Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.259
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    581 Mesaj

yorumları alalım.
    |
    |

başkan olduğu gün ne hayallerimiz vardı, şimdi eser kalmadı hayallerden.
    Bu vizyoncu başkan bizi küme düşrecek gibi ciddi ciddi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Nightmare -- 16 Ocak 2019; 3:36:38 >

Orijinalden alıntı: Kakà

Fabregas, Chelsea'de net 4.5 milyon alıyordu. Boşu boşuna hayal kurmaya gerek yok. Bonservisi 6 ay kalmış adam için 11 milyon euro ödediler. Senin kasanda 11.9 milyonun var.

Kulübün ekonomik durumu ortada. Kendi kendinizi gaza getirip üzülüyorsunuz.

Mesut un da haftalık kazancı 350 bin £

Çok sevdiğim The Prestige filminde bir replik vardı. “Siz gerçeği bilmek değil,kandırılmak istiyorsunuz “ diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: martax32

Bu vizyoncu başkan bizi küme düşrecek gibi ciddi ciddi
    Asıl acı olan bir çoğumuz bunun halen ciddiyetinde değiliz gs bjk bu durumda olsa taraftarlar organize tepkiler koyardı. Biz halen yok canım toparlarız küme de kalırız o kadar da değil diyoruz. Durum hiç öyle değil anadolu takımlarına bakıyorsun iri yarı dövmeli bad ass zenciler bize bakıyorsun bir omuzluk işi olan roman reyes velbu vs vs şu takımı kolay yeneriz diyeceğim tek takım yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    992 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Asıl acı olan bir çoğumuz bunun halen ciddiyetinde değiliz gs bjk bu durumda olsa taraftarlar organize tepkiler koyardı. Biz halen yok canım toparlarız küme de kalırız o kadar da değil diyoruz. Durum hiç öyle değil anadolu takımlarına bakıyorsun iri yarı dövmeli bad ass zenciler bize bakıyorsun bir omuzluk işi olan roman reyes velbu vs vs şu takımı kolay yeneriz diyeceğim tek takım yok

Alıntıları Göster
    Ersun Yanal gelmeseydi ciddi ciddi düşme adayıyız derdim ama Ersun hoca geldikten sonra içim rahat.

• Binbaşı
    1023 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Ersun Yanal gelmeseydi ciddi ciddi düşme adayıyız derdim ama Ersun hoca geldikten sonra içim rahat.

Alıntıları Göster
    Benim değil, Ersun hoca hiç bir zaman super bir taktisyen olmadı motivasyonu iyi sağlayan ve iyi çalıştıran bir hoca. Ama kadro o kadar ruhsuz, liderlik ve sorumluktan bir haber o kadar çok topçu var ki bunları motive etmek koşturmak da zor. İşi hiç kolay değil Ersun hocanın.

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj

Ben sizin gibi freyi yok klas değil bu takımın 1. Forveti olamaz gibi yorumları anlamıyorum levayımı alalım size ne yapalım ? Frey bence suanda 11 i hak eden 3 oyuncudan birisi bu adam sezon sonuna kadar oynatılmalı.

|
    |
    volkitheking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yanlış demiş kaptan hiç olmadı. şöyle deseydi tamamdı: "..yarın taraftar, kendine benden bir paket de sigara al der."
    |
    |
    All Nightmare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

2. Yarı fikstürü çok daha zor malesef. Önemli maçların çoğu deplasmanda. Açılışı zaten bursaspor gibi kazanmamızın çok zor olduğu deplasmanda yapacaz. Sonra da yeni malatya ve göztepe gibi 2 tane taş gibi takımla oynayacaz bizden çok daha güçlü olan. Bu 3 maçta söylemekten korktuğumuz gibi yenilgilerle geçerse artık bu saatten sonra messi-ronaldo bile gelse kurtaramaz bizi futbol şubesi tamamen iflas eder.herşey ilk 3 maça bağlı ona göre takım ya havlu atacak ya buranın Fenerbahçe olduğunu hatırlayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2016-2017 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU
  • Binbaşı
    1177 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

Ben sizin gibi freyi yok klas değil bu takımın 1. Forveti olamaz gibi yorumları anlamıyorum levayımı alalım size ne yapalım ? Frey bence suanda 11 i hak eden 3 oyuncudan birisi bu adam sezon sonuna kadar oynatılmalı.
    Bu düşüncede yeni bir boyut sanırım. Kim Leva, Suarez, Aguero istiyor? Bizim takımın seviyesinde yada ona yakın bir oyuncu istiyor herkes. Frey bu takımda yedek forvet olabilir ama as forvet olacak yeteneğe sahip değil. Maaşı falan diğer oyunculara göre ucuz zaten. Senin bakış açınla bakalım.

Niye defans istiyoruz? Ramos umu alabileceğiz Roman var, Niye sağ açık istiyoruz Ayew ve Dirar var. Niye 8 numara istiyoruz? Modric i mi alabileceğiz? Elif, Alper ve Ekici var.

Marcelo yu alabilecek miyiz? Şükür İsmail imiz var.

https://twitter.com/TekYolFener/status/1084761206114668545?s=19

|
    |
    dayanan Cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.
    "
    Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj

Yav nereye 2 top yakın mesafeden gelen topu çıkardı soluna uzanarak. Volkan olsa goldu o. Özetten mi izlendiniz maçı. 2 top gelmedi kaleye.

Harun, 10 tane Volkan eder. Görüyoruz kaç senedir Volkan'ı. Sanki 3 yıldır panter, burada ben yok yere eleştiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 16 Ocak 2019; 6:45:2 >
    |
    |
    Th3M4NIMAL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: iyi cocuk

Işte bu düşünce yanlış, 6-7 pozisyona iyi oyuncu ile sokarsın. Yoksa maç içinde Hasan Ali de 3-4 pozisyona sokuyor Slimani yi ama sonu hüsran...
    Karsi karsiya pozisyona sokmak ile orta yapip gol beklemek dogru tanlis olabilir.Fenerbahce icin en guzeli olur umarım.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Yav nereye 2 top yakın mesafeden gelen topu çıkardı soluna uzanarak. Volkan olsa goldu o. Özetten mi izlendiniz maçı. 2 top gelmedi kaleye.

Harun, 10 tane Volkan eder. Görüyoruz kaç senedir Volkan'ı. Sanki 3 yıldır panter, burada ben yok yere eleştiriyorum.
    Yanındaki topa vurmayan Isla suçsuz 3 santimden gelen topu yiyen Volkan suçlu. Ama Harun ceza sahası girişinden şut kurtarınca yakın mesafeden topu kurtardı. Yenilen 2. golde de topu rakibe yollayan yine kendisi. Çatlasanız da kudursanız da bu takımın as kalecesi Volkan. Ersun Hoca da bunun farkında. Harun kovası kupa maçları dışında yüzünü göremez bir daha bu formanın. Volkan emekli olduktan sonra da Berke'nin arkasını bekler.
    şu maçı izleyen ne mal olduğunu anlardı Harun'un. Kayseri maçında yediği golü saymıyorum, yalan yok kurtarmıştı birkaç pozisyon.
    Şunu da bırakayım buraya belki okuyan olur:
    https://www.google.com/amp/s/www.goal.com/tr/amp/haber/kaleciler-ve-formlari-volkan-demirel-gecen-sezona-da-koetue/1f69f09utnh4v16wasz51iwof3
    Bu kadar penaltı kurtarmış bir kalecinin XG oranının bu kadar düşük olması olağanüstü gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 16 Ocak 2019; 10:3:33 >

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 22 saat 39 dakika kadarı kaldı.
    2 Not
    Freye kim yeteneksiz dedi acaba .d

Hala merak ediyorum. Bu adamin ciddi ciddi yeteneksiz oldugunu düşünenler var. Spor yazarlari da dahil.

Acaba yetenekten anladiklar ne .d

|
    |

Orijinalden alıntı: iyi cocuk

Bizimde Tolgay ve Gökhan Töre miz olur + 2.5M daha ödemeyiz 34 yaşındaki oyuncu için.
    Sezon başında ben de isterdim ama kendisi bitmiş Töre'nin. Futbol hayatı da biter 3-5 seneye. Oynayacağı maksimum PTT 1. lig.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 16 Ocak 2019; 9:59:3 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Seneye kesinlikle Berke'nin kaleye geçmesi lazım Harun'da bir kere kalecinin verdiği ağırlık karakter yok yoklukta idare eder ama full oynarsa perişan eder

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 13 gün cezanın, 12 gün 15 saat 52 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Harun 10 tane Volkan’mı eder ? Harun Volkanın şu 35-36 yaşındaki haline denk değil. Volkan kadar olsun öyle konuşalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
seo paketleri
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
6,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.