Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44634464446544664467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nereden açtınız şu ozanı konumuz istila edildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Yahu adamların işi bu. Abartmayın. Tamam iyi oyuncu. İyi paraya satarsanız tebrik ederim ama sürekli penaltı yaptıran bir adamdan evrildi Ozan. Son haftalar buldu kendini. Çoktan elenmiştiniz...
    Çocuk daha 18 yaşında ve bırakta o kadar hatası olsun, defans oyuncusu hata yaptıkça deneyim kazanıyor. o yaşına rağmen fiziği, hamle becerisi top kesmesi oynuculara yapışması ilgi çekiyor. kendisini almanyada daha iyi geliştirir çağlarda benzer yetenkelere sahipti altınordudan freiburga ordan leichestera 21 m€ gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 16 Ocak 2019; 15:55:56 >
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Geliştirsin. Benim aksi iddiam yok. Demek istediğim “Cannavaro” falan daha yıldızlar kadar uzak konular. Büyük bir takımın alıp size ya da sürekli oynayacağı başka bir yere kiralaması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OneForSorrow kullanıcısına yanıt
    İşte istediğim konu bu benim.

Appi’yi Afrika bölgesinin başına getirelim. Bütçe verelim. Okul kursun.

Alex’i Brezilya bölgesinin başına verelim. Bütçe verelim okul kursun.

İlla bu takıma hizmet için teknik direktör olmaya gerek yok... Oralardaki gözümüz olsunlar. Doğru seçimler yapsınlar bize yeter...

• Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Volkan Ballı geçen röportajda onu söylemişti.Bize hizmet eden oyunculara değer verelim,onlarla ilişkileri sıcak tutalım ki bize network sağlansınlar diye bir şeyler söylemişti.Amatör ruhla profesyonellik birleşince ortaya güzel şeyler çıkıyor.Profesyonellik diye sadece Comolli'nin eline bakmamak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Nereden açtınız şu ozanı konumuz istila edildi.
    Benim hatam hocam nasıl inanıyorlarsa öyle inansınlar.Ozan ile maaş olarak anlaşmış zaten adamlar bunların mantığına göre 7.5un üstünü ozanın hayrına vermişler.Neyse umarım başarılı olur şu çocuk da Türkiye doğru düzgün stoper kazanır çağlar ile beraber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İşte istediğim konu bu benim.

Appi’yi Afrika bölgesinin başına getirelim. Bütçe verelim. Okul kursun.

Alex’i Brezilya bölgesinin başına verelim. Bütçe verelim okul kursun.

İlla bu takıma hizmet için teknik direktör olmaya gerek yok... Oralardaki gözümüz olsunlar. Doğru seçimler yapsınlar bize yeter...
    Okul kurmakla olacak iş değil. Okul işi çok ayrı bir konu çok büyük bir bütçe. Okula gerek yok ilk etapta. Bu adamların adı yeter o Kıtalarda. Bunlar bu işi ciddi yapsın güzel çalışsın. Bulsunlar böyle futbolcuları al dene kiraya ver. Lugano bildiğim kadarıyla baya etkili ülke futbolunda falan. O da değerlendirilir.
  • Yönetim Tarık Çamdal fırsatını kaçırmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Benim hatam hocam nasıl inanıyorlarsa öyle inansınlar.Ozan ile maaş olarak anlaşmış zaten adamlar bunların mantığına göre 7.5un üstünü ozanın hayrına vermişler.Neyse umarım başarılı olur şu çocuk da Türkiye doğru düzgün stoper kazanır çağlar ile beraber

Alıntıları Göster
    Buna kimse inanmaz eğer öyle bir madde varsa 3.5m neden fazla versinler Ozana el altından 1m fazla verirler en kötü milleti saf yerine koyuyorlar sadece

• Kasımpaşanın hedefleri bizden daha yüksek.

• tugtim kullanıcısına yanıt
    Bende sadece okul kursunlar demiyorum zaten. Scouting işini de yürütsünler ayrıca ne bileyim bütçeleri olsun. Okul ya da takım yönetsinler.

• quote:

Bende sadece okul kursunlar demiyorum zaten. Scouting işini de yürütsünler ayrıca ne bileyim bütçeleri olsun. Okul ya da takım yönetsinler.
    Sen bizi barça real sandın o dediklerin ciddi bütçe ister bu adamlar futbolu bıraktı diye parasız işsiz güçsüz adamlar değil. Farklı işlerle ugrasiyorlar en azindan bizim bahsettigimiz kaliteli isimler bu şekilde. Tabi ilişkileri iyi tutup bir nevi danismanlik hizmeti scouting hizmeti alinabilir.

Eski futbolcularımızla bağları koparmamalıyız ve bundan sonuna kadar yararlanmamız gerekiyor.
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ciddi bütçe isteyebilir hocam ?

Ar-Ge dediğin şey sanayinin her şeyi.

Bu da futbolun Ar-Ge’si. İlişki iyi tutarak tüccar mantığıyla olmaz o işler. Yüzlerce simsar cirit atıyor oralarda. Küçük yaşlardan başlıyorlar izlemeye. Sana bırakırlar mı ? İlişki falan dinler mi böyle işler ?

Kurulu olacaksın. Sen toplayacaksın. Hatta oradan sen satacaksın...

Soldaki kardeşimiz muhtemelen ortasahadır yaşı kaç bilmiyorum ama iyi fiziği var

• Beyler tolgaya gerek kalmayacak sanırım geliyor orta saha oyuncusu. Ortalığı yakıp kasıracak gibi duruyor. Kiralama teklifi yapılmış sağlam sanırım eğer kabul edilirse mata geliyor.

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Tolgay, merkezi orta saha. Mata ise ofansif orta saha. Bu yüzden Tolgay'a ihtiyaç yine olacak ama Benzia gibi sorunsuz oyuncu yerine mata çok çok güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Beyler tolgaya gerek kalmayacak sanırım geliyor orta saha oyuncusu. Ortalığı yakıp kasıracak gibi duruyor. Kiralama teklifi yapılmış sağlam sanırım eğer kabul edilirse mata geliyor.

Mata gelmez, gelirse çıldırtır bizi. 10 numara alacaksan böyle adam al. Ama istemezükçüler gelir birazdan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Zaten burdayız. Bir yere gitmedik.

1) Bize 10 numara lazım değil.
    2) Ersun hoca açıklama yapmış; “Bu kadro şu anki durumdan çıkar transfere gerek yok” şeklinde...

Boşa transfer beklemeyin.

Mata’ya Aatıf+bir miktar para’mı teklif etmiş bizimkiler ? Yoks Şener+bir miktar para mı ?

• 
Sayfa: önceki 44634464446544664467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.