Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42924293429442954296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Fabregas yerine bin kere Sissoko. Geçen yine izledim kral yıka yıka top taşıyordu. Gelse ligdeki oyuncular diz çöker tövbe ister.
    Fenerbahce nin ilk öncelliği yıllardır söylüyorum Sissoko tarzı Appiah tarzı bir 8 numaradır. Comolli bu işi biliyorsa scout larla çalışıyorsa bulsun bu tarz bir futbolcu da görelim
  • balotelli saatli bomba, ama sisokko ya fitim.gelirse orta sahada çiğ çiğ adam yer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sissokodansa golcü, iş bitirici adam daha iyi olur sanki. Talisca gelmez ama tam aranan adam olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    talisca değil bize, bir daha asla bu lige gelmez.kaçarak gitti

• İngiltereden Sissoko,Nkoudou,Sturridge paketi gelirse bomba olur.

• Messi'nin bile gıpta ile baktığı, karşılıklı oynamanın en zor olduğu 11'e ismini yazdığı adam. Hosgeldin Sadık Luiz.

• Takıma şuanda birşeyler katacak isim ve isimler lazım. Şuan genç alıp sabredecek durumda değiliz ağa.

• AY HADİ INS

• Ali Koç’u seviyorum zaten kendisi de Aziz Yıldırım’a saygılı olmaya çalıştı hep ancak yanındaki kişiler, seçtiği kişiler tamamen rezalet. Kitlesinin %80’i de saygısız.

Ben de Aziz Yıldırım’ın gitmesinden yanaydım ilk zamanlar son 4 sene gerçekten kötü yönetti ancak bu 4 senede adalet ve adam gibi destek olsaydı yine 2-3 şampiyonluk yaşardı. Takım otobüsü kurşunlanması (ki o sezonki hakem facialarını da unutmamak lazım, Melo sezonu kırmızı görmeden kapattı), RvP-Vitor olayı (BJK maçı hakem faciası) ve Aykut Kocaman’ın arkasında durmayan grup. Geçen sene de yaşanan facialar. (Janssen’in golünün verilmemesi, Alanya maçı vs.)

GS’ye 2 maç hakemler hatalı karar verdi, camia ayağa kalktı. Şimdi hakemler lehine karar veriyor. Biz 4 sene çok önemli maçlarda doğrandık, kimsenin umrunda olmadı. Ali Koç gelince olunan birlik, beraberlik keşke hep olsaydı diyorum bu yüzden işte.

Ali Koç’u başta neden destekledim. Çünkü dedi ki altyapıya önem vereceğiz, 100’den fazla oyuncu izledik, 1 sene hazırlandık. Ancak ne zaman son güne transfer bıraktı anladım ki bir halt olmayacak bizden. Adamın dediği tüm vaatlerin gerçekleşmeyeceğini düşünmeye başladım.

Keşke Aziz Yıldırım seçilseydi. Şampiyon olacağımıza emindim. Sonradan açıkladığı her proje Ali Koç’unkinden iyidi. Aykut Kocaman’la devam edecekti. Belçikalı sorumluyu getirecekti altyapıya/geleceğe yönelik transferler için. Bir de şimdiki hale bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 30 Aralık 2018; 22:13:35 >

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    tek kendisi yetmez.kankası şabanı alsın da gitsin

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Dirar ve Aatif’da promosyon olsun hocam

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    ersun ikisini denesin.bakarsın faydaları dokunur belli olmaz bu işler.ersun döve söve emenike yi oynatmıştı

• Şaka maka fabregas, balotelli den en az biri gelecek gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Şaka maka fabregas, balotelli den en az biri gelecek gibi
    Kim diyor hocam bunları
  • Fabregas bu yaştan sonra parayı kim verirse ona gider. Ali Koç maaşını cebinden ödeyecekse alsın. Eski yönetimi eleştirdiği her şeyi yapıyor transfer konusunda.

• Fabregas 🚮 Son kontratını alır yatar.

• ne abarttınız fabregas 31yaşında,87 doğumlu. hazır bir fabregas bu ligi donunda sallar

• Tr ligi 17.si takımın taraftarı fabregasa burun kıvırıyor. Aman yarabbi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Fabregas yerine bin kere Sissoko. Geçen yine izledim kral yıka yıka top taşıyordu. Gelse ligdeki oyuncular diz çöker tövbe ister.
    tottenham 11'inin değişmeyen oyuncusunu transfer edebiliyorsak herhalde gömü bulduk. gerçi o durumda ffp nasıl bir politika izler bilmiyorum.

sissoko ama daha çok tottenham için şuraya bir yazı bırakayım
    http://www.yazihaneden.com/2018/12/sissokonun-takimi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suwar -- 30 Aralık 2018; 22:54:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Tr ligi 17.si takımın taraftarı fabregasa burun kıvırıyor. Aman yarabbi.
    Gelse şampiyon mu olacağız sanki? 31 yaşındaki adamlara senelik 5-6 milyon euro vermeye gerek yok. 2 sene sonra sakatlanacak/performansı düşecek uğraş dur sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 30 Aralık 2018; 22:53:4 >
  • 
Sayfa: önceki 42924293429442954296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.