Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (6 Mobil) - 6 Masaüstü6 Mobil
5 sn
126.481
Cevap
169
Favori
1.991.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    4675 Mesaj
    şener sadık skrtek hak

topal jailson

ayew ekici valbuena

soldado

şimdilik olması gereken kadro bu. en azından yedekte adam var. isla neustader eljif dirar slimani frey benzia aatıf gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5307 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Guilano brezilya milli takımında sadece 3 maçta toplam 103 dakika görev almış bir oyuncu. Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinde oynadı. Onun dışında hicbir turnuvada görev almadı.

Bunun dışında söylediklerine aynen katılıyorum.

Alıntıları Göster
    14 maç 390dk gösteriyor hocam tmarkt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5307 Mesaj
    Bu devre daha iyi sıralamada olmamız, daha kötü sıralamada olmamızdan 16 kat yüksek ihtimal. Bir de bu yönden bakmak lazım

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Kısa adamdan bek olur daha iyi olur hız konusunda sıkıntı yaşamaz sıçrama yeteneği iyi ise yan toplardada sıkıntı yaşamaz ama 1.88 adam sağbek olmaz artık kanat oyuncularının ne tarzda olduğu belli hızlı oyunculara karşı ne varlık gösterebilir sağbek olur beni koysan bende olurum amane kadar olurum bu işinde bir doğası var o daha yaşı gençken gitsin stoper oynasın.

Chelseade Marcos Alonso var oda 1.88 Sarri gelince değişen dizilişte solbek oynamaya başladı ama o bile mükemmel yeteneğine rağmen solbekde yetersiz temposuz kalıyor çabuk hareket edemiyor o iş öyle kolay değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj

Bu da çevirisi ama bu nasıl çeviridir mübarek

• Yarbay
    3274 Mesaj
    Futbol Takımımızın AZ Alkmaar ile oynayacağı hazırlık maçı, Cuma günü saat 18.00’de canlı yayınla FBTV’de!

|
    |
  • Yarbay
    3274 Mesaj

|
    |
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj

Thomas Meunier?

|
    |
    denizkumas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Valla Slimani olmasa ya da geri gönderebilseydik. Llorente'yi görmek isterdim takımda. Şu an takımda 2.5 forvet var. Aslında toplasan yarım forvet yapıyor o yarım da Soldado'dan geliyor. Bence burda büyük hata yapıldı. Takıma yeni forvet almamız lazımdı. Nedeni de şu an tüm forvetlerin üzerinden inanılmaz baskı var. Atacağı varsa da atamaz gibi geliyor.
    Hocam forvetlerin üzerinde her zaman baskı var, sen Istanbul'un ihtişamına kapılıp kendini dağıtırsan, sonuç Slimani örneğindeki gibi olur. Çok net pozisyonları kaçırmasını gectim, bir de "tembel" oynuyor. Zaten Frey yeteneksiz biri. Soldado sakatlıktan dolayı yarım fovet bence de ama, bir de hakemi aldatmaya çalışıyor, rakibi provake etmeye çalışıyor tam bomba. Her an biriyle tartışıp atılır mı korkusu yaşıyorsun. Şampiyonluk çok değerli. Llorente tam alacağımız dönemde. En azından kiralanabilir. Ama bence 2.5 senelik anlaşma ile tozunu attırır ligin.

Mehmet Ekici ortaa Llorente bir kafaaa ve gooooollll. Llorenteee. İspanyol yıldız bu sezon Fenerbahçe formasıyla yirminci golünü atıyorr, Fenerbahçe 1-0 önde demesini isterim Ercan Taner'in.

|
    |

• Yarbay
    2026 Mesaj

Bu adam ne ya. Fizik sıfır adamda. Yerden kalkamaz. Konuşulanlar arasındaki açık ara en kötü isim.

|
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    874 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

14 maç 390dk gösteriyor hocam tmarkt

Alıntıları Göster
    Hocam dikkatli incelersen, hazırlık maçlarını yazmadım ben. Dünya kupası veya dünya kupası elemeleri gibi maçları baz aldım . Avrupaya oyuncu transfer edebilmek için Brezilya Milli takımında menajerlerin hazırlık maçların da oyuncu oynattigini biliyoruz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj

Bende öyle düşünüyorum. İhtiyacımız olan oyuncu tipi bu değil. Şu zamana kadar çıkan isimlerden Robert Skov ve Despedov dışında beni tatmin eden bir isim olmadı.

|
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    596 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Mario Fernandes'te 1.87 boyunda ve sağ bek de çok iyi oynuyor. 6 asisti var oyuncunun. Mert daha 19 yaşında ve eğer sağ bekde oynamaya devam ederse iyi bir bek olabilir.

https://www.transfermarkt.com.tr/mario-fernandes/profil/spieler/102740

Alıntıları Göster
    Ya da Tosic, Sergio Ramos gibi bekten stopere evrilerek performanını kat kat arttırabilir.
    |
    |

• Yüzbaşı
    288 Mesaj
    quote:

Bu da çevirisi ama bu nasıl çeviridir mübarek

Dieu Fransızca'da Tanrı demek.Merci de teşekkür anlamına gelir bilindiği gibi.Dieumerci de Allah'a şükür gibi bir şey
    |
    |

• Tolgay işi olur umarım.Tam aradığımız isim.En son BJK'de kalacak diyorlardı.

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 22 saat 20 dakika kadarı kaldı.
    Comolli Ersun Yanalla araları soğuk mu haberleri çıkıyor.Önce de Cocuyla bozuktu sözüm ona.Adam fransız sıcak kanlı değiller pek normal.Antrenmanda ERsunun yanına hiç gitmemiş gitmez her gün birlikteler iki saat gitmedi diye şey mi oluyor.Fenerbahçenin ölüsü dirisi haber bombardımanı oluyor Fenerbahçe olmasa bunlar haber maber yapamaz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj

»»https://www.transfermarkt.com/jhonny-lucas/profil/spieler/540990

• Yüzbaşı
    664 Mesaj

• Yüzbaşı
    596 Mesaj
    quote:

Bir insanın ayağına top hiç mi yakışmaz. Maldonado'dan hallice bir futbolcu. Yönetimin de böyle bir girişimde bulunduğunu düşünmüyorum. "Eljif Elmas Real Madrid'e gidecek" gibi bir haber değeri taşıyor.
  • Binbaşı
    1531 Mesaj
    Atletico, Juventus alınca görürsünüz düz topçuyu. Mensahi nasıl kaptı adamlar. Sivilceli scoutlar da çöp yazsın

Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
triple negative breast cancer
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.