Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (6321. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63196320632163226323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ofsayt diye iptal edilen golde volkan denen patates çuvalı kalenin içine yatıyor (devriliyor) Ofsayt olmasa saçma bi gol yemiştik.
    Bu arada gooooooollllllllll

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsla biryerlere transfer falan mı olacak ? Bu ben çocukluktan fenerliyim diyen takımdaki yerlilerden daha çok yırtınuyor hem defans hem hücumda.

Ek olarak altyapıdan 16 yaşında mehmet topal diye bir oyuncu girdi bakalım yaşı genç ama yeni emre belözoğlu diyorlar ?
  • ELMAAAAAAAAAAAS. YOLUN AÇIK OLSUN AŞKIM 20 M İYİ PARA.

• Eljif bee. Adamsın adaaam!
  • 20m euroluk pırlanta
  • Kim ne derse desin şu çöp takımı alıp 6.lığa götüren adam başarılıdır. Forvetsiz çıktığı maçta 2 orta sahadan da forvet çıkarttı adam. Siz seneye görün ersun hocamı, antrenmandan canları çıkacak oyuncuların.

• Bunun bu maçla bir alakası yok. Gerçekten merak ediyorum. Ersun Yanal’ın doğru oyuncu değişikliği yaptığı bir maç gördünüz mü, hatırlıyor musunuz ? Veyahut doğru yaptığı bir hamle ?
    Ayrıca korkak bir hoca. Berke, Ferdi, Oğuz Kaan ve niceleri çürüyüp gidiyor. Eljif’i de kesmişti lakin Ali Koç’un baskısıyla oynatmaya başladı tekrardan.
    Hatırlayın, Eljif bir dönem oynamadı. Daha doğrusu Ersun oynatmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Bence doğru hamle. Kontra üstüne kontra yiyorduk.

Alıntıları Göster
    Yemek yapıyordum izlemedim 40-70 arasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Yemek yapıyordum izlemedim 40-70 arasını.

Alıntıları Göster
    Allah korudu öyle diyeyim.

• Trabzon ceza almayacağız diyor ama hiç belli olmaz. Lisans aldılar ama lisan olayı farklı. Ayrıca Fenerbahçe de anlaşmaya uymadığı için disiplin kuruluna sevk edildi. Pek olası görünmese bile UEFA ya katılma hala olasılık. %1 şans olsa bile kazanmak için yeterli sebeb.

• Kereste İsmail'e bak ahaha.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos2999

Trabzon ceza almayacağız diyor ama hiç belli olmaz. Lisans aldılar ama lisan olayı farklı. Ayrıca Fenerbahçe de anlaşmaya uymadığı için disiplin kuruluna sevk edildi. Pek olası görünmese bile UEFA ya katılma hala olasılık. %1 şans olsa bile kazanmak için yeterli sebeb.
    Hem biz hem ts ceza yersek ne olacak? Bu sene cezamızı çekmiş sayılacak mıyız?

• Mehmet ile İso yuhlaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Kereste İsmail'e bak ahaha.
    çocuk altyapıdan daha yeni çıktı,16 yaşında zaman tanımak lazım ben ersun hoca oyuna soktuysa bir bildiği vardır diye düşünüyorum.
  • Keşke Eljif'in sözleşmesi uzatılıp opsiyon kaldırılsa 1 sezon daha kalsa. Kendisinde Bogdan potansiyeli var onun da ilk sezonu silik 2. sezonu iyi geçmişti 3. sene ise god modu açıp takımı taşımıştı. Eljif de çalışkan sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir oyuncu yıl sonuna doğru 10 numarada kendini bulmaya başladı seneye şampiyonluğa oynayan bir kadro kurulursa bu takımda çok daha farklı işler yapar.
  • bulamadık şöyle 2-3 yamyam
  • Topal Gerek yoktu bence yuhlamaya. Hiç sevmem ama adamın yeteneği bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 26 Mayıs 2019; 20:40:29 >
  • Mehmet Topalı yuhalıyorlar gerçekten utanç verici.
  • Topal neden ıslıklanıyor ? Cidden rezillik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 63196320632163226323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.