Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (6319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63176318631963206321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eljif robot ya hiç top kaptırma hata yapma şansı yok Eljf çöp diyenler gelsin hemen size ekmek çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

6.lık ile anca süt kupasına gidiyoruz

Alıntıları Göster
    Trabzon ceza yerse avrupaya fener gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takım tatile çıkmış; üç pas dahi yapamıyorlar.Bildiğin Gamsızbahçe olmuşuz.
  • Şu takımda kalmalı diyebileceğimiz 1 tane adam yok

Seneye de en fazl Avrupa kupalarına katılma mücadelesi veririz.

Konuşulan adamlarla hatta Vizyon Ali Koç sözleşmesi biten çöplerle uzatır.

Bu Ekici vs daha çok cukkalar burada yattığı yerden

Teklif gelen oyunculara bonservisine bakılmaksızın yollar ayrılmalı.Hatta tümünün manegerlerine kulüp bul talimatı verilmeli

Bunlar PTT seviyesinin oyuncuları

En büyük orman çocuğu da Moses denen gevşek defolup gidersin umarım kendisini Cristiano Ronaldo filan sanıyor herhalde
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    valla hocam Ali koç gelince değişir sanmıştık yanılmışız.Gençler yine oynamıyor yine oynamıyor!

Aklı olan gençler Merih gibi kaçar giderler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkms91

Müneccim'misin kardeşim sen kimin ne oynayacağını nerden biliyorsun 34 hafta oynayınca sapıtırmış herkes bir vücuttamı can buluyor boş boş bahaneler bunlar oynatıp olmayınca kimsede neden oynattın demez benim hoca olarak aklımda genç oyuncular olsa zaten olumsuz yorumlar ipimde bile olmaz hiçbir lafı umursamam hiçbirşeyide bahane etmem otururum Başkanın karşısına bak ben oynattım olmuyor derim ama Ersun hep la fontaine'den masallar

Ferdi diye beğenmediğin adam Hollanda u-21 de oynuyor altyapının kitabını yazmış adamlar bilmiyor sen biliyorsun komik olmayın
    Yahu sen kafayi mi yedin genclerle. İyi oynayan olmali sahada. O gencler sampiyonluktan ederse seni gorurum o zaman ben. Milyonlarca taraftar deli olacak senin hosuna gitse nolur gitmese nolur. Futbol bu genc oyuncu oynatma sporu degil. Daha once genclerle sampiyon olduk mu? Aykut ismail erwin cocu ersun hicbiri genc oynatmadi adam akilli. Bu hocalar antrenmanda görmüyor mu bunlari? Kadroya alinca ucacak sanki gencler yorumlara bak.

• Skrtel ve Ayew sakatlıktan ötürü yok sanırım kadroda ama Soldado'da durum nedir? Getafe ile anlaştı diyorlar fakat sözleşmesinde bu sezon 20 maç oynarsa 1 yıl uzar diye madde yok muydu, Valbuena kendi isteğiyle maddeyi kaldırdığı için ayrıldı ama Soldado? Birde sözleşmesi biten herkes ayrılıyor da seneye oyuncu satamazsak kimi katıcaz kadroya, Eljif dışında para edicek birisi de yok takımda.

Ayrıca geçen sezon madem alt ligten oyuncu alıcaktınız bari altyapımızdan çıkan Recep Niyazı alsaydınız, Barış Alıcıdan çok daha yetenekli, adam Malatyada dahi kadroya giremiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakemler ikinci yarı boyunca bizi doğramasa şu an maçı kazanıp 5. olarak avrupaya gidiyorduk. Bizim başkan ne zaman fair-playin Türkiyede işe yaramadığını anlayacak acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 26 Mayıs 2019; 20:3:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: channex

Bizim taraftarda cidden akıl yok.. Tek bildiği genç niye oynamiyor gençler neden yok.

Giren az önce Elif’in yaptığı gibi hata yapacak ya da korkudan topa giremeyecek. Bu sefer alanlara laf edilecek oyuncuya çöp denilecek.

İnanmak istemiyordum valla kabul ettim bizim taraftar boş...
    Hatadan ziyade gençlerin bu tip maçlarda sakatlanma riski çok yüksek. U21de daha düşük fizik gücü daha az koşu mesafesiyle oynuyorlar. Mesela Yiğithan U21 takımıyla senede 30 maç oynar bişey olmaz as takımla 1 maç oynar direk sakatlanırdı. Bomboş bir maç için ben Oğuz Kağanın veya Abdulcebrailin 4 5 ay sakat kalıp sezon başı kampını kaçırmasını istemem.
  • Senin gibi kafalar yüzünden klüp bu halde zaten hala utanmadan hakeden oynamalı diyosun

Hakeden futbolcular;
    Harun
    Volkan
    Serdar
    Sadık
    İsmail
    Topal
    Tolgay
    Ekici
    Moses
    Ayew
    Slimani vs vs

Bunlar hakeden futbolcular dimi konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun neyse bak işine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ismael Kobayashi oyuna giriyor.
  • maçı izlemiyorum sadece sadığın hatasını gördüm de bu hatanın 10 hatı katalar yapan defans oyuncularımız oldu,maç genelinde kötü olduğu için eleştiriliyorsa eyvallah ama hatası ölümcül bir hata değildi.
  • Ersun'un da kafa yerinde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkms91

Senin gibi kafalar yüzünden klüp bu halde zaten hala utanmadan hakeden oynamalı diyosun

Hakeden futbolcular;
    Harun
    Volkan
    Serdar
    Sadık
    İsmail
    Topal
    Tolgay
    Ekici
    Moses
    Ayew
    Slimani vs vs

Bunlar hakeden futbolcular dimi konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun neyse bak işine
    Gstwfwrw neymis benim kafam? Ben sana hak eden oynamali diyorum hak edenler oynuyor degil. Dogru anlamayi ogren once. Sorsaydin takimin yuzde 90'ı çöp derdim ben zaten sana. Cok onyargilisin. Bu takimda genc yetenek yok eliftrn baska bunu kabul er. Bana sorsalar ben de genc alsinlar derim ne yapayım 30 yasinda kart oyuncuyu. Ama formayi hak eden oynamali anladin mi?

• Yeter yahu, bu maçı yenmemiz lazım. Böyle Fenerbahçe mi olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

maçı izlemiyorum sadece sadığın hatasını gördüm de bu hatanın 10 hatı katalar yapan defans oyuncularımız oldu,maç genelinde kötü olduğu için eleştiriliyorsa eyvallah ama hatası ölümcül bir hata değildi.
    Artık şu adamı savunmayın bir gün birine sövecem vallahi bu sadık yüzünden, hala 3.lig topçusunu fenerbahçe futbolcusu olarak görüyorlar sırf hırslı feneri seviyor diye bu çöpü savunuyorlar.

• Volkan yeter artık be her üstüne geleni alıyorsun içeri. Şu ofsayt olan golde de yenmez o ya! Seksin bir kere senden şu top.
  • Diego kırmızı olması lazım. Kafaya taban vuramazsın
    öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Gençler dediği de Eljif ile zorunluluktan Berke bir de olursa oğuzkağan

bunlardan fazlasını oynatmaz tanıyoruz ersunu.6 olma ihtimalimiz var der oynatmaz
    Hakli ciktin hocam

• Adam İsmaili almış. Bu maç kazanıldığı takdirde 5.6 milyon girecek kasaya şu kafalara bak.
    Hala kalede Volkan var.

• 
Sayfa: önceki 63176318631963206321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.