Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
126.481
Cevap
169
Favori
1.985.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    22 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    DeletedUser

Jhonny Lucas fiziğini geliştirdiğinde iyi bir oyuncu olabilir. Videodan gördüğüm kadarıyla çok dinamik bir oyuncu. İyi bir fizikle iyi bir box to box haline gelebilir.

Ama bizim elimizde defansif oyun kurucu olarak Oğuz Kaan, mezzela pozisyonuna uygun Eljif, box to box olarak Ozan ( bu çok şüpheli ama yaşı hâlâ çok fazla değil), ofansif oyun kurucu olarak Ferdi var. Yani elimizde orta saha mevkilerinde zaten yetenekli oyuncular var. Ne kadar gelişebilir bilemiyorum ama Jailson da çok ileri yaşta değil.

Bu kadar oyuncudan hangi biri oldu da daha fazla genç alacaklar. Haber saçma, ama eğer gerçeklik payı varsa büyük sıkıntı.

Alper ha oldu ha olacak derken 27 yaşına geldi. Ama olduğu falan yok geldiğinde neyse hala aynı. Bu konuda da umarım Alper, bir önceki Ersun hoca zamanındaki gibi oynamaya tekrar başlar ve kulübe para kazandırıp gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1053 Mesaj

Allah rızası için ya; adam ön libero, 10 milyon istiyorlar, bizimkiler görüşecekmiş.

Çok başka dünyalarda falan mı yaşıyoruz. Bizdemi sorun var ben anlamadım.

Şu haberin her kelimesi saçma. Ya da biz bazı şeyler çok yanlış anlıyoruz.

Böyle saçma sapan haberlerle kamp bitiyor. Sadık transferi de sırf kampa transfer yetişmedi denmesin diye, sözlerini tutamadılar denmesin diye yapıldı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    131 Mesaj
    Fenerbahçenin tüzühünde her transfer dönemi ön libero alınmalıdır mı yazıyor. Yeter lan

Şu takıma skor yapan adam getirin.

• Yüzbaşı
    438 Mesaj
    Öyle bir kadro var ki 134512 tane transfer yapsak bile düzelmeyecekmişiz gibi hissediyorum çok acayip valla
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ExcessiveScreen

Fenerbahçenin tüzühünde her transfer dönemi ön libero alınmalıdır mı yazıyor. Yeter lan

Tüzüğe ön libero almak yasaktır maddesi konmalı. Tdler çok ön libero hastasılarsa ya altyapıdan çıkarsınlar ya merkez ortasahalardan devşirsinler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    Eğer bu adam alınırsa bu paralar verilirse cidden yazıklar olsun derim. 17. Sıradayız ve geleceğe dönük transfer yapmanın sırası hiç değil. Adamı ben beğendim ama bu adama şu an bu paraları vermek deli saçması.

|
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ExcessiveScreen

Tüzüğünde değil de kaderinde yazıyor olabilir.
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    DeletedUser

Bir defansif oyun kurucu, bir skorer kanat , bir sol bek ve bir forvete eli yüzü düzgün bir hale gelir de transfer yapamıyorlar ki :/ Diğerlerini bilmem de zaten forvet almayacaklar sanırsam. Tüm takım Slimani'ye gol attırma uğrunda kanser olacak muhtemelen.

|
    |
    OneForSorrow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5303 Mesaj
    İçimden bir ses elifi iyi paraya sattık, yakında bombalar patlayacak diyor

• Yüzbaşı
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Devre arasında yabancı olarak daha iyisini bulmak zor zaten.Ancak bu tip adamları ikna edebilirsin.
    Ama ön liberoya adam alma ihtiyacımız yok devre arasında. İhtiyacımız olsa orada Obi Mikel, Fellaini gibi adamlar varken böyle birine para harcamak gereksiz. Hani geleceğe yönelik olarak alınabilir ama onun da yaz transfer sezonunda daha iyisini bulabiliriz.

Bu takıma şuan acil olarak hızlı ve bitiriciliği olan bir kanat lazım. Ben Elis'e tavdım. Dediğin gibi devre arasında bulunabilecek en iyi adamlardan biri Elis. Taraftar beğenmezken ona bile 6 milyon euro istemişler.
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Tihem tolgay , hem de bu jhonny lucas ismi çıktığına göre defanstan topu alıp ileri taşıyacak-pas atacak adam arıyoruz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj

Umarım payda eklemişizdir ne koparsak kar hacı.
    |
    |
    Mr.Prestige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2527 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Ödemez diye birşey yok vergi affı değil bu mecbur ödeyecekler yüksek faizler ile buharlaşan hatta daha kötüsü kalpazanlara ödenen paranın önüne geçilecek olumsuz bakılacak bir durum yok vatandaş da bu tarz yapilandirmalardan faydalanıyor. Bu uygulamayı olumlu bulmayacak kurumlar yüksek faizle çalışan faktoring şirketleri olur ancak...
    Ziraat bankasina paranin maliyeti yuzde 22-23 den asagi degil. Devlet kulüplere iyilik yapacaksa yuzde 22-23 gibi rakamdan yapilandirabilirdi. Yuzde 8 den yapılandırınca aradaki zarar kimden cikacak? Tabiki yine vatandaştan.

• Yüzbaşı
    429 Mesaj
    Serdar Aziz işi yattı sanki. Bedava değilse çok saçma transfer olur zaten bence. Çok sakatlanıyor ayrıca bize hiç yarayacağını düşünmüyorum. Yabancı sınırı 5 falan olmayacaksa hele hiç düşünmesinler.

Ersun Yanal Tolgay'ı beğeniyormuş diye bir şey duydum bir de, umarım transfer falan olmaz. Şenol'un verim alamadığı adamdan bizim gibi kaoslu bir ortamda biz hiç alamayız. 2 tane düzgün adam alsınlar yeter bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvox7 -- 9 Ocak 2019; 23:7:30 >
    |
    |
  • Yarbay
    7270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

İçimden bir ses elifi iyi paraya sattık, yakında bombalar patlayacak diyor
    Kalması daha faydalı bence 5-10 milyondansa yıllarca ortasahanın değişmezi olmasını tercih ederim.
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    Comolli forvet alınmayacak demiş doğrumu bu kendi çıkıp oynuyacak herhalde.

Slimanide bugün forvetin amacı gol atmakmı dedi? Allahım
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj
    Slimani konuşuyor.

|
    |
  • Yarbay
    5303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Kalması daha faydalı bence 5-10 milyondansa yıllarca ortasahanın değişmezi olmasını tercih ederim.

Alıntıları Göster
    15-25 ten 1 kuruş aşağı satılmamalı. Geçen haberde lazio savic'in yerine düşünüyor demişler de çok inandırıcı gelmedi
    |
    |
  • Yarbay
    8374 Mesaj
    Despedova bonservis falan verilmez ayağı yere sağlam basan bir karakter değil genelde her sürat yaptığında topu kaptırıyor. Bana göre peterson olabilir bitiricilik çok iyi. Gol katkısı da sağlar asistde. Milyon tane isim çıktı hepsi yalan olur bu kadar adam her seferinde nasıl beceriyorlar.
  • Yarbay
    10650 Mesaj
    Jailson neden alındı bende bunu anlamıyorum, bunu alıp bir kaç sene sonra büyük paralara satarız diye mi aldık, yoksa çok iyi oynadığı için mi? Bana eldeki çöplerden çok farklı görünmüyor, tokat meselesi ile zaten cahilliğini de ortaya koydu.
    Şu bölgeye yıllardır bir adam alamadılar, yarım yamalak, kıçı kırık herifler alıp duruyorlar.
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,854
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.