Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ekmek Arası Klavye Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 14 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
64.639
Cevap
223
Favori
4.778.168
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2848 Mesaj

Yönetim Kadromuz

Başkanımız Ali Koç:

Sportif Direktörümüz Damien Comolli:

Hocamız Ersun Yanal:

GELENLER

-Murat Sağlam(Bedelsiz)

-Max Bennet Kruse (Bedelsiz)

-Allahyar Sayyadmanesh(750.000 €)

-Emre Belözoğlu(Bedelsiz)

-Vedat Muriqi(3.500.000 € + Oy. Takas)

-Altay Bayındır(1.500.000 €)

-Karahan Yasir Subaşı(155.000 €)

-Garry Rodrigues(2 yıl kiralık)

-Deniz Türüç (2.000.000 € + 500.000€ Bonus)

-Mathias "Zanka" Jorgensen (2.000.000 €)

-Adil Rami (Bedelsiz)

-Mevlüt Erdinç (Bedelsiz)

-Luiz Gustavo Dias (6.000.000 €)

GİDENLER

-Mehmet Topal(Bedelsiz)

-Volkan Demirel(Bedelsiz)

-Mathieu Valbuena(Bedelsiz)

-Roman Neustadter(Bedelsiz)

-Martin Skrtel(Bedelsiz)

-İsmail Köybaşı(Bedelsiz)

-Roberto Soldado(Bedelsiz)

-Şener Özbayraklı(Bedelsiz)

-Karahan Yasir Subaşı(170.000€)

-Oğuz Kağan Güçtekin(Kiralık)

-Mahsun Çapkan(Oy. Takas)

-Burak Albayrak(Oy. Takas)

-Tarık Çetin(Oy. Takas)

-Berke Özer(Kiralık)

-Eljif Elmas(16.000.000€ + Bonus)

-Barış Alıcı(Kiralık)

-Michael Frey(Kiralık)

-Diego Reyes(Bedelsiz)

-Carlos Idrissa Kameni(Bedelsiz)

-Abdulcebrail Akbulut(Kiralık)

STSL 19/20 Sezonu Fikstürümüz

Birbirimizi Ersuncu, Aykutçu, Azizci, gibi adlarla yaftalayarak kendi içimizde zıtlaşıp kavga etmek, rakiplerimizin ekmeğine yağ sürmek yerine Fenerbahçe adı altında toplandığımız ve birleştiğimiz bir sezon olur umarım.
    Hepimize hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 18 Kasım 2019; 14:35:32 >

istatistikçi2442 bu mesajı paylaştı

• Bu stadda Alex ıslıklandı, deli gibi çabalayan ve Topaldan kat kat daha iyi olan Josef ıslıklandı, yeteneği sınırlı olmasına rağmen çabalamaktan vazgeçmeyen Hasan Ali ıslıklandı, genç oyumcumuz Ozan ıslıklandı, şimdi 20 küsür milyona gidecek diye beklediğimiz Eljif yeri geldi ıslıklandı ama hiçbiri taraftara el kol hareketi yapmadı. Topal kim?

Azıcık gururu varsa yeni sezonda takımda olmaz Mehmet Topal.

Ndiaye 26 yaşında 16M€’ya Stoke City’e gider.

Galatasaray taraftarı : Tatih Ferim effect moruk! Ndiaye miladerim bu moru mu.

Elif Elmas 19 yaşında 16M€’ya Napoli’ye gider.

Galatasaray taraftarı :10M€’sunu Ali Koç aktarmıştır. UEFA’ya şikayet edelim ingilizcesi kimin iyi

max kruse attığı her gol için 1 milyon euro alacak sabit maaşı yok arkadaşlar kesin bilgi,tamamen prim sistemiyle çalışıyor.Asist başına da yarım milyon euro alıyor .

Ek olarak galatasarayın yeni transferi seri para almayacakmış klübe 10 milyon euro bağışta bulunmuş cami yaptırmak için.

Fenerbahçe Transferleri Özeti:

Kruse - Transfer - Bedelsiz
    Allahyar - Transfer - 800k Euro
    Vedat - Transfer - 3m Euro
    Rodrigues - 2 Yıl Kiralık - Bedelsiz
    Kolarov - Transfer - Bedelsiz
    Kaptan Emre - Transfer - Bedelsiz
    Murat Sağlam - Transfer - 100k Euro
    Altay - Transfer - 1,5m Euro

Toplam Alınan Oyuncu = 8
    Toplam Transfer Gideri = 5,4m Euro

Galatasaray Diagne Transferi = 13m Euro

Comolli Reyis'e Biat Edeceksiniz!

Tüm sezon boyunca, en sonki maçta çok tatlı bir anı kaldı bana, izninizle anlatayım: Antalya maçında her zamanki gibi Fenerium E tribünündeydim. Tüm sezon boyunca maçı izlediğim yerde çeşitli futbolcular, aileleri ile beraber maç izledim. Kah üzüldük, kah sevindik. Fakat o son maçta, önümde 3 kişi oturuyordu. Maçın ilk yarısında Eljif'e yüklendik biraz; Şöyle koş, aman şuraya pas ver filan diyoruz arkadaşımla. İlk yarı bitti, ayıptır söylemesi lavaboya gittim, arkadaşım da aynı anda mesaj attı: "Önümüzde oturanlar Eljif'in ailesi, abi aman küfür müfür etmeyelim çocuğa, ayıp olur."

İkinci yarı başladı, top Eljif'e her geldiğinde biz de latife ediyoruz aramızda: "Helal koçum, helal aslanım, ne güzel koşuyor be!" diyerek ilk yarıdaki mahçubiyetimizi naçizane gidermeye çalışıyoruz. Fakat bi' an geldi; Eljif'in topu kapıp, pas verip, ardından golümüzü attığı an. Biz şen şakrak, arkadaşımla inanılmaz seviniyoruz. Önümde oturan Eljif'in ailesi 3 kişi: annesi, babası ve küçük erkek kardeşi. O kardeşi, bize bakıp sürekli gülüp gole sevindi. O sevinç; "Golü benim abim attı, insanlar da ne güzel seviniyor." bakışlarıydı aslında. Yanakları al aldı. Babasının yüzündeki gurur, annesinin duygulanıp engel olamadığı gözyaşları... O gün, bir kez daha kendi kendime dedim ki iyi ki Fenerbahçeliyim. İyi ki o maça gittim ve o ânı bir kez daha yaşadım. Maç bittikten sonra, uzakta da olsa ben de anacığımı arayıp seneye en azından 3-5 maça benimle gel diye sözünü aldım.

Bunu niye paylaştım; çünkü bu sene hakikaten çok kalbimiz kırıldı, çok sinirlendik. Ama hayatımda ilk defa böyle bir şeye şahitlik edince, çok garip oldum. Eljif'in kardeşinin* o al al yanaklarından öpüyorum tekrar. İnşallah bu sene bizim senemiz olacak. Tüm kırgınlıklar ortadan bir bir kalkacak ve özlediğimiz o Fenerbahçe'yi izleyeceğiz.

mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    @mwwo3.3 demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Ben bu yorumu kabul etmiyorum kusura bakma. Bu tuttuğun takıma ve takımın içinde olduğu duruma saygısızlıktır, emeği hiçe saymaktır. Ülkenin ekonomik durumu belli, avrupalı orta düzey hatta yüzüne tükürmeyeceğin takımların 1000 kombine satarak transfer ettiği oyuncuların parasını sen 6000 kombineyle ancak çıkartabiliyorsun. Üstüne üstlük dünya transfer piyasası her yıl kendini katlayarak artarken, az bir gelecek umudu sarfeden çocuklara 40-50 milyon €'lar verilirken sen her sene geriye gidiyorsun. Tüm bunların üstüne başında UEFA, cebinden çıkan her kuruşta ters ters bakarken evet senin tabirinle " vasat " oyuncuları sevmek zorundasın. Senin tuttuğun takımın artık 10 milyonlar harcama şansı kalmadı. Senin rakiplerinin de kalmadı. Belki iyi futbolcu olur diye şansını deneyebileceğin yıldız adayları da senin ligini istemiyor, çünkü dünya sahnesinde yoksun. Senin yayıncı kuruluşun bile liginden çekilmek istiyor çünkü para kazanamıyor. Evet sen tüm bu şartlar altında küçük gördüğün o vasat oyuncuları sevmek zorundasın. Türkiye'nin en büyük kurumsal oluşumunun sahibi insan, işini gücünü, şirketini bırakmış, bakkal hesabı yaparak, 3'ü 5'ü toplayarak transfer yapmaya, takımını ayağa kaldırmaya çalışıyorken ben bu şekilde ağır ve köstek olma niyetli bir yorumu kabul etmiyorum.

Arkadaşlar inşAllah Kruse'den sonra Kolarov, Kjaer ve Konoplyanka gelirde geçen sezon 144p seyrettiğimiz maçları 4K seyrederiz.

• Yarbay
    2874 Mesaj
    Umarım ali-comolli-ersun triosundan kurtulduğumuz bir sezon olur. Bu üçlüden bir kişi bile bu kulüpte kalırsa - kendi adıma konuşuyorum- zerre kadar bir beklentim olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kaptın konuyu örümcek hadi hayırlı olsun FENERBAHCE nin yılı olsun.
    |
    |

Fenerbahçe S.K
  • Binbaşı
    1401 Mesaj
    Hayırlı uğurlu olsun inşallah diyelim.
    |
    |
    Sonu 7 senedir şampiyon olamayan Fenerbahçe ile bitecek olan 2019/2020 sezonudur. Comolliyle kederli günler..

|
    |

Bu işin sonu yok. Artık bittiğimizi kabullenmeliyiz. Artık küçülmeye gittiğimiz ve hedefimizin ilk 4 olduğu bir yıl olması umuduyla...

*Totem Mode Off*

|
    |

MSI GTX 1070 GAMING X 8G / Intel® Core™ i5-7500 3.40GHz

MSI Z270 Tomahawk Arctic / G.Skill RipjawsV 3000Mhz 8GB x2

Cooler Master Mastercase PRO 5 FT / Corsair CS750M 80+ Gold

Logitech G410 Atlas Spectrum / MSI Clutch GM60 Gaming Mouse

• Yarbay
    6786 Mesaj
    Yeni sezon umarım bizim için hayırlı ve uğurlu olur. Ersun Yanal ile sezon başlangıcından ve vasat kadroyu teslim almasindan sonra bakalım temiz ve bembeyaz bir sayfa ile ne yapacak. Takıma güvenin, hocaya güvenin, takımı destekleyin. Sezon sonuna kadar herkese şans verin arkadaşlar. Bu takım biz ve bizlerin desteğiyle şampiyon olacak.

Brahimi

Kruse

Gameiro

Omurgası etrafında şekillenecek 1-2 takviyeyle iyi bir takım kurulabilir. Bu sezon yine transfer sezonu bitene kadar beklenir. O yüzden şimdiden bunları konuşmak için erken. Sonu iyi biter umarım. Birlik olmak şart.

|
    |

Orijinalden alıntı: FLameS.7

Son 2 maçı kazandığımız taktdir de 17. sırada aldığı takımı 6. sırada tamalayacak Ersun hoca. Seneye çok güzel günler bizi bekliyor, inşallah şampiyon olacağız.
    Yav madem öyle Konya’ya,Alanya’ya puan dağıtmak yerine araya 2 galibiyet sıkıştırsaydı da 5. bitirseydik direk. Bu sezon lig aşırı çöp geçti.Küme düşmemeyi matematiksel olarak 3 hafta kala garantilemişken,sezonu 6.bitirme durumunu konuşuyoruz.Neyse bunun yeri burası değil. Umarım başarılı olur.

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Yav madem öyle Konya’ya,Alanya’ya puan dağıtmak yerine araya 2 galibiyet sıkıştırsaydı da 5. bitirseydik direk. Bu sezon lig aşırı çöp geçti.Küme düşmemeyi matematiksel olarak 3 hafta kala garantilemişken,sezonu 6.bitirme durumunu konuşuyoruz.Neyse bunun yeri burası değil. Umarım başarılı olur.

Alıntıları Göster
    Her anlamda çok ilginç bir sezon oldu. Dediğin gibi geçen haftaya kadar küme hattında dururken, şuan son 2 maçı alırsak ve Trabzon UEFA'dan ceza alırsa Avrupa Kupası'na katılabilmeyi konuşuyoruz. Çok enteresan Umarım seneye böyle enteresanlıklar yaşamadan şampiyon oluruz

• Yüzbaşı
    743 Mesaj
    Comolli- ersun gitmeli gerisi düzelcektir
    |
    |

Orijinalden alıntı: FLameS.7

Her anlamda çok ilginç bir sezon oldu. Dediğin gibi geçen haftaya kadar küme hattında dururken, şuan son 2 maçı alırsak ve Trabzon UEFA'dan ceza alırsa Avrupa Kupası'na katılabilmeyi konuşuyoruz. Çok enteresan Umarım seneye böyle enteresanlıklar yaşamadan şampiyon oluruz

Alıntıları Göster
    Valla kabus gibi seneydi geçti gitti çok şükür.Gelecek sene için çok karamsar olmaya gerek yok.Ersun Yanal formsuz ama 13-14’den iyi referansı var.İstediği kadroyu kurarsa tekrardan eski dönemleri izletebilir.Bu seneyi de umarım 2/2 ile 6. tamamlar da en azından olumlu bi etki yaratır. Avrupa konusu da umarım olur çünkü FFP’den olası bir ceza yeme durumu olursa cezamızı çekelim.Bazı arkadaşlar zaten lige odaklanacağız gerek yok dese de kulübün dışardan gelecek 1 liraya bile ihtiyacı olduğu bir dönemdeyiz. En azından gruplara ayakbastı ve 2,3 galibiyet parası alıp sonra salabiliriz Başakşehir gibi.Bir de 6. Sırada bitiren takıma sıralama ödülü veriliyor. Ufak bir para tabi ama maalesef bunları düşündürecek duruma sokulduk.

|
    |

• Yüzbaşı
    494 Mesaj
    "Öncelikle bize yeni bir başkan lazım"

:)))

Bu şarkıdan

bu şarkıya geçmek istiyorum sezon sonu.
    |
    |

• Yüzbaşı
    538 Mesaj
    Forvet: Balotelli, Kruse

Kanat: Visca

OS Göbek: Vilhena, İrfan Can

Ön libero: Kabore, Mahmut Tekdemir

Stoper: Murillo, Zapata

Şimdiye kadar yazılan isimler bunlar. Visca, Vilhena ve Balotelli gönlümden geçen isimler. Kruse de Giuliano rolü için çok ideal olur. Bakalım transfer sezonu sonunda hangi adı sanı duyulmamıç adamı alacağız.

|
    |

MSI GTX 1070 GAMING X 8G / Intel® Core™ i5-7500 3.40GHz

MSI Z270 Tomahawk Arctic / G.Skill RipjawsV 3000Mhz 8GB x2

Cooler Master Mastercase PRO 5 FT / Corsair CS750M 80+ Gold

Logitech G410 Atlas Spectrum / MSI Clutch GM60 Gaming Mouse

• Yarbay
    2478 Mesaj
    Ben Arfa gibi Ziyech gibi bu yıl da bakalım kim geldi diyip 5M fazla veremediler alamadık dicez. Hayırlı olsun yeni konumuz.
    |
    |

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
son dakika
instagram takipçi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.