Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44624463446444654466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denizkumas

Onu bilmemde Ozan'da akıl varsa gider Fatih'in lafına giderse kariyerine zarar verir kariyerini düşündüğünden değil kendini düşündüğü için elinde stoper kalmadı Serdar'ı egosu yüzünden kadro dışı bıraktı Maicon zaten sevmiyor Ahmet oynatmıyor elinde Maicon ve yeni aldığı eleman kalıcak
    Fatih Terim kompleksi gözünü kör etmiş iyice. Ozan'ı altyapıdan A takıma çıkarıp şampiyonlar ligi stoperi yapan ve 12 milyona gitmesini sağlayan zaten Fatih Terim. Aynı şekilde Rodrigues'in parlamasını da Terim sağladı. Yani Fatih hoca sayesinde şu an kasamızda 15 milyon euro transfer parası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Zor soru, Kezman gol konusunda istikrarlı değil, Sow gol atan ama rakip takımı 12 kişi oynatan bir adam. Şu an gol sıkıntısı var fakat, pozisyon sıkıntısı yok. Kezman Fenerbahçe'deyken çok pozisyon bulamıyordu, Sow ise ya boş kaleye atıyordu (emenikenin getirdikleri) ya da pozisyon sayılmayacak yerde rövaşatayla gol buluyordu. Fransadaki fit sow'u oruç tuttum baklava sevdim allah'a taptım gibi cart curtları yapmayacaksa getirebilirdim. Fakat iyi oyun oynayacaksak Kezman daha uygun adam, top alır adam geçer hızlı düşünüp iyi paslar atar. Kezman'ın bulduğu pozisyonları da gole çevirme yüzdesi de fena değil. Sol ayağı da bayağı iyiydi. Yani Sow'un kişiliğini değiştiremiyorsak riske girip iyi oyun uğruna kezman'ı getiririm. Sow'dan kat be kat iyi oyuncu, daha iyi kariyeri var, daha yırtıcı bir adam daha da profesyonel.
    Teşekkür ederim.

• Şampiyonlar liginin artılarını görüyoruz. Biz de gruplara kalırsak Ömer Faruk gibi gencecik oyuncuyu banko oynatırsak çok iyi paralara satarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Bu mesaj silindi.
    Hocam olay şu tam olarak Karakullukçu nun dediği gibi yani ozan gitmek istemiyor um dediği için sanırım yüksek teklif yapılıyor.

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kedi canını senin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Bu mesaj silindi.
    Oyuncu kulübüne para kazandırmadan gitmek istememiştir belki.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    İyide gideceği kulube de para kaybettirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DimitriSelenin D kullanıcısına yanıt
    Geziyor adam işte şehir şehir gezip gösteri yapanlar gibi. Parayı veren yere gidiyor. Tahammül bitince başka yere geçiyor.

Dünyada 2 türlü futbolcu var;
    1) Başarıyı amaçlayanlar ve tercih edenler
    2) Amaçsız gezip paraya gidenler

Bu arkadaş 2. Gruptan... Bize yarayacağını düşünmüyordum zaten. Yönetim de almazdı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bizim Ertuğrul da Boluspor yetkililerine ''Kolumu kesseniz kanım sarı-lacivert akar. Fenerbahçe'ye 1 milyon euro vermezseniz bu transferi unutun.'' demişti. Niye bu kadar abarttınız zamanında?
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Ya kim ne derse desin. Ozan 12 ediyorsa (Başarıdır tebrik etmek lazım. Bizim ve tüm takımlarında altyapıya büyük bütçe ayırması lazım.) Eljif her türlü 20. Adam en az bulunan mevkiinin oyuncusu.

• Fatih Terim'den banane karakterini cümle alem biliyor Ozan'ıda zorunluluktan oynattı elinde Maicon değilde başka biri olsaydı Ozan'ımı oynatıcaktı

2.si Ozan'ı Fatih çıkarmadı kendi çıktı varlığı kaç sene önceden biliniyordu zaten

Futbolcuyu düşünen adam gitmesine engel olmaya çalışmaz önünü açar gidip konuşup aklını çelmez kendi açıklamasındada devre arası gidemez diyor yani oynatıcak adam yok diyor

Ne kadar umursandığıda bir hafta içinde gözüktü zaten gitmiyecek diyip bir hafta sonra gitmesi ipine bile takmadığını gösterir bende kompleks yokta sizdeki aşk komik derecede çıkacağı belli olan futbolcuyu Fatih çıkardı demenden belli oluyor.

• denizkumas kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir mantık böyle okurken kör oldum. Sanki Fatih Terim oyuncuları köreltiyor piyasasını düşürüyormuş gibi konuşuyorsun. Bak sana bir örnek vereyim.

Geçen sene Tudor varken Rodriguez'in performansı
    15 maç 1 gol 3 asist - 4 gol katkısı

Fatih Terim geldikten sonra
    18 maç 8 gol 8 asist - 16 gol katkısı

Fatih Terim bitirmiş adamı değil mi? Ozan'ı söylemeye bile gerek yok zaten. Şampiyonlar Liginde oynatan kim? Fatih Terim'e laf edeceğine sen en son ne zaman genç bir oyuncu parlatıp sattın ondan bahsetsene biraz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 16 Ocak 2019; 15:23:54 >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Malatya maçı aleksiç kız gibi vurdu tuttuğu köşeden yedi. Benfica maçı tavuk kışkışlamaya çıktı, geçen seneyi baştan izlememe gerek yok çizgi kalecisi kameniden bile kötüydü. Kaleye ilk vurulan şut hep gol oldu. Harun çok daha iyi kaleci. Hiç değilse atik ve refleksif bir adam. Tepki veriyor. Volkan'ın ezbere atlıyor artık.

En iyi Harun, en iyi Volkan etmez ama Volkan her zaman konsantrasyon sıkıntısı yaşayan, kilosuna da çok dikkat etmeyen bir adamdı. İstatistiklerde de Küme düşen Bursa'nın kalecisi Harun'un performansı açık. Volkan ise lig ikincisi takımda top tutmamış pek. Harun Volkan kadar hata yapmıyor.

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Rodrigues bu sene nerdeydi 15 filan ediyordu güya niye bu paraya sattınız Gomis gitti Rodrigues yalan oldu

Fatih Terim yaklaşık 70 yaşında kaç tane genç oyuncu kazandırmış Türk futboluna onuda söyle bari genç oyuncu sana ve kendine yardımcı olmazsa istediğini yap o oyuncuyu çıkaramazsın yani Ozan kendi çıktı kimsenin bilmediği genç bir oyuncu bulursun olmayan adamı oldurursun o zaman o oyuncuyu hoca çıkarmış olur boşuna kimse hava civa yapmasın.

• tomthejeer kullanıcısına yanıt
    Sizin Ozanı nerede izlediler ? Ne yaptınız Şamp.Liginde ? Ligde izleyecekler bugünden sonra... Sizinkini alırlarsa bizimkini de alırlar merak etme...

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kimsenin ersun'a taptığı yok.fatih takımı çalıştırsın malum 70'den sonra hepsinin dili dışarda geziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

kimsenin ersun'a taptığı yok.fatih takımı çalıştırsın malum 70'den sonra hepsinin dili dışarda geziyor

Alıntıları Göster
    O kondisyonerle alakalı bir durumdu ve o eksik giderildi. Geçen sene veya 3. döneminde neden öyle bir sorun yoktu ? Hocaya çamur atmak için her şeyi yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Sizin Ozanı nerede izlediler ? Ne yaptınız Şamp.Liginde ? Ligde izleyecekler bugünden sonra... Sizinkini alırlarsa bizimkini de alırlar merak etme...
    -Fabio Galante (İnter scout'ı): Hangi oyuncu için geldiğimi biliyorsunuz. Cannavaro'yu gördüm mü? Bu da bana ve kulübüme kalsın.

-Ze Roberto (Alman Kick&Run scout'ı): Her menajerlik şirketinin çalışmak isteyeceği bir oyuncuyu bana soruyorsunuz.

-Victor Manas (Arsenal analisti); Şampiyonlar Ligi seviyesine gelmiş her oyuncu değerlidir. Evet 43 numara da analiz listemizde...

-Cyrille Domoraud (Fildişili menajer); 18 yaşında Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir genç, doğru kararlar verirse benden çok daha büyük bir kariyeri olabilir.

https://www.aksam.com.tr/spor/ozan-kabak-icin-turk-telekoma-scout-ve-menajer-akini/haber-786998
    http://spor.haber7.com/galatasaray/haber/2745082-iste-ozan-kabaki-izlemeye-gelen-devler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 16 Ocak 2019; 15:33:5 >

• quote:

-Fabio Galante (İnter scout'ı): Hangi oyuncu için geldiğimi biliyorsunuz. Cannavaro'yu gördüm mü? Bu da bana ve kulübüme kalsın.

-Ze Roberto (Alman Kick&Run scout'ı): Her menajerlik şirketinin çalışmak isteyeceği bir oyuncuyu bana soruyorsunuz.

-Victor Manas (Arsenal analisti); Şampiyonlar Ligi seviyesine gelmiş her oyuncu değerlidir. Evet 43 numara da analiz listemizde...

-Cyrille Domoraud (Fildişili menajer); 18 yaşında Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir genç, doğru kararlar verirse benden çok daha büyük bir kariyeri olabilir.

https://www.aksam.com.tr/spor/ozan-kabak-icin-turk-telekoma-scout-ve-menajer-akini/haber-786998
    http://spor.haber7.com/galatasaray/haber/2745082-iste-ozan-kabaki-izlemeye-gelen-devler

Alıntıları Göster
    ozan'ı 12ye satacaksanız çok ucuza satıyorsunuz

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Yahu adamların işi bu. Abartmayın. Tamam iyi oyuncu. İyi paraya satarsanız tebrik ederim ama sürekli penaltı yaptıran bir adamdan evrildi Ozan. Son haftalar buldu kendini. Çoktan elenmiştiniz...

• 
Sayfa: önceki 44624463446444654466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.