Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42904291429242934294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. olmuş takımı 17 . yapıyorsan, geçmişe suç atamazsın. Zaten bugüne dek ali Koç yönetimi hep birilerini suçladı. Biz hata yaptık demek bir şey kaybettirmez kimseye. Diğer takımların da Dünya kadar borcu var. Borcu olmayan kulüp mü var sanki. Bir süre insanları bunlarla idare edersiniz. Geçmişe ona buna suç atarsınız. Ama yarın kimse bunları yemez. ''Güneş balçıkla sıvanmaz'' diye bir söz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

2. olmuş takımı 17 . yapıyorsan, geçmişe suç atamazsın. Zaten bugüne dek ali Koç yönetimi hep birilerini suçladı. Biz hata yaptık demek bir şey kaybettirmez kimseye. Diğer takımların da Dünya kadar borcu var. Borcu olmayan kulüp mü var sanki. Bir süre insanları bunlarla idare edersiniz. Geçmişe ona buna suç atarsınız. Ama yarın kimse bunları yemez. ''Güneş balçıkla sıvanmaz'' diye bir söz var.
    Aynen çok doğru yazmışsın hocam

Ayrıca Ali Koç iyi yönde verdiği sözlerin hiçbirini yerine getiremezken üstüne üstlük sadece kötü olan meselelere değinip eski yönetimi suçluyor sen niye geldin o zaman Ali Koç ? kötüyü düzelt boş boş kötüden bahsedip durma haa düzeltemiyorsan adam gibi çık açık açık söyle yok gözümüzü kararttık deyip daha sonra FFP ye sadık kalacağız açıklaması yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

2 engelli arkadaş alıntılamış demek ki cevap vermeye gerek yok
    Ben engelli değilim. Sen kafadan engellisin o kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedgehog24

Göğsünü gererek birkaç gol atar en azından, o da olmadı İslam' a güncelleme gerekecek

Alıntıları Göster
    En kötü kafa topuna çıkar 3-5 tane atmazsa adam değilim. Eldeki kaynakları kullanmak gerek, bu adam pas atabilir bi de kafa vursa kafi, zaten bunları yaptığı zaman iki forvetimizi de geçmiş oluyor.

• vay aziz borç takmış falan diyorlar ama alakası yok. 3 temmuzda kulüp ekonomik olarak ağır yara aldı, aziz yıldırım gerçekten tam bir fenerbahçeli fatih terim galatasarayda neyse aziz yıldırım da fenerbahcede o. ikisi de egoist ama büyük hizmetleri oldu, biri zaman zaman görevi bırakınca koltuk sevdası falan diye sallamadılar. aziz yıldırımın ise her yaptığı olay oldu uzun yıllar görevde kalınca.

şimdi giden gelenlere bakalım milyon euro cinsinden.

josef --12
    cilyano -- 10.5
    fernandao --2.55

gelenler 16.3 (jailson,harun,frey,berke,slimani,barıs,ferdi)

açıkça görülüyor ki bu kadar çöpü alan yönetim asıl suçludur. harun ve berke'nin acelesi yoktu bu kadro volkanla zaten yıllardır 2. oluyordu en kötü. barış ve ferdinin oynadığını görmedim sanırım ilerde yabancı sınırlaması gelecek diye korkup aldılar bu kadar türk. jailson tokatı attı ortada yok, olsa da ne değişecek maksimum souza cıkar ondan. slimaniye girmiyorum herkesin takdiri:)

bay vizyon'un şu an denediklerini aziz yıldırım terraneo ile denediğinde takıma gelen adamlar nani, rvp falandı ki müzmin sakat rvp bu slimaniyi 10a katlardı. aziz yıldırım terraneo ile yolu ayırıp başarısız olduğunu itiraf ederken takım 2. olmustu bay vizyon ise bir inat tutturmuş comolli, takım 17. sırada bitirmiş hala kabul etmiyor başarısız olduğunu. medya gücü arkasında olunca tabi, su an bu takımın baskanı aziz yıldırım olsa 5. sınıf ulusal kanallarda bile aziz yıldırımı yıpratıyorlardı ama bay vizyona toz konduran yok.

aziz yıldırımın seçim konusmasında da bahsi geçtiği gibi ben ali koçun bir fetö projesi olduğuna inanıyorum, 3 temmuzda hapisten yönetilen kulüp bu halde değildi. şimdi takımda yönetimden en alta kadar ruh kalmadı, bay vizyon kurumsallık maskesi altında (doğal olarak) kendi kadrolarını yerleştirdi azizin adamlarını tasfiye edip. Bu da hayırlı olmadı fenerbahce için görünen o ki. Şimdi ersun yanal da başarısız olunca suçu oyunculara atıyorlar, e baba kuman'ın günahı neydi? hem parası da gitmezdi kulübün eşek yüküyle tazminat vermeye ona buna.

bay vizyon iyi okul okumustur etmistir ama bu isleri halledemiyor. halledemediği gibi milleti de rahatlatamıyor, cem uzana bakın neler diyor. galatasaray 17. olsa cem uzan kokaini çekip takımın yarısının peşine kiralık katil yollardı.

2. yarı fenerbahcenin fikstürü de kolay baslamıyor üst üste alınacak mağlubiyet beraberlikler bu suyu iyice ısındırır. o zaman bakalım ne uyduracaklar.

• Serdar Kesimal ve Krasic ile gider ayak AlpereAlper yaptığı sözleşmenin maliyetini cebinden versin Aziz babanız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    ali babanız da bunun cevabını versin. bak ne remixler yapıldı..

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

En kötü kafa topuna çıkar 3-5 tane atmazsa adam değilim. Eldeki kaynakları kullanmak gerek, bu adam pas atabilir bi de kafa vursa kafi, zaten bunları yaptığı zaman iki forvetimizi de geçmiş oluyor.

Alıntıları Göster
    Ya kameniye falan gerek yok. Daha önce halı sahaya gitmiş herhangi bir genç takımla 1 ay idmana çıksın, orasına burasına çarptırır 1 gol atardı. Belki şansına 2 gol atardı. 4.2 milyon euroya değil asgari ücrete aynı verim alınırdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aziz Yıldırım ve Aykut'u babası olarak görüp savunanlarla hiç münakaşaya girmeyin değmez. Sorsan Aziz Yıldırım'in şeçildiği yıldan sonra ilk 2 yıl şampiyon olamadığını, acnca 3. yılda şampiyon olduğunu bilmezler. Ali Koç da Aziz Yıldırım gibi 20 yıl kulübe başkanlık yapsın, 20 yılda 6 şampiyonluk alamazsa eleştirirsiniz azizbahçeliler. Hele bir tane üye var Aziz ve Aykut'un paralı avukatı olsa bu kadar yazmaz. Bu ve bunun gibiler Fenerbahçe kaybetse de konuya yazsak diye her maç ellerini ovuşturan aykutspor ve azizbahçeliler. İtibar etmeyiniz, alıntılamayınız, havlar havlar giderler.
  • Ward Prowse oğlum, "Beni Fenerbahçeye kiralayın" dercesine topu kendi ağlarına yolladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2. olmuş takımı 17 . yapıyorsan, geçmişe suç atamazsın. Zaten bugüne dek ali Koç yönetimi hep birilerini suçladı. Biz hata yaptık demek bir şey kaybettirmez kimseye. Diğer takımların da Dünya kadar borcu var. Borcu olmayan kulüp mü var sanki. Bir süre insanları bunlarla idare edersiniz. Geçmişe ona buna suç atarsınız. Ama yarın kimse bunları yemez. ''Güneş balçıkla sıvanmaz'' diye bir söz var.
    O zaman Aykut hoca 3 Temmuz derken de eleştirmen lazımdı geçmişin faturasını yeni yönetime kesemeyiz görevi devir aldıktan sonra yapılan yanlışlar var tabi ki yoksa takım bu halde olmazdı. Ama biraz vicdanlı olmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

O zaman Aykut hoca 3 Temmuz derken de eleştirmen lazımdı geçmişin faturasını yeni yönetime kesemeyiz görevi devir aldıktan sonra yapılan yanlışlar var tabi ki yoksa takım bu halde olmazdı. Ama biraz vicdanlı olmak lazım.

Alıntıları Göster
    Aykut Hoca 3 temmuz derken haklıydı. Belki yeni yönetimde geçmiş yönetime suç atarak haklı. Ama kendi başarısızlıklarını sürekli geçmişe ya da başka şeylere sığınarak örtmek istemeleri yanlış. Külübün finansal açıdan çok kötü durumda oluşu 17 . liğin mazereti ve açıklaması olamaz olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 30 Aralık 2018; 18:13:4 >

• Kumede kalmak icin yaklaşık 25 puan ihtiyacimiz var. Yani 6 galibiyet, 6 beraberlik gibi.

• Ali koççular bayram etsin ;çünkü ali koç çok başarılı olacak .Önünde 3 temmuz yok.
  • aziz yıldırım geldiğinde şampiyon olamadı doğrudur, ancak takımı 17. yapmadı, açtım baktım 3. 4. falan yazıyor geldiği ilk 2 sezon. fenerbahçenin büyük takım imajı malesef bay vizyonla tarih olmustur, fenerbahce akhisarın antalyanın korkusuzca atak yapıp ısırdığı bir takım haline gelmiştir. milyonlarca ilkokul çocuğu maçın ertesi günü okula giderken sabahın köründe serviste ve toplu taşımada arkadaşlarından yiyeceği laflara nasıl karşılık vereceğini dertli dertli düşünür hale gelmiştir. işte bay vizyonun fenerbahçesi budur.

bu takım aziz yıldırımın son sezonunda tribün desteği alsa şampiyonluğun önemli adaylarındandı ki almadan bile son haftaya kadar götürdü bir şekilde. ancak ali koç seçim yarışına sezon hala sürerken start verip fenerbahçenin başarısını kendi menfaatleri için hiçe saymıştır. taraftarı mevcut yönetim ve teknik heyetten soğutmuştur. bu da sonuçta kendisine başkanlığın yolunu acmıstır.

bay vizyon kurumsal takıladursun bu videoda kendisinin özel okulda okuyan züppe çocuklar gibi bağırması kendisi hakkında fikir verecektir. buna karşılık aziz yıldırım bir öğretmen çocuğudur, bolluk içinde büyümediğini düşünürsek para nasıl verimli kullanılır ali koçtan çok daha iyi bildiğine şüphe yok.

aziz yıldırımın yer yer coşup egzantrik laflar etmesi ise tamamen karakterindendir, egoist bir kişiliğe sahip tıpkı fatih terim gibi. ancak başarılı yaptığı işleri var bu egoistlik mazur görülebilir. fenerbahçe ne yazık ki şu an bir zengin çocuğunun elinde oyuncak olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affiliation -- 30 Aralık 2018; 18:20:27 >

• Eleştiri kötü birşey değildir ayrıca. İnsanın Kendi özeleştirisini yapması ve hatasını kabul etmesi de erdemdir. Bunları yaptı da, biz mi köstek olduk? istifa etsinler falan mı dedik? Yalnış olan sürekli bahaneler üretip, geçmişe sığınmaları. Bende bunu dile getirdim.. Ayrıca Ali Koç' u eleştirmek yasak mı, kendisi peygamber falan mı? ya da Aziz ci mi oluyoruz eleştirince anlamadım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLameS.7

Aziz Yıldırım ve Aykut'u babası olarak görüp savunanlarla hiç münakaşaya girmeyin değmez. Sorsan Aziz Yıldırım'in şeçildiği yıldan sonra ilk 2 yıl şampiyon olamadığını, acnca 3. yılda şampiyon olduğunu bilmezler. Ali Koç da Aziz Yıldırım gibi 20 yıl kulübe başkanlık yapsın, 20 yılda 6 şampiyonluk alamazsa eleştirirsiniz azizbahçeliler. Hele bir tane üye var Aziz ve Aykut'un paralı avukatı olsa bu kadar yazmaz. Bu ve bunun gibiler Fenerbahçe kaybetse de konuya yazsak diye her maç ellerini ovuşturan aykutspor ve azizbahçeliler. İtibar etmeyiniz, alıntılamayınız, havlar havlar giderler.
    ABİM SENE 2000 İLE 2018 DEKİ BAŞKANLIĞI KARŞILAŞTIRMAK KAÇINCI SEVİYE KALİTESİZLİKTİR ? YAŞIN KÜÇÜK SANIRIM BİLMEDİĞİN DÖNEMLER HAKKINDA AĞZINA GELENİ SÖYLEYEREK YORUM YAPMA GİT ARAŞTIR

• Takım facia durumda, küme düşecek ama hala saçma sapan vasatların adı bizle geçiyor. Hoş duyumların iyisini de kötüsünü de imzayı atana kadar pek ciddiye almıyorum ama yönetime güvenim inanılmaz azaldı maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: DimitriSelenin

ABİM SENE 2000 İLE 2018 DEKİ BAŞKANLIĞI KARŞILAŞTIRMAK KAÇINCI SEVİYE KALİTESİZLİKTİR ? YAŞIN KÜÇÜK SANIRIM BİLMEDİĞİN DÖNEMLER HAKKINDA AĞZINA GELENİ SÖYLEYEREK YORUM YAPMA GİT ARAŞTIR

Alıntıları Göster
    Capslock açık, abim diye yazımlış bir mesaj. Mantıklı bir açıklaman varsa yazarsın. Abim git araştır demekle olmuyor. Son başkanla karşılaştırıyorum, 50 yıl önceki başkanla değil. Kimle karşılaştırayım? Şükrü Saraçoğlu ile mi? Güncel örnek istiyorsan Aziz son 4 yılda yani (2014-2018) 0 kupa kazandı. Son 4 yılda sıfır kupa. Ali Koç daha ilk dönemi. Yani Ali Koç 4 yılda hiç kupa kazamassa Aziz Yıldırım ile denk oluyor. Al sanna son yıllar ile karşılaştırdım oldu mu abicim?

• quote:

Aykut Hoca 3 temmuz derken haklıydı. Belki yeni yönetimde geçmiş yönetime suç atarak haklı. Ama kendi başarısızlıklarını sürekli geçmişe ya da başka şeylere sığınarak örtmek istemeleri yanlış. Külübün finansal açıdan çok kötü durumda oluşu 17 . liğin mazereti ve açıklaması olamaz olmamalı.

Alıntıları Göster
    Evet mazeret olamaz ama eski yönetimin rezil bir tablo bıraktığı da gerçek bazen yükselmek için sıfırdan başlamak gerekiyor bu sezon yukselisimizin başlangıcı olur inşallah. Şundan eminin ki eski yönetimle bir gelecek yoktu.

• 
Sayfa: önceki 42904291429242934294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.