ve Moses'den ne bekliyoruz ki, ben çoğunluğun aksine öyle kötü bulmuyorum performanslarını, bu takım ne oynuyordu ki bu adamlar ne oynasın? Aralarında bi Valbuena parlıyordu onun dışında ben çok ekstra performanslar göremedim bu yıl. Jailson'un pasları ve Moses'in ara ara top sürmesi bence en tehlikeli ataklarımızı oluşturdu bu dönem. Bunlardan dibine kadar faydalanmamız lazım.

Bence de oyuncu tercihleri zenciler, brezilyalılar, kuzey avrupa ülkeleri ve balkanlar olmalı

Alıntıları Göster
    Jailson takım kapandığında ne yapması gerektiğini anlamıyor, pozisyonunu kaybedip merkezi boş bırakıyor. Maçı bırak, sadece Jailsonu izle. Tolgay bile daha akıllı defans yapıyor.

Moses ise daha kara ve süratli ayuv. Conte baba alsa da bizi maaşından kurtarsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Jailson takım kapandığında ne yapması gerektiğini anlamıyor, pozisyonunu kaybedip merkezi boş bırakıyor. Maçı bırak, sadece Jailsonu izle. Tolgay bile daha akıllı defans yapıyor.

Moses ise daha kara ve süratli ayuv. Conte baba alsa da bizi maaşından kurtarsa.

Alıntıları Göster
    Jailson 23 yaşında gelişime açık, çok kaliteli pasları var ve bizim sözleşmeli topçumuz bu adamın eksiğini de sen kapatacaksın, bizim her bölgeye oyuncu alacak bütçemiz yok ön libero dolu takıma ön libero alınmaz önce forvet, sol kanat, sol bek alınmalı, stoper alınmalı, kalırsa para uygun şartlar olursa ön libero değiştirirsin.

Moses yetenekli, hücum prese uygun bir isim bu adamı da kullanıp kullanmamak hocaya kalmış, eğer verirsen Fatih Terim'e posası çıkana kadar oynatır, verim alır.

Fenerbahçe'de bu sezon oynayan hiçbir ismi sert eleştiremem. Bir kaç oyuncu hariç.

• Balotelli reis reus ve fabregasi patates ederken

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Balotelli reis reus ve fabregasi patates ederken
    Ben bunu izlemiştim adam füze gibi şut çekiyor.

• [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü
  • Umarım gitmez ama eğer giderse çok üzülcem bu çocuğa

Şu anda alınabilecek en mantıklı oyunculardan diyebiliriz.

Mirsad'da nerede yaşlı var bize çakmaya çalışıyor gibi hissediyorum ya hadi hayırlısı, hemşehri hemşehriyi gurbette hesabı. Kalinic ceza alanı hariç çok etkili olamaz, topu oraya iyi getirirsek bitirir. Fiziği filan da iyi. Ben çok sevmesem de el mahkum gelsin. Adamlarda öyle bir kadro var ki Kalinic hariç verecekleri başka oyuncuları yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 3 Haziran 2019; 4:12:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinuster

Umarım gitmez ama eğer giderse çok üzülcem bu çocuğa

Günü kurtarma hesabına girmesek satmayız zaten 15 milyona satsan eljifi yerine adam alacan min 5 milyon bonservis yıllık da 3 milyondan 4 yıllık sözleşme yapacan 17 milyon gitti eljif yıllık 450 bine oynuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Elif = 15 M+Janssen hadi bakalım Tottenham, Eriksen gidince Elmas'i almadığınıza çok pişman olursunuz söyleyeyim.

• Chelsea, Cahill'i serbest bırakmış. 1 dakika düşünmeden Skrtel yerine alsınlar getirsinler. 2 sene çok rahat "üst" düzey oynar.
    Atletico'da Godin'i sebest bırakmıştı. Oda aynı şekilde 2 sene çok rahat "üst" düzey oynardı.
    İkiside gelir gelmez bilemem ama en azından şansımızı denememiz gerekir diye düşünüyorum. İkisinden biri için.

• 1 tane bile oyuncu satmadan
    1 tane bile bonservis ödemeden aşağıdaki kadroyu yapabiliyorsun.
    Bu kadroda çok zor transfer dediğin sadece Brahimi var. Bonservisi elinde hepsinin.
    Eljif'i de elinde tutmuş olursun.

Harun /Berke
    Dirar /İsla
    Skrtel /Sadık
    Cahill* / Serdar
    Hak /Cebrail (kiralık Moreno)
    Jailson /Topal /Ozan
    Emre* /Eljif /Tolgay /Ekici
    Moses / kiralık bir sağ kanat
    Kruse* / Zajc / Ferdi
    Brahimi * / Kiralık bir sol kanat
    Rondon * / Kiralık Enes* / Allahyar*

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

1 tane bile oyuncu satmadan
    1 tane bile bonservis ödemeden aşağıdaki kadroyu yapabiliyorsun.
    Bu kadroda çok zor transfer dediğin sadece Brahimi var. Bonservisi elinde hepsinin.
    Eljif'i de elinde tutmuş olursun.

Harun /Berke
    Dirar /İsla
    Skrtel /Sadık
    Cahill* / Serdar
    Hak /Cebrail (kiralık Moreno)
    Jailson /Topal /Ozan
    Emre* /Eljif /Tolgay /Ekici
    Moses / kiralık bir sağ kanat
    Kruse* / Zajc / Ferdi
    Brahimi * / Kiralık bir sol kanat
    Rondon * / Kiralık Enes* / Allahyar*
    kadro gayet iyi görünüyor. moses’in yedeği barış alıcı olur. bir tek brahimi lüks görünüyor. onun dışında gerisi neden olmasın? iyi bir kadro olurdu. umarım bu kadar basit düşünüp yerinde hamleler yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 3 Haziran 2019; 9:14:21 >
  • 200 bin euro verilmiş adam için risk almaya değmez mi sence? Eminim ki zamanında Eljif için de aynı şeyi söylemişsindir. Zira bi fark yok, ikisi de potansiyelli genç oyuncu. 5 maç 11 çıkarsan değeri otomatikmam 10'a katlıyor. Neyse siz her adama çöp demeye devam edebilirsiniz. Olumsuzluk pompalamak bedava

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.