Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.754
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    2892 Mesaj

Kezman ve Sow bugün Fenerbahçe'ye geldikleri yaşta olsalar hangisini seçerdin? Kim daha iyi diye sormuyorum. Eğer Fenerbahçe santraforuna bir adam koyma hakkın olsa tercihini hangisinden yana kullanırdın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    freudunpiposu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İkisini de severim ama ben Kezman'ı seçerdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI GTX 1070 GAMING X 8G / Intel® Core™ i5-7500 3.40GHz
    MSI Z270 Tomahawk Arctic / G.Skill RipjawsV 3000Mhz 8GB x2
    Cooler Master Mastercase PRO 5 FT / Corsair CS750M 80+ Gold
    Logitech G410 Atlas Spectrum / MSI Clutch GM60 Gaming Mouse

• Yarbay
    4033 Mesaj
    Hala Volkan'ı savunuyorsunuz arkadaşlar,Kartal'dan takıma alındığı günü hatırlıyorum,o zamanlar takımda başkanın manevi çocuğu rolünü üstlenen ya da ilişkileri ile ağırlık koyan bir kaleci olsa,Fenerbahçe'de bunca yıl forma morma bulamazdı,en az kendisi kadar potansiyelli bunun yanında etik değerlere saygılı nice isim silindi gitti bu ahbap-çavuş ilişkileri yüzünden yedek kulübelerinde;keşke kadroya alınmasa idi,kerhen özür diledi yarım ağızla düşünün;Ali Koç önderliğindeki bu yönetimin çok sevsek ve saygı duysak da;artık ağırlığı felan kalmadı maalesef,bütün roller ve top Ersun Hoca'da artık.

Juventus bile adamın dibi olan Buffon'a evlatçılık yapmadı yolladı,keza Madrid kendi çocuğu Casillas'a yapmadı;biz hala 3.Dünya ülkesi kıvamında iş yapıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 16 Ocak 2019; 10:29:55 >
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
  • Yarbay
    4033 Mesaj
    2003 yılında Trabzon'u deplasmanda Hojjdonk'un golü ile yendiğimiz maçta kalede Recep Biler vardı ve muhteşem bir performans göstermişti maçı tv'de canlı yorumlayan Rıdvan Dilmen;Fenerbahçe önümüzdeki 10 yıllık kalecisini buldu diyordu sevinçli bir şekilde ve üstüne basa basa

Açın bulun kayıtları ve izleyin arkadaşlar.Herşey ortada.

Peki ne oldu da işler tersine döndü bu takımda?

1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
  • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 12 saat 17 dakika kadarı kaldı.

Zor soru, Kezman gol konusunda istikrarlı değil, Sow gol atan ama rakip takımı 12 kişi oynatan bir adam. Şu an gol sıkıntısı var fakat, pozisyon sıkıntısı yok. Kezman Fenerbahçe'deyken çok pozisyon bulamıyordu, Sow ise ya boş kaleye atıyordu (emenikenin getirdikleri) ya da pozisyon sayılmayacak yerde rövaşatayla gol buluyordu. Fransadaki fit sow'u oruç tuttum baklava sevdim allah'a taptım gibi cart curtları yapmayacaksa getirebilirdim. Fakat iyi oyun oynayacaksak Kezman daha uygun adam, top alır adam geçer hızlı düşünüp iyi paslar atar. Kezman'ın bulduğu pozisyonları da gole çevirme yüzdesi de fena değil. Sol ayağı da bayağı iyiydi. Yani Sow'un kişiliğini değiştiremiyorsak riske girip iyi oyun uğruna kezman'ı getiririm. Sow'dan kat be kat iyi oyuncu, daha iyi kariyeri var, daha yırtıcı bir adam daha da profesyonel.
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ilk paragrafa katılıyorum ama şöyle artık 2-3 milyon verdirmemek lazım. Alper'lerin bilmem kimlerin aldığı 2 milyonların borcunu ziraat bankası üzerinden bize yıktılar. Burada zırlayan 500 tane orman çocuğu sayarım, Alper nasıl 2 milyon alır bilmem ne diye. Parayı kendini ödeyince ağzını bile açmıyorlar ama. Artık Avrupa'daki fiyatlarla adam oynatmak lazım. Gidip Getafe yenmek bile zor olur Türkiye'den bir takım için ama maaşlar getafenin 10 katı.

Frey konusunda ideal Fenerbahçe'de Frey 11 oyuncusu olmaz. Rotasyon oyuncusu olur, bazı maçlar 11'de oynar. bazı maçlar yedek kalır. Fakat şu an en formda adam o. Aslında Slimani 50 pozisyona giril 1 tane atmasa 5 tane atsa yine oynayabilirdi ama Frey Slimaninin hızı hariç her şeyi yapabilecek bir adam. Soldado dediğin klasa sahip en azından şut olarak fakat o da formsuz. 2 %99 pozisyona girip 1 tane atacaksa Soldado'da kesin 11 olamaz. Fakat şöyle Slimani, Soldado ve Frey oyun içinde yararlı adamlar. Slimani takımın moralini düşürmese çok yararlı adamdı. Son zamanlarda iyice kazmalaştı gerçi.. Diagne'yi GS maçında izlediniz mi bilmiyorum ama gol de attı o maç. Fakat ayağına gelen her topu rakibe verdi, bir tane penaltı yaptırdı o cüsseye göre hızlı dönerek. Golü koklaması dışında Frey'den teknik bir farkını göremedim o maçta.
    |
    |
    volkitheking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Babacar ho.

Soldado gule gule

|
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: denizkumas

Seneye kesinlikle Berke'nin kaleye geçmesi lazım Harun'da bir kere kalecinin verdiği ağırlık karakter yok yoklukta idare eder ama full oynarsa perişan eder
    Avrupa olmayacaksa Berke çok iyi olur. Volkan'ın hatalı gol yemesindense genç bir kaleci hatalı gol yesin ama Ersın Ayanal Giresun maçına bile Harun'la çıktı büyük ihtimalle Berke falan forma bulamaz.

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Babacar ho.

Soldado gule gule
    İyi olur diye düşünüyorum. Babacar iş yapar gibi geliyor. Gerçi kimler geldi gitti. Kimyamızın tutması lazım. Oyuncunun karakterli olması lazım.

|
    |
    93 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: faho

2003 yılında Trabzon'u deplasmanda Hojjdonk'un golü ile yendiğimiz maçta kalede Recep Biler vardı ve muhteşem bir performans göstermişti maçı tv'de canlı yorumlayan Rıdvan Dilmen;Fenerbahçe önümüzdeki 10 yıllık kalecisini buldu diyordu sevinçli bir şekilde ve üstüne basa basa

Açın bulun kayıtları ve izleyin arkadaşlar.Herşey ortada.

Peki ne oldu da işler tersine döndü bu takımda?

Hatırlıyorum o zamanları ben de çok beğeniyordum Recep'i kalemiz emin ellerde diyordum ancak sonra Volkan'ın Aziz Yıldırım torpili devreye girdi ve adamı harcadılar
    |
    |
    tolgay iyi oyuncu ama adrien silva daha da iyi oyuncu

Recebi izlemeyende iyi kaleciydi sanar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    faho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1087 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

vizyon reis ve avaneleri tolgay arslan-serdar aziz ikilisinden vazgeçtiler sanırım. zira modric-ramos'u bu kadar uğraşsak şimdiye almıştık.

başkan olduğu gün ne hayallerimiz vardı, şimdi eser kalmadı hayallerden.
    Ersun Yanal veto etmistir, ondan vazgecilmistir.

Ersun Yanal topcudan anlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 16 Ocak 2019; 11:51:54 >
    |
    |
  • Yarbay
    5116 Mesaj
    Berkenin kaleye geçmesi için neyi bekliyorlar? Çocuk çok yetenekli değil mi koy kaleye pişsin. Harunun yediği golleri o yesin ama kendini geliştirsin.

Orijinalden alıntı: Kelt

quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Ersun Yanal gelmeseydi ciddi ciddi düşme adayıyız derdim ama Ersun hoca geldikten sonra içim rahat.

2. Yarı fikstürü çok daha zor malesef. Önemli maçların çoğu deplasmanda. Açılışı zaten bursaspor gibi kazanmamızın çok zor olduğu deplasmanda yapacaz. Sonra da yeni malatya ve göztepe gibi 2 tane taş gibi takımla oynayacaz bizden çok daha güçlü olan. Bu 3 maçta söylemekten korktuğumuz gibi yenilgilerle geçerse artık bu saatten sonra messi-ronaldo bile gelse kurtaramaz bizi futbol şubesi tamamen iflas eder.herşey ilk 3 maça bağlı ona göre takım ya havlu atacak ya buranın Fenerbahçe olduğunu hatırlayacak.

Alıntıları Göster
    Ilk etapta iki mac. Bursa yenilgisi, ardindan Malatya yenilgisi isleri cok karıştırır.Malatya beraberlik olursa uc mac olur, Göztepe beraberliği dahi fisi ceker.

O yüzden Bursa maci 1-0 da olsa kazanilmali, Aykut Kocaman futboluyla bile olsa kazanmak gerekli, sonra Fenerbahce gibi oynamak lazim ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 16 Ocak 2019; 11:57:12 >
  • Binbaşı
    1087 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Berkenin kaleye geçmesi için neyi bekliyorlar? Çocuk çok yetenekli değil mi koy kaleye pişsin. Harunun yediği golleri o yesin ama kendini geliştirsin.
    Berke Turkiye Kupasinda oynamali once, bir gorelim, lig olmaz, kaleyi geçiçi olarak Volkana birakmak lazim, seneye de Berke iyi cikarsa oynar, olmazsa cok iyi bir kaleci şart.

|
    |

Orijinalden alıntı: august landmesser

tolgay iyi oyuncu ama adrien silva daha da iyi oyuncu

silva iyi oyuncu ama yohan cabaye daha da iyi oyuncu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: faho

Hala Volkan'ı savunuyorsunuz arkadaşlar,Kartal'dan takıma alındığı günü hatırlıyorum,o zamanlar takımda başkanın manevi çocuğu rolünü üstlenen ya da ilişkileri ile ağırlık koyan bir kaleci olsa,Fenerbahçe'de bunca yıl forma morma bulamazdı,en az kendisi kadar potansiyelli bunun yanında etik değerlere saygılı nice isim silindi gitti bu ahbap-çavuş ilişkileri yüzünden yedek kulübelerinde;keşke kadroya alınmasa idi,kerhen özür diledi yarım ağızla düşünün;Ali Koç önderliğindeki bu yönetimin çok sevsek ve saygı duysak da;artık ağırlığı felan kalmadı maalesef,bütün roller ve top Ersun Hoca'da artık.

Juventus bile adamın dibi olan Buffon'a evlatçılık yapmadı yolladı,keza Madrid kendi çocuğu Casillas'a yapmadı;biz hala 3.Dünya ülkesi kıvamında iş yapıyoruz.

gereksiz bir volkan linci görüyorum. attığın fotoğrafların 3'ü de alakasız konuştuğunla.
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.