Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43294330433143324333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sow takım arıyomuş. Ne dersiniz? Ersun Hoca'nın elinde eski performansını yakalar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Sow takım arıyomuş. Ne dersiniz? Ersun Hoca'nın elinde eski performansını yakalar mı acaba?
    Sow ve Webo gibi adamların ölüsünü Slimani'ye tercih ederim. Ama bu adamlardan hala medet ummak yerine adam gibi bir forvet alsınlar 2-3 sene faydalanalım. Ucuza kaçma lüksümüz yok bu saatten sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    Yenge fenerli gelicek yakında sadık da.
  • Kral

• Sadık prensipte anlaşma sağlandı. İlk transfer hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 4 Ocak 2019; 20:1:11 >
  • Sadık karşılığında Barış ve Yiğithan gönderildi diyor A spor da son dakika

• quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Sow ve Webo gibi adamların ölüsünü Slimani'ye tercih ederim. Ama bu adamlardan hala medet ummak yerine adam gibi bir forvet alsınlar 2-3 sene faydalanalım. Ucuza kaçma lüksümüz yok bu saatten sonra

Alıntıları Göster
    kısa vadede bedavaya çözüm olabilir. kümede kalmak adına skorer oyunculara ihtiyacımız var. sow ligin ikinci yarısında sol kanatta 4-5 tane atar. forvet oynarsa bu rakam artabilir

• ksenhops kullanıcısına yanıt
    Barış gittiyse Altınordu birdaha bize oyuncu vermez heralde

• Sadık gelsin artık.
  • DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    En genç iki oyuncuyu verdiler arkadaş gram akıl yok bunlarda barış alıcıyı neden verirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

En genç iki oyuncuyu verdiler arkadaş gram akıl yok bunlarda barış alıcıyı neden verirsiniz.
    Kiralık gitmiştir ikisi de ya. Bonservisiyle verdiklerine inanmıyorum. Eğer öyle bir şey yapmışlarsa yazıklar olsun yönetime.

Edit: Tamam kiralık gitmişler. Güzel hamle o zaman. Yiğithan ve Barıştan pek faydalanamıyorduk. Şimdi hem ikisi de forma şansı bulmuş olacak hem de Neustadter'ten daha iyi bir adam almış olacağız. Umarım Fenerbahçe baskısını kaldırır da yeni bir Servet'imiz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnondraX -- 4 Ocak 2019; 20:18:30 >
  • yeni bekir irtegün'ümüz hayırlı olsun.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    İkiside sezon sonuna kadar kiralık ve kulübe 1,5 Euro verilmiş. Bende ilk önce ikisini verdiler sandım. Ama öyle değilmiş.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    1 aspora inanıyorsun.

2 aspora inanıp tam haberi anlamıyorsun.Kiralik olduğunu duymuyorsun

3 buna rağmen insanları gram aklı olmamayla suçluyorsun.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

• Sadık hayırlı olsun
  • Sadık ne alaka ya nolur yapmayın şunu. Serdar Aziz’i alaydınız bari. Bir de Barış ve Yiğithan mevzusu doğruysa vallahi yazık olur.

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    İkisi de sezon sonuna kadar kiralık diye söyleniyor eğer öyleyse mantıklı olur.

• Ho

• sadık hamlesi benim gözümde kumardır. bu insanlar neye göre transfer yapıyor anlamıyorum. sadık dar alanda hızlı bir futbolcu gibi görünebilir. ama gel gelelim geniş alanda yavaş. demek istediğimi anlarsınız. yani malatyaspor gibi erol bulut gibi önce savunma diyen bir takımda çabuk gibi görünmesi bundan. aslında malatya bile çok gömülmüyor daha da kapanan takımlarda daha da parlar. ersun yanal savunmayı önde kuracağım diyor ve gidip sadık’ı alıyorlar. şaka gibi. üstelik bu adam tam bir bomba. yani stoperlere oyun kurduracak ersun yanal’lı takımda başımıza çok dert açabilir. çok hata yapıyor. tamamen yanal’ın oyun görüşüne zıt bir adam alıyoruz. pes diyorum

ha ben malatyada izlediğim adamı yazıyorum buraya. gelir çok çalışır hatalarını en aza indirir ve oyun görüşünü geliştirip yavaşlığını hissettirmezse kalkar ayakta alkışlarız. gelsin 7-8 sene hizmet etsin kim istemez. dediğim gibi henüz görmediğimiz ama bize sürekli söylenen ersun yanal fenerbahçesine uymadığı için bu transferi istemiyorum. yoksa yerli stoperler içinde alınabilecek çok az adamdan biri kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERENAL. -- 4 Ocak 2019; 20:19:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Be4die kullanıcısına yanıt
    vedaku kullanıcısına yanıt
    Ne a sporu Lüe söyledi kiralık olarak vermişiz ama 1.5 mil euroda bonservis ne alaka. A sporu sadece gülmek amacı ile açarım.

@vedaku Kiralık zaten de 1.5 mil euro bonservis niye veriyorsunuz 2 oyuncu verip sadık yıldız bir oyuncu değilki. Ben barış alıcıya üzüldüm adam orada patlama yapar ilk 11 oynar.
  • 
Sayfa: önceki 43294330433143324333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.